0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
evi silim dedim sildim oğlum vileda helkeisndeki suyu eve döktü bjdaha su yaptım onuda döktü ayyy çıldırdım bi yandan kızda pencereye cıktı bi yandan orucluyum ne zaman temzilik yapsam hep böyle yapıyorlar en son dayanamadım bagiridm şimdi uyumayan çocuklar ikisde uyudu ama şimdide ben vicdan azabı çekiyorum keşke bağırmasaydım 

7 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Empati kurdum da bende sinirlenirdim
tarafından
1 defa yaptı tam temizledim sinirim geçenden bidaha yaptı onzamn çıldırdım
tarafından
Maalesef tetiklenme oluyo. bence cogu kiside de oluyordur bee
tarafından
yani bencede sabır tasi değiliz ki
tarafından
Vicdan yapma  bazen boyle seyler olabilir .genel olarak iyi ilgileniyorsan ve siddet uygulamiyorsan telafisini yaparsin .Yaptiklari seyin yanlis oldugunu ve boyle yapinca evi tekrar temizlemek zorunda oldugunu ve yoruldugunu anlatirsin .Sonra da kizmaman gerektigini soylersin bir daha dikkat edicem dersin ❤️ hasar masar kalmaz
tarafından
kiz el kadar bebeye şiddet mj benim dilde var bağırmak vurmam ama sinirlenince tutamıyorum kendimi bağırıyorum bide sahura kakamadim aclikta başıma vurdu kiz vakit geçsin dedim temzilik yapim ama oğlumu üzdüm  neyse akşama parka götürim ben gönlü olur belki ❤
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Ne vicdanı kız 

Evini temizle haydi uyumuslarken ☺️☺️☺️
tarafından
bende uzandım kiz eve öyle  su döktü ki kurumasını bekliyorm uznadim halsizlestim akşam sahura kakamadim ya sabah nieytlendim bigun kotuyum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Evet vicdan azabı çekiyoruz bağırmasak iyi ama bazen otorite kurmak lazım bağırmak dışında ne yapılır bilmiyorum ama insanı kullanıyorlarmecbur kalıyoruz annelik çok zor çok 
tarafından
valla çok zor ya kendimi tutmaya calisiyom ama olmuyor
(1,663 puan) tarafından
Sabır elbet büyüyecekler
0 oy
tarafından
Bu yüzden bebe uyurken silmeye çalışıyorum evi :)
tarafından
benimkiler 2 tane 2 side gündüz uykusu yok bardim diye uyudular
0 oy
tarafından
Maalesef oluyor öyle arada. Sonuçta insanız
tarafından
ayenen öyle pişman oldum ama
0 oy
(780 puan) tarafından
İstemesekte bazen bağırıyoruz canm bazen cocuklarin zivanadan çıktığı oluyo :)
tarafından
benimkiler günde bikere çıkıyor kiz hhaahajdb
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla ben çocukla ilgilenmekten başka şey yapmıyorum vakit yok yemek bile yapmam o uyur ben dinlenirim kendimi yipratanam kıymetim kalmaz sonra :) sizi taktir ettim iyi enerji birde oruçlu iken akşam eşim gelir spora kaçarim :) 
tarafından
ev işini kim yapıyor yani mecbur yapacam evin temiz olması için koltukları kapıları camları tüm odaları sildim ben yapmasam esim de hiç yapmaz şimdi yapmasam orucu açınca bi ağırlık çöküyor sadece oturuyorum o zamn
(2,512 puan) tarafından
Haftada bir temizliğe geliyor bir abla armuttan bulmuştum
tarafından
haftada bir iyi ben hergün silsem aynı çocuklar temiz bırakmıyor ki para  olsa bende cariridim valla ama mevbur yapıyorum isye
(2,512 puan) tarafından
Bakalım bizimki daha 4 aylık dağıtmaya kirletmeye başlayınca ne olacak canım kolaylıklar dilerim
tarafından
o zamn inan temzilikciyi bekleyemezsin illa dağılıyor çünkü şimdi küçük sneinki  teşekkür ederim sağolasın

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 882 göst.
0 oy
6 cevap 169 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 252 göst.
17 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mersinli3313 (532 puan) tarafından soruldu

396,374 soru

11,856,639 cevap

35,951 kullanıcı

...