0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (639 puan) tarafından
İkisinin arasında kaldım artık hücum kalmadı ne yapacağımı şaşırdım inankinki şaşırdım 

Oğlum 41 aylık 

1 ay 4 günlük 

Oğlum onu sirkeli öperken istiriyor vuruyor zarar veriyor esir davranıyorum bir çorap olsa dahi eşit ama.olmuyomcok.kafama takıyorum hâliyle kafayı yeme noktasına geldim ikisi birden ağlıyor 

Oğlumu sallıyorum ayağımda kızımı kucağımda sallıyorum 

Ama olmuyor oğlum çığlık çığlığa ağlıyor istemiyor kardeşini hergun agliyarak uyuyor 

Sonra kızımı ayağıma alıyorum saklıyorum yatıyorum yanına yüzünü seviyorum oğlumun bu sefer sallama diye ağlıyor 

Oğlum o bizimle yaşayacak sizi ikisinizi çok seviyorum diyorum tamam diyor yine aynı 

Parmak emiyor oğlum yapma DİYORUM anlamıyor bir şekilde uyuyor yiyor ama gözünün yaşı dinmiyor yelekleri herşeyi aynı bugün kızıma.kiz kıyafeti giydirdim diye ağlad oğluma da renkli giydirdim gönlü olmadı.hdoaha pembe giydirmem gelen hediyeler hep pembe çaresiz kaldım tükendim artık bana diyinki surda hatalisin bugün en sevdiği şeyleri yaptım.yemekleri yedirdim öptüm kokladım küçüğü battaniyeye sariyom oglumuda sariyorum battabiyeye ikisini bir tasiyroum evin içinde belim büküldü eşim çalışıyor yardımcı oluyor ama çocuklar hep beni istiyor geceleri gündüzleri 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Oğlunun gönlünü yapmak için hirpalamissin kendini böyle gidemez çünkü sen pervane oldukça o daha fazlasını isteyecek. Artık 3 buçuk yaşında olması d

gerekeni.anlat kardeşin artık bizimle birlikte ilerde herşey çok guzel.olacak biraz büyüsün en iyi oyun arkadaşın kardeşin olacak diye anlat hala mi ayni bırak ağlasın aglayabildigi kadar. Çünkü sen ona göre onu dünyanın merkezi yapmışsın sürekli memnun olmayacak hayatın akisin alışacak bünyesi bir noktadan sonra
(639 puan) tarafından
Haklısın galiba canım
-Reklam-
+1 oy
(1,335 puan) tarafından
Ağlamasına izin ver canım. Bitirip tüketmissin kendini sana yazık. Her istediğini yaparsan daha çok ağlayacak istekleri bitmeyecek.  Ağlayarak yaptırıyor işini sana.  Gel sarılalım ağlamak istiyorsan anlayabilirsin o senin kardeşin bebek sen abi oldun artık ben senide kardeşini de çok seviyorum gibi konuş Her ağladığında pes etme sakın. Anne yüreği üzülüyorsun bu duruma biliyorum ama hem senin hemde çocuğunun psikolojisi için bu şekilde davranman lazım  . Yoksa ağlamaları kıskançlığın sonu gelmez. 
(639 puan) tarafından
Ah canım yapıyorum alışacak inşallah ama gönlü olsun diye ne düşündüm biliyormusun belkide yanlış yapıyorum
Oğlumu bebek arabasında kızı kucağımda gezfirmeyi düşünüyorum yada kızı kanguru alıp oğlanı bebek arabasında
(1,335 puan) tarafından
En iyisini sen bilirsin tabi ama bence yanlış yaparsın 3 buçuk yas için bebek arabası olmaz diye düşünüyorum büyüdü artık annesi bebek gözüyle bakma oğluna çocuk artık o aklı her şeye eriyor birazda senin bu zaafını kullanıyor sanki .
(639 puan) tarafından
O benim için çok hassas canım haklısın
O özel dünkü
(1,335 puan) tarafından
Kuzum senin için özel , başkaları için değil ama bu çocuk dış dünyaya çıktığında kimse senin gibi davraanmayacak . En ufacık sözde kendi kabuğuna çekilecek.  Beni sevmiyorlar diye düşünecek.  Biliyorsun benimde özel çocuğum var . Algısı yavaş yavaş yerine geliyor . Yapmaması gereken bir şeyi yaptığında kızıyorum bir daha yapma diye . Gerçekten kızmıyorum ama o beni anlasın diye sesimi yükseltiyorum ki benim duygularımı anlasın.  Kızdığımı sevdiğim zamanları idrak etsin algıladım diye. Benim oğlumda özel çocuk ama başkaları bizimki gibi müsamaha göstermeyecek çocuklarımıza ilgi manyağı olmasını istemiyorum ben çocuğumun her ağladığında istediğini yapmıyorum çünkü bunu kullanıyor.  Ağlayarak yaptırıyor.  L
İyi düşün gittiği özel eğitimdeki hocalarından danış istersen
(639 puan) tarafından
Haklısın canım amaliyat oldu zor şeyler yaşadım diye kıyamıyorum herşey bende bitiyor ama bir kere gözüm korktu sanki
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Yanlışınız büyük olana da bebek gibi davranmanız. Ne demek battaniyeye sarılıp gezdirmek. Biraz ağlasın annesi. Sen büyüksün oyun oynayacağız de
(639 puan) tarafından
Ama çok içli bakıyor bir yanım kalıyor
(1,939 puan) tarafından
İşte seni kullanıyor annesi. Çocuklar bizi kullanmayı çok küçük yaşta çözüyor. Bu şekilde hem siz hem çocuğunuz yıpranır
(639 puan) tarafından
Tamam canım dikey edeceğim Allah razı olsun
0 oy
(603 puan) tarafından
bence bi pedegogdan yardım alabilirsiniz bu şekilde de oğlun travmatik büyüyor ve bu da sağlıksız bir şey.yaptığı hareketler normal değil.kardeşi olurken ona da sordunuz mu ikna ettinis mi? aileler bencillik yapıyor kardeş konusunda sonrada vay efendim büyük küçüğü istemiyor..çocukta olsa aklı var içgüdüsü var onunda yazık günah
(639 puan) tarafından
Herşey onun içindi zaten doktorlar kardeş dedi mevburduk.yani
Sorduk tabikide istedi çok heveslendi doğdu değişti
(603 puan) tarafından
doğrudur bir şey dyemem ama dediğim gibi demekki içinde kabul edememiş bi uzmandan yardım almanızda fayda var
(639 puan) tarafından
Alacağız canım
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Çocuklarım da 2 yaş ve 4 yaş ikisini de birlikte kucağıma alıp çok gezdirdiğim oldu 

Mesela geceleri yatarken seni ve kardeşimi çok seviyorum gibi konuşmalar da yapabilirsin 
(639 puan) tarafından
Sj canım demez miiyim ah ah ikisini bı öpüyorum bı seviyorum en ufak bir ayrımcılık yok ama.olmuyir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 210 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.