0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar ilk aylarda 5 aya kadar bizimle birlik yatak odasında beşiğinde yattı sonra havalar sogunca oturma odasına geçtik 3 aydır orda ikimiz yatıyoruz benim yatak odası biraz soğuk oluyor petek ne kadar yasada.simdi havalar ısındı tekrar yatak odasına gelsek eşim gece horluyor oğlumu uyandıracak koltukta yatmaktan belim ağrıdi artık yatak odasının dibinde odası oğlumun sesini duyarım yani orda yatırsam olurmu sizce

23 Cevaplar

+1 oy
(627 puan) tarafından
Okula gidene kadar ayirmiycam kiyamiyom biliyon mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Riskli bir durum ama yine de sen bilirsin kuzu
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çok erken bence 2 yaşına gekdi yeni ayiricam
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Yatır ben yatırıyorum büyük oğlumla beraber kalıyorlar uykum çok hafif 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
biZ 8 ayda ayirdik ayir bence
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Ben ayırdım tam 6 aylikken bizim de odalar dip dibe şuan 7 aylık olicak inşaAllah 4 gün sonra 
0 oy
(679 puan) tarafından
Bence cok erken 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben 33  ayına kadar aynı odada uyudum  oğlumla, eşimde horluyordu ama oğlum o sesle uyumaya alıştı şimdi ayrıdırk odasını  odasında uyuyor hatta bazen babasının taklitini yapar
0 oy
(554 puan) tarafından
8 aylık ayırdım canım şimdi birbucuk yaşında odasını biliyor uyuycaz diyince odasına gidiyor çok rahat yatıyor bence ayır 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
10 aylık kızım hala yanımda yatıyor odası var yanımızda ama ayirmadim yaşını geçmesini bekliyorum geceleri uyanıyor beni görmeyince çok korkuyor ona bunu yaşatmaya hakkım yok yani bir süre daha sabret derim 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ayır tabiki ben 4 aylıkken ayırdım 
tarafından
Kız cok geçmiş doğduğunda ayırsaydın
(1,309 puan) tarafından
Sen öyle yaparsın canım ;)
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Daha çok küçük annesi :angel:

0 oy
(62 puan) tarafından
Ben kıyamam çok küçük benim bebeğim 14 aylık olacak yanımda o uyanmasa bile ben kaç kez oyanip kontrol ederim bazen üstünü açıyor kolu altında filan kalıyor ne bileyim de ben rahat oyuyamam ayırı
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Ayır bence canm çok rahat oluyor ben 9da ayirmisrim
0 oy
(1,145 puan) tarafından
8 aylıkken tamamen kendi odasında yattı karşı karşıya odalarımız hemen gidiyorum sesi gelir gelmez
0 oy
(408 puan) tarafından
Sesini duyamam diyorsanız telsiz alın, bence çocuklar uzun süre aynı odada olmamalı kendi alanını anne baba alanını bilmeli. 
0 oy
(2,534 puan) tarafından
Bence çok erken bunun için ya ben kıyamam 2 yaşına geldi hâlâ ayırmadım 
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım bence ayırma çünkü bebekler bazen keyifli görünüyor ve uyuyor sende uyudu diye odana gidip yattığında gece aniden ateslenebilir ve sende farketmeyebilirsin havale falan geçirir Allah korusun ama yanında olduğunda sürekli gözün üstünde olur ama genede sen bilirsin
0 oy
(848 puan) tarafından
40 günlükken odasını ayırdım şuan 21 aylık hiç sıkıntı çekmedim gayette rahatım 
0 oy
(503 puan) tarafından
bizim de odası dibimizde. ilk 6 ay yanımda beşiğinde yattı. 6 aydan sonra ayırdım odasını. bir sıkıntı olmadı çok şükür ama kamerası var başucumda duruyor. aldığı nefesi bile duyuyorum,kafamı çevirince çok rahat görebiliyorum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 332 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 314 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 960 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...