0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar oğlumun burnunu serumla temizliyoruz ama ağlıyor asratörle çekerken sizde de öyle mi oluyo ağladığından yapamıyoruz siz nasıl yapıuorsunuz burnu tıkalı tüm yaa

19 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bizimki de aşırı ağlıyordu aspiratörden hiç hoşlanmıyorlar bende yöntem değiştirdim bir tarafa 2 CC öyle sıkıyorum ters çevirip sırtına vuruyorum Osman gönülal diye bi doktor var YouTube da onun videosundan baktım başta zorla ağlata ağlata yaptım sonra oğlum da alıştı şükür aspiratörle daha çok ağlıyordu
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Evet ya bizdede ağlıyor. Canı acıyor heralde. Ama ben serumu sıkıp biraz yüzüstü kolumda tutuyorum kendi aksın diye sonra aspiratör ile çekiyorum
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Aglasada temizliyorum ben canım ben tutuyorum engel olmasın diye babası temizliyor sonra kucağımıza alıp susturuyoruz yapicak bı şey yok çünkü 
tarafından
Ben de kuzum kesinlikle ❤️ burun tikali olunca bebekler daha cabuk hasta oluyor cunku .Hastaliga davetiye resmen .Mecbur ben de siringayla yapip temizliyorum .Sonra da opup kokluyorum finish
(3,503 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ❤️
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Aspiratör hiç kullanmadım canım sevmiyolar serumdan sık.yan çevirip iki deliğe de ya da önce birini sonra birini de yapabilirsin hemen dizine yatır gaz çıkartır gibi sırtına vur yada sivazla bı zaman sonra çıkıyor peceteyle aliver ben öyle yapiyirum
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Aglaya aglaya tekmeliyor beni ama pes etmek yok rahat uyuması için temizliyorum burnuna tutulmasından nefret ediyor
0 oy
(137 puan) tarafından
Yaahiç sevmiyorlar evet basar çığlığı. Çok tıkalı ise nebülizatör kullanın değilse saatte 1 tazyiksiz damlatın ara ara 3. Saatte çekin 3 er saat arayla ama birden değil ödem olmasın en güzel de otri bebe
0 oy
(507 puan) tarafından
Benimki daha serumu sıkarken ağlıyor birimiz tutuyor birimiz çekiyoruz 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ağlasa da yavaş yavaş yapıyorum cnm 
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Ben sadece peçeteyle temizliyordum canım. 
0 oy
tarafından
Ellerinden tut sıkıca asagi dogru eg kafasini esinden yardm istersen daha rahat olur ben azcik tuz atiyorum suya oyle aciyorum serum almiyorum aylardr ve cokda guzel aciliyor tertemz oluyr cnm 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aglıyor ewet ben ellerını kçtutuyorum eşim cekıyor
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben serum sıkıp sonra adaptörle çekiyorum.  Benimki ağlamıyor acıdığını sanmıyorum ama korkuyor olabilir.
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Hic aspiratör kullanmadım bebekken çatal ignenin arkası ile aldim büyüyünce de dusa sokardim cok kolay temizlerdim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ağliyor tabii ama mecbiriz yapmaya bittikten hemn sonra susuyor
0 oy
tarafından
Biz anne sütüyle temizliyoruz şırıngayla sıkıyorum ters çevirip sırtına vuruyoruz,  serumun kokusu çok rahatsız ettı kullanmıyoruz
0 oy
(573 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylık anne karnı sesi açıyorum youtubeden onu duyunca hemen susuyo temizlerken susmuyo ama az ağlıyo ağlaya ağlaya yapıyorum valla çünkü aşırı derece de tıkanıyor burnu emerken nefes nefese kalıyor 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Serum suyunu direk enjektörle sıkıyorum tertemiz oluyir kendiliginden pislik çıkıyor 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Hele hele dışarıdan biri görse girtlakliyoruz diye düşünürdü . Astım olunca burnunun hiç tıkanmaması gerekiyodu . Ay ölüm gibi bişeydi ama kimse ölmedi 
(209 puan) tarafından
Valla yaa o bağrış çağrışı nerden çıkarıyolarsa sanki biz mahsuz yapıyok gözleri pörtlüyo allah etmiye
0 oy
(24 puan) tarafından
Önce deniz suyunu bol sık sikmaktan korkma onun zararı yok sonra hafif bı şekilde aspiratörle çek benim bebeğim de buna alıştı
(209 puan) tarafından
Kız kafası duruyo mu elini tutsan kafası durmuyo
(24 puan) tarafından
Ben ilk tutuyordum artk alıştı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 180 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 774 göst.
0 oy
26 cevap 244 göst.
5 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 759 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu

379,262 soru

11,352,437 cevap

34,824 kullanıcı

...