0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar Sancaktepe'de bildiğiniz ücretsiz rehabilitasyon merkezi var mı kızım da konuşmasında zayıflık ve dikkat bozukluğu olduğunu düşünüyorum üç buçuk yaşında tam cümle kuramıyor bizimle sohbet edemiyor sürekli bağırarak çağırarak dediklerini yaptırmaya çalışıyor inatlaşıyor mesela yemek acıktım diyor hani anne yemek koyar mısın değil de bu şekilde söylüyor ya da biz eşimle konuşurken normal bir şekilde tartışıyoruz sanıyor idrak etmiyor tam normal mi bilmiyorum Bir rehabilitasyon merkezi ile görüşmek istiyorum süreç nasıl işler bilgi verir misin iz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rapor çıkarırsan devlet karşılar ücretsiz götürürsün 
(570 puan) tarafından
Rapor nasıl cikarabilirim cnm
-Reklam-
0 oy
(1,485 puan) tarafından
Kuzenim gidiyor ancak ücretsiz gitmeniz için rapor çıkarmanız gerekiyor diye biliyorum
(570 puan) tarafından
Rapor nasıl cikarabilirim cnm
(1,485 puan) tarafından
Devlet hastanesinde çocuk psikiyatri bölümüne gitmeniz gerekiyor. Eğer doktor gerekli görürse 1 yıllık bir rapor veriyor. Sonrasından onu genel merkeze götürüp istediğiniz bir kurumla iletişime geçiyorsunuz
(570 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(1,542 puan) tarafından
İstersen ilk once bir psikiyatriye gotur bakalim doktor ne diyecek. Sonrasinda rehabitalasyona vs bi yerlere gonderebilir. 
(570 puan) tarafından
Ya zaten rehabilitasyon merkezlerinde var öğretmenler sıkıntı varsa diyorlar git rapor al diye canm
(1,542 puan) tarafından
Bi psikiyatri dr kadar anlamazlar canim onlar. Rapor falan gerekirse en azindan dr hemen seni yonlendirir ucretsiz bir sekilde dersler alir en azindan.
(570 puan) tarafından
Zaten cnm o raporu pedagog görmeden alamiyrosunki onlar karar veriyor
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Bunun için önce pedogogtan onay almalisin daha sağlıklı olur senin düşüncen değilde pedogogun tanısı çok önemli 
(570 puan) tarafından
Doğru cnm bakalım öyle yapicam

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy
11 cevap 236 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.