0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar ayin 8inde gittim 2 yanyana disim çürüktü ust dislerimden yanindakine de kanal tedavi dedi 20 lik olani çektiler agrim gecer sandım ama dehset arttı oburumu agriyor anlamadim ama alt tarafıma da vurdu o hastanede geri randevu bulamadim ozele gidemem randevusuz gtsem alirlarmi uzak baya bana bosuna gtmek istemiyorum ama agridan öleceğim 

Bu agri icinde bir çözümü olan varmi bittim yemin ederimki cok zor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annemin dayisinin esi orda calisiyo canim hic hijyenik ve guzel biryer degil. Tepebasina git bence bende oraya gidiyorum ameliyat olucam cok memnunum
(1,159 puan) tarafından
Ay ben öldüm bittim ozaman valla kac gundur çekiyorum zaten bayramda geliyor rezillik valla napicam bilemedim ozellerde cok pahali
tarafından
Benim ameliyatima ožel hastane 12 bin tlcik dedi :D
(1,159 puan) tarafından
Gercekten cok acimasizca tamam ozelsin illa paralı olacak kazanacaksin ama bu kadar abartmanın anlami ne yani yazik ya devlette zaten sıkıntı yaşıyoruz napcaz bilemiyorum
tarafından
Canim sen talep oluştur 7/24 seçeneğini seç slot bulununca sana bildirim geliyo
(1,159 puan) tarafından
Dur bakim kiz insAllah olurda yaparlar sagolasin
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
20 lık dişler direk çene kemiğinin bir parçası gibi olabiliyor, gömülü olabiliyor. O dişleri çektirince bir süre ateşin de yükselebiliyor. Benim eşim çektirdi operasyon ile aldılar, gece 4-5 gibi ateşi 39a çıktı, doktoru telefonla aradık sabah reçete yazdı antibiyotik verdi de öyle toparladı, günde 3 kere de minoset içiyordu ağrısı azalsın diye
(1,159 puan) tarafından
Yok kiz korkma ya valla 8 inde gttigimde oturmamla kalkmam bir oldu esim.ne oldu cekmedi mi biseymi dedi diye sordu yoo dedim cekti 30 saniye sürdü
(582 puan) tarafından
Ağza iğne yapıyorlar ya ondan korkuyorum ben sonra da taş gibi kasılıyorum :( ya kuzum beni boşver senin ağrın sızın ne durumda, sohbet benim dişime evrildi, utandım :))
(1,159 puan) tarafından
Korkma kiz korkulcak bisey degil daha önce de cok cektirdim agzimda adam gbi dis kalmadi valla benim ağrım kotu uyutmuyor utanmasam aglicam kiz valla
(582 puan) tarafından
Minoset var mı?
(1,159 puan) tarafından
Yok kuzum valla alsam bnada faydasi olurmuki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yekta.16 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.