0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi geceler bı kaç saat önce post açmıştım kızımın odasını ayırmak için sizden cesaretle uyuttuk odasına yatırdım 5 dk geçmeden uyandı hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı zar zor uyuttuk tekrar koyduk beşiğinde uyumadi bu saate kadar da ağlamasını susturamadik mecbur aldım yanıma yine iç çeke çeke uyudu yanımda bana dokunmak istiyor uyurken ne yapicaz bilmiyorum bı de nasıl uykusu var ağlamaktan uyuyamiyor gece gece ağlattım diye çok üzüldüm  

7 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
Kac aylik canim?
(795 puan) tarafından
8 aylık canım
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Kac aylik ve neden baska yerde uyutup yatagina koyuyorsunuz?  Hepimiz uyudugumuz yerde uyanmak isteriz bizi birisi uykumuzda alsa biyere tasisa uyandigimizda ne kadar kötü hissederiz,sok oluruz. Ayni durum bebekler icinde gecerliymis. Nerde uyursa orda uyanmasi lazim.
(795 puan) tarafından
Beşiğinde uyutamadım canım aldım tekrar ayağıma belki orda uyur diye uyuttum koydum 5 dk geçmedi uyandı beşiğinde uyusun diye diretince daha sonra ağlamaya başladı susturamadik
(912 puan) tarafından
Anladim canim ama yine de iyice mayisinca koy yataguna ama tam uyumadan koymaya calis mutlaka zamanla alışır insallah. Bir de tam uykuya dalmadan odasindan cikmamak gerekiyormus guven duygusu sarsilmasin diye. Ben kizimin odasina yere tek.kisilik yatak koydum o uyuyana kadar orda yatiyorum bazen bende uyuyorum beklemek zor gelmiyor uzun sursede uyumasi.
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım 
(795 puan) tarafından
8 aylık canım
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Odasında uyutun. Bir kaç gece alışana kadar sizde onunla yatin. Destekleyici olarak hafif müziksiz ilahi tavsiye ederim 
(795 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Odasında uyut bence alisana kadar sende orda ol 
(795 puan) tarafından
Ah keşke almışsa da bende yatağıma dönsem valla
(14,030 puan) tarafından
Seninle beraber mi uyuyordu normalde
(795 puan) tarafından
Evet canım
(14,030 puan) tarafından
Önce aynı odada farklı yatakta denemelisin bence
0 oy
tarafından
Eğer seninle aynı yatakta uyuyorsa zaten önce aynı odada yatakları ayırıp ondan sonra bebeği odasına alıştırmak daha sağlıklı. Ayrıca çocuğu uyanacagi yerde uyutmalisiniz yani yatak odasında uyutup odasına taşımak da doğru değil.
(795 puan) tarafından
Odasında uyutamadım canım ağladı çok aldım salladım uyudu tekrar koyunca yine başladı bu sefer de susmadı
tarafından
Odasına alışması için gündüz hep odasında vakit geçirin sonrasın da öyle uykularıyla başlayın alışır ınsallah
(795 puan) tarafından
İnşallah canım onu da denicem
0 oy
tarafından
Oğlum 1.5 yaşında hala yanımda ayrı yaptırdığım 5 falan ancadir oda babasi geldiğinde yaza kadar inşaallah iki yaşına girecek anca ayırım karşı odam odası yine yanımda Doğduğundan beri koynumda uyuyuyo bence çok erken ki çoğu zaman ortamizda yatar eşimle birlikte çocukların özgüveni için 2 yaşına kadar anne sıcaklığına ihtiyacı olduğunu okumuştuk hala öyle düşünüyorum
(795 puan) tarafından
Canım bizimle birlikte uyuyamiyor maalesef babamız çok horluyor mecbur ben salonda çocuklayim beşik odama sığmıyor oda küçük yanımıza alsak Allah korusun bişey olur eşim alışkın değil bebekle uyumaya gece uykuda kolunu atar falan daha kötü

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 331 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 314 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 272 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 960 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,255 cevap

34,839 kullanıcı

...