0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gitmek istiyorum bu evden ama orda rahat edemiyorum eşimle ipler koptu 2 li oynamaktan bıktım hergun stres

14 Cevaplar

+2 oy
(119,126 puan) tarafından
ne oldu neden gitmek istiyon ozel degilse anlat belki bj cozum buluruz
tarafından
Canim eşimle anlaşamıyoruz
(119,126 puan) tarafından
ama iste anlasamamanun altinda yatan sebebler onemli kim inatlasiyo ozelllikle.hsnhi konularda yuva yikms kolay yapma.zor
-Reklam-
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Bi gidip göz korkutup gekinebilir. 

Ama sorun ne belki suç sendedir.
+1 oy
(10,784 puan) tarafından
Kuzum ben annemin evinde kalıyorum. Bosandım. Yaklasık ta 7 aydır biriz. Eger aldatma dayak küfür vs yoksa. Al karsına kocanı. Bak birbirimize eziyet ediyoruz sende mutsuzsun görüyorum de. Sakın sen boyle sin o bu gibi suclayıco konusma erkeklerde ters tepiyor. Bir evlilik terapistime gidelim cozelim bu konuyu de. Yoksa aramızdaki bagşar kpcapak ve ben bu durumu kaldıramayacağım efilan de. Evlilik terapisi cok ise yarıyor. 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eğer ailen sana sahip çıkacaksa evet git ama orda rahat etmiceksen misafir gibi olucaksn otur derdini konuş esinle
tarafından
İkimiz farklı karakteriz surekli çatışma halinde evin içinde surat asmalar vs vs
(1,521 puan) tarafından
Biraz alttan almayı denesen belki duzelir
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Gitsem rahat edemem :( Allah gitmeyi istetmesin
tarafından
Bende gidecek yerim yok
(1,685 puan) tarafından
Cnm eşinin evinde huzur yoksa mecbur gitmek gerekir aile evine. Huzursuz evden daha iyidir herhalde bilemedim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Amin ins yardımcın olsun
0 oy
(135 puan) tarafından
Boşanmak için değil ama biraz kafa dinlemek dağıtmak için git o sürede birbirinizi özlersinizde hem 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gitme kal tubasu.  
tarafından
Su misaifr bu galiba sjsj
(44,603 puan) tarafından
Zannetmem
tarafından
Özele yazdım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Konu büyükse git canim ama gidip tkrar geleceksen düzeltmeye calisin
0 oy
tarafından
Anneye bağlı ben annemle hiç anlasamam bende gittim hayatı zindan etti bana hala o psikoloji yi atlamadim .
0 oy
(597 puan) tarafından
Ilk esimden ayrildim. 15ay evli kaldim cocugum yoktu yas desen daha 25dim hayatimin hatasiydi baba evne gitmek demicem. Annem babam Rabbim. Onlaribadimdan eksik etmesin ama asiri sahiplendiler bana, resmen kundakda bebek gibi ustume titrediler  ve ben bu sevgiden bunalmistim bu asori ustume titremeleri beni urkuttu ve ikinci evliligimi hemen ve aile rizasi olmadan yaomama sebep oldu. saglikli dusunemedim, kendi duzemim kendi yuvam olsun yoksa ailem beni bidaha kimseye vermicek dedim. Ama oyle boyle sevgi uste titremeydiki sanki omur boyu artik onlarlaydim. Isten 16:15 cikiyorum abartisiz 16:20 annem ariodu ne yersin ne yemek yapiyim, tirene yetistinmi. Eve bise almak isterim elimi cebime attirmiolar. Belki herkezin hayali bu ama bu durum beni urkuttu ve evden kacirtti diye bilirim...  Eger cocugun varsa ztn ayri ev keisnlikle tut derim ama cocugun yoksa ve yasonda gencse malesef baba ana evinden haric baska yere gitmene pek musade etmio aileler. Simdiki aklim olsa suanki evliligimdeki sabri o zamanki evliligimde gosterirdim dicem ama kumar ve sapiklikda bir yere kadar cekilio ardindan dayak gelince dayanilmio ama daha uyanik davranirdim ne bilim zoraki degilde baska sekil adam etmeye calisirdim belki bilemiom yada annemle babamla konusmaya calisirdim yapmayin bebek degilim vs rahatsiz oldugumu dile getirirdim. Bu kadar sahiplenmemelerini guzellikle soleseydim... 
0 oy
(735 puan) tarafından
Canım eğer tamamen bitirmeyeceksen hiç gitme bu sefer hiç bir ciddiyetin kalmıyor ben malesef her tartışmada çıkıp çıkıp gittim en son geçen ay 1 ay annemlerde kaldım maddi manevi hep yanımdalardi Allah razı olsun ama kendi evinin yerini asla tutmuyor 3 yaşında oğlum hergun ağlıyordu evimize gidelim diye dahada kahroluyordum kendimi ölçüp tarttim sakin kafayla aslinsa sorunun büyük kısmı bende ve davranislarimdaydi eşime karşı büyük haksızlıklar yaptığımı bundan dolayı da sürekli olarak ters düşüp anlasamadigimizi anladım sakinlikle sorunlarımızı konuştuk suçlamadan sebeplerini bulmaya çalışarak ben oğlumun rahatsizligindan dolayı çok fazla yiprandim gece uykularimi kaybetmiştim oda beni strese sokuyordu psikiyatriye gittim ilaç verdi şimdi o kadar sakinimki maşallah diyeyim sanki esimle yeni flortlesiyor gibiyiz ben kendimi duzeltince adam bambaşka biri oldu sevgi dolu oldu resmen demekki gerçekten bendede büyük kusurlar varmış sakin ol kafan ölç tart sevgi diliyle otur konuş eşinle şiddeti ihaneti yoksa
0 oy
tarafından
Bn 2 defa gittim anladm ki bundan sonra bn degil eşim gidecek ve anladm ki evden 1 defa cikinca el oluyorsn (annem babam cok iyi insanlar geldigimi yuzume bile vurmadilar kesinlikle tek kelime etmediler ama artik  el oldugunu biliyorsn ) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 837 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (288 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 346 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 389 göst.