0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bütün özel hayatını buraya döktün diye düşünmeyin ama gerçekten doğum sonrası çok zor Bi süreçmiş hakkınızı helal edin bu son sorum olsun kontrole gidene kadar kafam karışıyor tek çarem burası tekrar özür dilerim kusura bakmayın

61 gün oldu doğum yapalı normal dikişli doğum yaptım bugün ilk defa ilişkiye girmek istedim beklersem daha zor olur diye düşündüm geçen Bi kere daha denedim ama çok acıdığı için yarıda bıraktım neyse bugün tam anlamıyla oldu ama ben hiç bişey hissetmedim çok çok özür dilerim ama ne girdiğini ne de zevkini hissettim sanırım eşimde zevk almadı belli etmemeye çalıştı ama biliyorum çünkü genişlik çok fazla kaldı dikişlerim tutmadı mı acaba diye düşünüyorum  :(bu durum normal mi nolur yardımcı olun ramazan sonu kontrole gideceğim 

Tekrar çok özür dilerim linç etmeyin lütfen ilk gebeliğimdi kimseye soramıyorum utanıyorum :(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kuzum zamanla toparlanıyor die biliyorum ben sezeryan yaptım ama bı arkadaşımin 2 çocuğu var tamamen toparlanmiyoomus tabi
(573 puan) tarafından
Tamamen eskisi gibi olmasını beklemiyorum canım ama gram bişey hissetmedim eşimde hissetmedi :(
(1,556 puan) tarafından
Daha erken ama bence doğumun üstünden çok geçmemiş ayrıca sıkılaştırıcı hareketler varmış onları dene arkadaşıma doktoru öyle demis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum ben sezeryan oldum da gecer heralde genelde gecıyormus burdan okudugum kadarıyla
(573 puan) tarafından
İnşallah geçer canım benim çok isteğim kalmadı zaten ama eşim için değişen bişey yok o da bişey hissetmedi inşallah normale, döner :
0 oy
(110 puan) tarafından
Kegel egzersizi yap
(573 puan) tarafından
Tamam canım bakayım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım genişliği falan bilmiyorum hani sezeryan oldum ama zamanla toparlanıyor diyorlar diğer sorunda bir şey hissetmemek çok çok normal sadece elinden geldiğince adama belli etme zevk aldığını hissettir bir süre böyle olur malesef ben 7 ay böyleydim ve adetten sonra artık zevk oldu yani ama belli etmedim hic sende bir iki ay daha dayan baktın olmuyor bir şey hissetmiyorsun yine git doktora herşeyin bir çözümü var korkma endişelenme herşey zamanla düzeliyor 
(573 puan) tarafından
Sezeryanda da hissetmeme sorunun oldu mu canım kendim isteksizim aslında olmasa da iyi ama karşındaki için mecbur fedakar olmak zorundasın
tarafından
Tabiki kız hatta arkadaşımda aynı şekilde ama onunki bayadır öyle o evlenmeden önce de hep öyleydi de bir türlü gitmiyor doktora sezeryan onunki de ama herkeste hemen hemen oluyor baktın çok rahatsız oluyorsun git doktora ona göre ilaç verir emziriyorsun işte doğum yapınca bir süre öyle bende inan hiç istemezdim çok isteksizdim ama kendimi hiç belli etmedim sana bir tavsiye vereyim bak bence orası geniş diye değil kocan senin zevk almadığını görünce o da bozulmuştur sen adama hoşuna gidecek şeyler söyle anladın işte çok açık söylemiyim hani ama kendini belli etme hic daha mutlu olursunuz gerçekten ben halen arada bir istemesem bile istiyormuş gibi davranırım erkek milleti sonuçta yani
(573 puan) tarafından
Hahaah tamam Bi de öyle yapayım :) ama o genişliğe zevk alması Bi mucize olur gibi :)
tarafından
Kız  sanmıyorum okadae genişlediğini zamanla düzelir bence benim de 3.5 cm acilmam vardı eşim yinede demişti genislemis diye çok afedersin hani ama sonradan düzeliyor ya sen belli etme bacım hoşuna gidecek şeyler söyle  adama:)
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Zamanla geçer canım o 
0 oy
(369 puan) tarafından
Zamanla geçiyo tabi yeni doğum yaptın bir kadın doğum yaptıktan tam 9 ay sonra vücut kendini yeniliyormuş seninki daha 2 ay olmuş kendini toparlar merak etme

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 331 göst.
0 oy
6 cevap 182 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 917 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu