0 oy
407 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kizlar eşim hic bir yemegi sevmiyor ya ne yapacagimi sasiriyorm degisik bir seyler yapmaya calisiyorm begense bin kere yapacam hahahaha biraz makarna yer o kadar kendisi de cok zayif zaten spora felan gidiyor ama zayif 

Siz hangi yemegi seversiniz 
Ben esimi biraktm artik kendim ne istersem onu pişiriyorum firinda patatesi cok seviyorum 

36 Cevaplar

+1 oy
(17,753 puan) tarafından
Ssaaaaane la :D
tarafından
Dunki postuma da miz siz uyari verdiniz yoksa hahahahahha :D
tarafından
Hanfendi birasi soru sohbet muhabbet sayfasi farkindasiniz degil mi siz de yok kalpte ufurum var mi kocanizi degistirseniz hangi huyunu degistirirdiniz gibi bir suru soru sormuşsunuz bunlardan da 'sana ne la' ama sormuşsunuz anlamadm ben mi cok batiyorm siz mi cok rahatsiz oluyorsunuz millet burada yatagimiza kadar sorular soruyor en ozellerimizi soruyor sana ne dien yok anlamiyorm ne yapmaya calisiyorsnz
tarafından
Puahajajajaj  kız şakadan demiştir Ayşe niye ciddiye aldın bak sonuna gülücük da koymuş:))
tarafından
Ya dun bir tane post actim biri uyari vermiş sana ne yazmış bir de bugun yine actim yine ayni sey
tarafından
Kız burda önüne gelen uyarı veriyor yani bu o kişidir kesin diye bisey yok görmeden bilemezsin burda yorum yqzarsin ona bile saçma sapan uyarı veriyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptığım her yemeği yer canm 
(449 puan) tarafından
Benim eşimde hayatta yemek seçmez çok şansliyiz canım:)
tarafından
Aynen canm bu yüzdende kolay oluyo her uemek :) kahvaltılık bile çıkarsam neden yemek yok die sorgulamaz bile
(449 puan) tarafından
Bazen sadece çorba yaptigimi bilirim.Eline sağlık çok şükür doydum der kalkar. Bu yüzden kaynanama çok dua ediyorum. Varlığıda göstermiş yokluguda şimartmadan büyütmüş kocamı.
tarafından
Valla senin bahsettiğin gbi değil kuzu kaynanam 4 çeşit yemek yapar çöpe atar kaç kere bende eşimde söyledik fazla yapma die ama inatla yapar valla . 7 senedir evliyim evimde ekmek dışında fazla bi yemek olmuyo canm yiyebileceğimiz kadar yapıyorm 1 pkt makarnayı 3 e bölerek pişiririm mesela hiç ziyan olmaZ
0 oy
tarafından
Mumbar sever hemde çok 
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Et et et etin her türlüsü nu sever yeterki et olsun :Dbıktım et yemeye 

(674 puan) tarafından
Benim ki et yemiyor diye şikayet ediyorum sen tam tersi :))
(1,437 puan) tarafından
Kiz valla bıktım alem yarım saatte pişiriyor yemeği ben saatlerce hiç şikayet etme :))
(674 puan) tarafından
Ben et aşığım onun da sevdiği şeyler ayda 1 değişiyor düşün halimi her gün ne yapsam da yer mi acaba die düşünüyorum
(1,437 puan) tarafından
Bak benim o derdim yok çünkü maraton hep et :)
(674 puan) tarafından
En güzeli hiç düşünmene gerek yok bir gün sadepişir bir gün sebzeli bir gün haşlama bir gün köfte ohh ne güzel
0 oy
(119,287 puan) tarafından
tum sebzeleri ☺
0 oy
(930 puan) tarafından
Hiç Bi yemeği ayırt etmez 

