0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,786 puan) tarafından

Ve kimden öğrendiniz? Üçünüde cevaplayın kızlar.<3

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Manüel kullamıyorm 2012 den beri , eşim öğretmişti saolsn ben öğrenmeye çok hevesliydim bir kaç saatte öğrenmiştim canm 
(1,786 puan) tarafından
Vay beee bikaç saatte manuel helal kız
(1,786 puan) tarafından
Eşinede helal olsun kocalar kızıyor diyorlar
tarafından
Kız o zamanlar bekardık valla sabırlıydı :) hahahah :) bişey demedi valla . Sonra boş yollarda sürmeye başladım canm eşim yanımda oturuyodu yalnış bişey yaparsam söylüyodu daha sonra sürücü kursuna yazıldım derse çağırdılar sürdüm adam bana daha gelme sen sürüyon dedi bnde gtmedim daha çalışıyodm o zmnlar izinde alamıyodm fazla işime geldi :) ilk sınav günü çok heycanlıydım girdim sınava geçtim valla çok şükür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babacigimdan 15 yasindan beri kullaniom  32 yasindayim 
(1,786 puan) tarafından
Soruları eksik cevapladın gulüm
tarafından
Bam bam vitesli otomatik fark etmeZ
(1,786 puan) tarafından
Koçum bee yürü :)
0 oy
tarafından
Babam öğretti eşimle pratik yaptım iki ay sonra uzun yolda kullanır hale geldim sadece düzenli alıştırma yaparsan dur kalk vites değiştir park yap gibi alistirmalar yaparsan hemen sökersin mu arada Manuel kullanırsan daha iyi olur 
(1,786 puan) tarafından
Ne güzel umut verici cevaplar bunlar
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ehliyet kursunda öğrendim vitesli sadece derslerine gidiyordum 18 de ehliyeti aldım çevremde kimsede araba yoktu kullandiran öğretende yoktu o yüzden.  Arabamiz olmadığı için yaklaşık 6 sene sürmedim sonra kendi arabamı alınca direk attım kendimi İstanbul trafiğine :)) ilk başta yakın yerlere gittim sonra aşama aşama mesafeyi arttırdım.
(1,786 puan) tarafından
Kadının gücü
(1,964 puan) tarafından
Vallahi deneye deneye ogreniyorsun özellikle kalabalik olmayan yerde çok rahat. İstanbul'da kaç yere park etmeye çalışıp edemeyip çıktığımi bir bilsen ;))) Buraya girer diyip denerdim girmeyince başka yer arardim ilk gün hele tekerin birini kaldırımın üstüne çıkarmışım tekerin arkasinda da kaldırımın oradaki buyuk taş gelmiş geri gidecem araba gelmiyor :)) Len dedim bu araba neden gelmiyor bir indim herkes bana bakıyor ;)) dedim aaaa taş var geri Bindim direksiyonu çevirip düzeltip çıktım ordan kendine güven korkma gerisi gelir ben eşime anlatırdım böyle yaptim falan oda başkasını ezme kendini öldürme arabaya istediğini yap derdi ondan güven alırdım.
0 oy
tarafından
1 haftada trafiğe çikmiştim. Babam öğretti ♥️ Vitesli. Ama otomatik kullandım onda hiç birşey yok. 
(1,786 puan) tarafından
Nasıl bir duygu canım
tarafından
Bence keyifli. Ama bir süre sonra sıkıyor beni
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Kursta öğrendim çünkü araba yoktu. Hemen ilk dersten öğreniliyor. Mesele park etmekte . En büyğk korkum hahahaha bu arada manuel ehliyeti aldım ben
(1,786 puan) tarafından
Yokuş çıkarkende geriliyorum ben
(2,746 puan) tarafından
Herkesin bir korkusu var demekki benim ki paralel park :D
0 oy
(267 puan) tarafından
Babam şofördü ve aşırı karşıydı araba sürmeme yine de dinlemedim 20 yaşında ehliyetimi aldım ama hiç araba süremedim.22 de evlendim eşim şahin ile sürmeyi öğretti: ) babam çok karışıyordu verme anahtarı sürmesin diye ama ben dinlemedim öğrendim. Hep manüel arabamız oldu. Araba sürmeyi ogrenmsuresine gelince kendimce iyi bir şoförüm trafikte bazılarına çok kızarım ama öyle bir an geliyo ki çok acemi hissediyorum kendimi hep dikkatli olmaya çalışırım. Tek sorunum biraz hızlı kullanıyorum eşim buna çok kızıyor.31 yaşımdayım herkes araba sürsün eşinize bağlı kalmayın güzelce gezin: )
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Manuel ehliyetim var 2015ten beri alsam götürürüm arabayı da henüz kimse pratik yaptırmadı en sonunda hoca tutcam kizdiriyo eşim yok.hamiledin yok çocuk küçük bu sene yaptıracak sözde bakam
0 oy
(887 puan) tarafından
Babam öğretti 18 yaşındaydım sonra hemen ehliyet aldım zaten manuel aldım ehliyeti ikisinide kullanıyorum 2008den beri. Aynı gün öğrenmiştim dur kalk vites değiş vs. Sürekli de sürünce alışıyorsun zaten 
0 oy
(895 puan) tarafından
Ehliyet almak kolayda trafige cikmak biraz tecrube ve cesaret istiyo.bikac gun yaninda biriyle cikarsan bi haftada cikarsin tabi panik bi surucu degilsen.manuelde otomatikte yillardir kullniyrm.otomatik cok daha kolay
0 oy
tarafından
Eşim öğretiyor sağolsun ben dolmuş kullaniyom kızım:))
0 oy
(396 puan) tarafından
Vitesli esim öğretti. Aslında sürüş çok kolay ilk kalkış fln hmn öğreniliyor biz istanbulda yaşadığımız için eşim genelde dur kalk yaptırmıştı bana. Tabiki kullandikca daha pratik oluyorsun. 
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Kurstan öğrendim canım vitesli üçüncü denemede geçtim. 
0 oy
tarafından
Sürücü kursu şükür esim arana aldi onu kullanıyorum 
0 oy
(217 puan) tarafından

Araba kullanmayı 6 ay önce  ehliyet kursundaki hocamdan öğrendim :) ve manuel tabikide 

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kursta öğrenmiştim ilk kez sonrada devm ettm işte hla kullanıyrm 2013 de almştım ehliyet i 18 e girdiğim gbi aldm :) 
0 oy
(4,289 puan) tarafından
13 yasinda bindim ilk Şahin araba da babam öğretmişti düz vites
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kursta öğrendm kursa kdr el freni ne onu dahi bilmezdim direksiyon sınavını ve yazılı sınavı tek seferde geçtim 9 yıl önce ( manuel)
0 oy
tarafından
Ilk 16 yaşında babam kırmızı bir münibüs sürdürmüştü ondan sonra bir daha sürmedim taki nişanlana kadar 17 yaşında babam araba aldı ve bir yere giderken arabayı bana verirdi sonra zaten evlendim eşim de köy yolunda sürekli arabayı bana verirdi 19 yaşında sınava girdim ve ikisinde de tek sefer de aldım ehliyeti 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ehliyeti 2015te aldim evlenir evlenmez. Birkaç defa koltuğuna anca oturabildim arabamız olmadığı için uzun süre cüzdanda kaldı yani. Şuanda son 1-2 yıldır aktif kullanıyorum işimi görecek kadar hastane postane okul market denize gitmek gibi. Her gün bende araba yani :D bide manuel bizim otomatik hiç denemedim.

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 368 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 281 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 798 göst.