0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar çok şükür agızdan beslenmeye gecti miniğim ama biberonu kabul etmiyo resmen elinin tersiyle itiyo elimi ucunuda almıyo diliyle itiyo şapşiğim ben nasıl alıştırıcam bu cadı kızçemi biberona taktik verin bu arada biberonumuzda emziğide lansinohun orta akışı hızlı akış mı alsam napsam bilemedim yada farklı biberon mu denesem 

1 cevap

0 oy
tarafından
Altı aydan sonra süt gelmedi bı müddet reddetti ama alıştı nuk biberon al anne göğsünu anımsatıyor çabuk alır benimki normal biberon aldı. Başlık olarakta ayına Uygun olanı al şuan oğlum iki yaşına girecek ve bazen bebe bisküvisi ile sut veriyorum+18 ay başlık aldım küçük üç delik var akıtmiyo ortadan yuvarlak kestim
(1,101 puan) tarafından
Canım benim ki hep biberon alıyodu aslında 2,5 aydır hastanede yatıyoruz NG den besleniyordu agızdan beslenmeye gectik cok sükür şırıngayla alıyo ama biberonu almıyo 3 numara biberonu anne gögsüne uygun aslında ayıda uygun diye biliyorum ama bi turlu almıyo beni 1hafta emdi sadece sonra hastane yatısı oldu unuttu bebişim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zynpneva (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zynpneva (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,881 kullanıcı

...