Ama kebap hastası kendileri
0 oy
(553 puan) tarafından

Yeterki et olsun esime en sevdigi sey et sote altina patates puresi:D

tarafından
Eti kim sevmez ya ama Napolyon ne demiş para para para hahah
tarafından
Vahsilesiyor musunuz ? Hahaahhahaha :D allah baska dert vermesin evliliginize
tarafından
Siz de hamur işi yiyin ne yapalim
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yaptığım her yemeği yer canim aşkım:)
tarafından
Ya sevdigi bir yemek olsn onu yapaym o da mutluluktan havaya ucsn istiyorm zaten yemek yapmayi sevmiyorum bari degeri olsn haha
0 oy
tarafından
Musakka hastasi istedi ve simdi yaptimm sjsjsj
tarafından
Musakka patlicandan oluyor de mi ..... Ankaradayz gecen esim 4 tanesini 30 piraya almis hahah yani altin degerindeydi evde nasil pisirecegimi sasirdm yenmez de cope gider die aklim cikti hahahahah
tarafından
Evt baci patlicanla valla benim esim cok seviy hic demedi ne kadara aldigini 3 adet aldi geldi sjsjs
0 oy
tarafından
Evlendigimizde doğru düzgün yemek yiyen biri değildi en başta soğan ve sarımsaktan nefret ederdi yemeklerde olsun istemezdi ama alıştırdım şimdi de öyle aman aman yiyen biri değil ama hamur işi ve eti çok sever kendileri
tarafından
Ya sogansiz da yemek olmaz ki yag sogan salcaya beni koy ustume de su ekle benden bile yemek olur hahahahah
tarafından
Ya ne güzel teşhisi koydun bak:) ben de yemek yiyemiyordum en basit kabak yapacağım zamanlar ağlaya ağlaya yapardım tadı çok yavan olurdu ama alıştırdım önce az olacak şekilde blendirdan geçirirdim öyle koyardım sonra sonra alıştı ama sayesinde blendirim yandı günde üç beş kere kullanmaktan:)
tarafından
Neden agliyorsn ona ayri kendine ayri pisirseydn ne kendine eziyet ettin
tarafından
Kız evde koksun bile istemezdi o soğanlı yemek kokusundan bile tiksiniyordu nasıl yapacaktim
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Benim eşim en çok mangal mumbar mantar dolma haşlama seviyo ama gene önüne ne koysam yer sevdiklerini yapsam mutluluktan uçar:)
tarafından
Ayyy ben de oyle olsn isterdm ya yemek yapmaktan pek hoslanmiyorm ama ozene bozene yapiyorm onune koyunca mutlu olsn istiyorm bi degrri olsn de mi hahahahah
(7,945 puan) tarafından
Yemeyen insan zor ya çocuk olsun büyük olsun yemiyorsa zordur 6 yıl kaynanamla yaşadım kaynım her gün olay çıkardı yemek yüzünden ama masallah cnm eşim ne olsa sevmesede yer beni üzmez:)
0 oy
tarafından

Et yemekleri tercihi ama ne pişerse evde onu yer:)

0 oy
(854 puan) tarafından
benim esim cok secicidir canim et sut urunleri bulgur vs sugan sarimsak hicbirini sevmes hergun kurufasulye pilav pisirsem hergun yer yok demez ama ne yaparsam yapayim bir tabak dahi olsa yer kirmaz beni o konuda hic benim sevdigim yemege gelince kellepaca mumbar ciger haric herseyi yerim ama kendim yapinca canim pek istemez annemin yemeklerinin hepsini iki uc tabak yerim 
tarafından
Ben de gecen pilav yaptim bir kazan anneminkine benzemiş die oturdm tek basima bos yedm anne yemegi farkli oluyor ya
(854 puan) tarafından
ayn oyle canim
0 oy
tarafından
Kocam sağolsun hiç yemek secmez
0 oy
(11,217 puan) tarafından
esim hic ymk yemezdi. benle ymk yemeye basladoi. balik et tavuk hepsini ben yedrdim. simdi kndi istio. sen cok guzel yapiosun o yuzden sevdim dio
tarafından
Demek ki annesinin evinde yememiş ya da gercktn cok gzl yapiyorsn ( ellerine saglik:)
(11,217 puan) tarafından
evt yememis kaynanam 67 yasinda bir mercimek corbasi bile yapmayi bilmez. emekli biyoloji kimya ogretmeni hep okumus calismis. ev isi yemek konulari ona cok uzak
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ben sebze çok severim yeşil fasulye bamya hastasıyım eşim safece et sever nasıl olursa olsun hangi et olursa olsun kırmızı et balık tavuk sakatat Allah'ım her gün yapsam bıkmaz biz kaynanam eltim biz üçümüz bir dana kestik kurbanda bizimkilerin eti var hala benimki bitti bile:)))))) eskiden sevmezdim et ama oğluma doğum yaptıktan sonra benimde canım acaip et çekiyor
tarafından
Eti kim sevmez et yenmez mi ya
(1,499 puan) tarafından
Ay ben hiç sevmem eti yani sevmezdim abartmıyorum haftanın 5  6 günü mutlaka et yapardım ve ben o günlerde aç kalırdım kendime ayrı yemek yapmaya üşendiğim için ama çok şükür oğlum doğduktan sonra ben eşimden daha çok ete düşkün oldum 32 yaşındayım daha ağzıma sakatat sürmemişim oğluma hamileyken deli gibi bumbar yediğimi bilirim haftada 3-4 gün kelle paça işkembe çorbası mutlaka :D
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Her yemeği sever ayırt etmez cok şükür yemeği kötü bile yapsam asla kızmaz ses etmez garibim ahahha. Ama tam bir yumurta aşığı gece gündüz yumurta yap ver yer 
tarafından
Yumurta mi kolaymış işin senin
(1,154 puan) tarafından
Ahahahhaa evet valla
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anası hep kahvaltılık vermis hic yemeğe alıştırmamış şimdi benim her yaptığım yemegi severek yiyo ☺
0 oy
(161 puan) tarafından
Herseyi seviyor valla
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Bütün yemkleride yer cnm secmiyo yemek

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 517 göst.
0 oy
30 cevap 496 göst.
0 oy