0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar üç gundur boğazımda bir kuruluk ve öksürük  vardı dün farkettim polenler ucusttukca öksürük arttı bogulcak gibi olmaya başladım bugün aile hekimliğine gittim doktor polen alerjisi var dedi hap yazdı içtim ama yine bı kudurdu hastalık ne yapabilirim pazartesi göğüs doktoruna gitcem o zamana kadar ne yapabilirim ya tavsiyeniz nedir lütfen yardımci olur musunuz

3 Cevaplar

0 oy
(48,667 puan) tarafından
burun spreyi vermedi mi o daha iyi geliyo
(134 puan) tarafından
İlaçların ismi ne canım benimde boğazındaki gicikliktan n fes zor alıyorum
(48,667 puan) tarafından
hamile veya emziriyorsan ilac ismi vermiyeyim doktoruna sor canim.
ramazan ayinda yedi gun orucum kaldi tutamadim çok kötü oluyorum bende benim bide polen ot kavak mısır papatya.... herseye var alerjim
(134 puan) tarafından
Yok yok hamile değilim emzirme de yok canım bana tek hap verdi de spreyi sorup kendim alayım dedim ondan boğazımda kuruluk zor nef s aldırıyor ya saat kaç oldu uyuyamıyorum
(1,217 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Oğlumda da polen ve toz alerjisi var. Haziran sonuna kadar mometix sprey verdi doktorumuz.
(48,667 puan) tarafından
ben hem kendimin hem kizimin spreyden kullandim ölüyorum diye gezdim evden benimkinin adi  rincolenil gibi bişey kızımın ki risonel galiba resimlerini ceker eklerim. otrivinde iyi geliyo doktor yazar canim
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktor nasıl anladj ya öyle 
(134 puan) tarafından
Polenlerde böyle oldu falan dedim boğazlarına baktı bişe yok alerji ilacı verdi geçmezse büyük hastaneye git dedi bende bilmiyorum
(1,763 puan) tarafından
Böyle ilaç kullanılmaz kız direk git kulak burun bogaza onlar anlıyor hemen zaten
(134 puan) tarafından
Bana göğüs doktoruna git dedi ama kulak burun boğaz bilir mi
(1,763 puan) tarafından
Evet bilir tabiki alerji olunca burun etleri şişiyor vb şeyler boğazda da oluyor anlıyorlar
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende de var kuzu ama bende geniz burun göz kasintisi  akıntısı  oluyor. Hap verdi bana da.doktor .iyi geliyor ama öksürüğü bilmiyorum ya
(134 puan) tarafından
Bende kuru bı öksürükle zor nefes alma hissi var canım
(187 puan) tarafından

image

Ay kuzum oglumdada var ama onun cildine attı maff olmuş bak o kadar kötü ki özele götürdüm bir sürü krem verdiler rabim şifa versin inşallah sana oğlumada

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 224 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 82 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (1,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beeet (15 puan) tarafından soruldu

379,580 soru

11,362,965 cevap

34,840 kullanıcı

...