+1 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından

Polenlere ağaç çiçeklerine yerdeki Çime ota alerjim var ergenlikten beri çekiyorum temmuza kadar sürüyo

Hapşırırken resmen ciğerlerim sökülüyo herkes bahar geldi diye kendini dışarı atar ben eve :unsure::unsure:

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim hapşırmak değil de gözlerimden rahatsız oluyorum ben polen zamanında canım 
(2,196 puan) tarafından
Bende kaşıntı kızarıklık burun akıntısı gözlerim kan çanağı oluyo
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Eşimin var bir sprey aldı eczaneden ama kafasına göre aldı. Eczacıya anlattı o da verdi. Onunla hafifliyor
(2,196 puan) tarafından
İsmini yazarmısın rica etsem
0 oy
(648 puan) tarafından
Benimde var maalesef hap kullanıyorum bir gün unutsam o gün çok kötü oluyorum.bu hafta yine başladı doktora gidip alerji hapı yazdırmak gerekecek.
(2,196 puan) tarafından
Hangi hapı kullanıyosun
(648 puan) tarafından
İsmini hatirlamiyorum cnm en son iki yıl önce kullanmıştım hamilelikte ve emzirirken kullanilmiyo. KBB doktoru yazıyo çok etkili bı hap
(2,196 puan) tarafından
Lütfen alınca ismini benimle paylaşır mısın cidden ağır geçiriyorum ve etkili bi ilaca denk gelemedim
(648 puan) tarafından
Benim kullandığımı reçetesiz vermiyorlar cnm aile hekimi bile yazamiyo o hapı. Ama istersen eczacıya sor alerji için hap varmı diye reçetesiz satılanlardan verir. Doktora gitme imkanın varsa doktorun vermesi daha iyi olur ama. Sprey falnda veriyo benim doktorum. Bende felekat ağır geçiyorum onlarla geciyi sadece
tarafından
Aurısı dıyor muhtemelen kbb yazar sadece
0 oy
tarafından
Benimde polen alerjim var hamilelikte çok zor oluyor. Dediğin gibi hapşırmaktan ciğerlerim sökülüyor gırtlak kalmadı artık. İlaçta içemiyorum. Yatıp uyuyamıyorum da. 
(210 puan) tarafından
Yeşil çayy
tarafından
Normal çay içemiyorum daha o çayı içmem çok zor çay ve türevleri iğrenç kokuyor bana sadece su tüketebiliyorum. Suyun rengi değiştiği an bulantı geliyor.. Meyvelerle hafifletmeye çalışıyorum.
(210 puan) tarafından
Nette nane filan da yazıyordu
tarafından
Bakarım canım teşekkür ederim :) :)
0 oy
(210 puan) tarafından
Yeşil çay iyi geliyor 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ahhh ne zor o. Ben kendimi bildim bileli çekiyorum. Hatta şuan göz burun akması hapşırık ne ararsan var..bazen sadece nefes darlığı oluyor o hepsinden zor
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Benimde var polen diye başladı ilk okulda bı sene kabaktan buluyo bı sene meyveden tozdan her halttan gözlerim kasiniyor burnum boğazım hapşırık ayrı burnum tıkanır ayrı göz damlasiyla kankayiz bu aylarda
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Bende vucudum kabarıyor kasınıyor um burnum akıyor. Caresi gidip igneni vurduran canım. 
(2,196 puan) tarafından
İğnesi var mı ilk kez duydum genelde hap sprey veriyorlar
(10,775 puan) tarafından
Canım kudurmadan her sene iğnesi var
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Eşime hitrizin diye hap yazmıştı doktor yıllardır onu kullanır unutursa akşama kadar hapsurup duruyor 
0 oy
(482 puan) tarafından
Öksürük  ve burun kaşıntısı yapıyor bende burnum o kadar kuruyor ki yara oluyor içi. Ve aylarca hergün baş ağrısı. 
(2,196 puan) tarafından
Bende çok fena oluyorum artık ağlama dercesine geliyorum
0 oy
(316 puan) tarafından
Kız bende doğumdan sonra oldu bu Allah'ım cildircam. Hem oğlum hem ben burnumu kasimaktan şişti hapsurmaktan ciğerlerim söküldü kaşınıyoruz birde. Helak olduk
(2,196 puan) tarafından
Bende 14 yaşımdan beri var 28 yaşındayım :(
(316 puan) tarafından
Valla Allah yardımcın olsun bende 2 senedir bu oldu ilaç içtim şimdi bakalım inşallah iyi gelir oglanada zaten alerji damlası veriyoruz
0 oy
(119,086 puan) tarafından
ben varim ama allahtan polen kisa sureli
(2,196 puan) tarafından
Benim uzun sürüyo ya temmuzu buluyo bitmesi 28 yaşındayım 14 den beri böyleyim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Uff ben 2 haftadır hapsirma yoruldum inan hapşırma dan artik oglum baouyor alis annem diyomm 8aylik daha gülüyor oyun sanıyor hapsirma tutsun sayamam 40 gecdigi gunleri bilirim gecen sene hamileyken zorlandim surekli ceni pozisyonunda hapsirmam gerekdi  sokakda ceni pzo nasil alayim deli olurudm(
(2,196 puan) tarafından
Çok kötü bişey valla benim uzun sürüyo
0 oy
(14,980 puan) tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum . Öyle zor bişey ki günde 200 kere hapsirdigimi bilirim( saymadım ama 200 garanti vardır) 10 kere arka arkaya hapsirdiktan sonra artık gözlerin açılmaz hale gelir. Etrafındaki herkes özellikle işyerinde sana acıyarak bakar. Artık hicbisey yapacak halin kalmaz. Çok zor bişey ve sadece baharla sınırlı da kalmıyor üstelik Ağustos sonuna kadar bu şiddette devam ediyor. Kasıma kadar da orta şiddette devam ediyor. Bazen kışın bile ufak ufak oluyor. Sonra Şubat'ta yine başlıyor. Cemrelerle birlikte aynı döngüye giriyorum. Hamilelik ve doğum bana bir tık iyi geldi. Eskisi kadar kötü sayilmaz
(2,196 puan) tarafından
Nisan da başlayıp temmuza kadar devam ediyo hapşırmaktan halim kalmıyo artış
0 oy
tarafından
Benimde burnum çok kasiniyo bide hapsiriyom surekli oglumda galiba öyle Ayy her nisanda hastalanirim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alerji ilacı kullan bu kadar eziyet çekiceğne canım doktora git yazar 
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Polen gözlerim de alerji yapıyor maalesef;(( benimde
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Oğlumun var malesef sprey vermişlerdi o iyi gelmişti biraz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beeet (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...