0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşimi defalarca uyardım çalışma odasına girip kapıyı kapatıyor. Kaç kere dedim kapatma kapıyı diye bir kez iki kez kapatmıyor ama sonra yine böyle daha rahatım diyor. En sonda tartıştık kapısını kapattı kısas yapıp kendimi böyle güvende huzurda hissediyorum deyip kapıyı kapatıyor. Haaa ne yapıyor oyun oynayıp müzik dinliyor. Ya da video felan izliyor bildiğim ve gördüğüm kadarıyla. Ayrıca depremden korkuyorum kapını kapatma dedim yine kapatıyor. Eşimin beni sevdiğini biliyorum ama bazende seven adam böyle yapmaz diyorum 

18 Cevaplar

+2 oy
(119,382 puan) tarafından
 kapi kapatmasini sevmemeye nasi bagladin? bende acik kapi olan yerde duramam rahatsiz hissederim.kendimi
(258 puan) tarafından
Sadece kapı kapatmasına bağlamadım ama onunda etkisi var tabi çünkü korkuyorum diyorum. İnsan en azından bu yüzden kapatmaz yaa
(119,382 puan) tarafından
bacim evlendik ana baba olduk yani yasimiz 15 degil  kapi kapatmasiyla falan bu kadar korkup sevmemesine baglamak pek normal degil
(692 puan) tarafından
Ay bende o kapi illa kapanacak hatta gece yatarken kilitlenecek yoksa uyuyamam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim canım kapısı açık yerde asla iş yapamam 
(258 puan) tarafından
Ama evde 2 kişiyiz ve ben rahatsız oluyorum kapı kapalı olunca
tarafından
Bencillik değil mi bu? Oda açıkken rahatsız oluyor.
tarafından
Valla doğru söylüyorsun zor durum ama ne yapılır bilmiyorum
0 oy
tarafından
Yani normal bende kapı açıksa ne otururum ne uyurum öyle alışmış olabilir şüphe duyuyorsun ister istemez sende 
tarafından
Hii anladım senin eşinin problemleri var bence sende kabuğuna çekil bir Zaman görünme i seni merak etsin nerde bu napıyor diye üstüne düşme düşersen daha çok yapar inadına
(258 puan) tarafından
Az önce kitabımı aldım odada okumak istiyorum deyip geldim. Çok eşim 2 gündür yaşadığımız olaylardan dolayı çok ciddi sorunlarımız var dedi cevap dahi vermedim. Yaaa adam pireyi deve yapıyor sonra da kendini de beni de perişan ediyor yaa. Acıdan zevk alıyor adam
tarafından
Bence o uzak durmaya küsmeye bahane arıyor gibime geldi bunun amacı ne tamam sorunlarımız var ne olsun istiyorsun ayrılmak mı diye sor böyle susup da altta kalma ben çok sabırsız biriyim.mesela o lafı asla bırakmam ardında ne var bilmem gerek yani ben şüphe duyarim bu durumda yalnız kalmak niye istiyor neye bakıyor ya da kimle konuşuyor eşin çok şüpheli davranıyor yani bilmiyorum başından beri böyle ise karakteridir ama sonradan böyle ise orda bir sorun var onu da sen karar ver
(258 puan) tarafından
En başından beri böyle davranıyor. Her odaya gittiğimde pür dikkat oyun oynuyor telefonu benim yanımda bırakır gider. O konuda eşime güveniyorum. Ama karakter olarak mükemmeliyetçi birisi istiyor ki hiç hata olmasın yapılmasın. Olduğunda da hatanı kabul edip sonuçlarına katlanırsın der ama sadece benim için değil herkes için böyle. Kendisi de hata yapmamaya o kadar çok dikkat eder ki. Ama o çok titiz her konuda ben biraz daha akışına bırakırım mesela kafasına briket takıp günlerce uyumadığı oluyor.
tarafından
Hm o zaman onun takıntısı var onu öyle kabul etmen ya da ona göre yol bulman lazım Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Oturma odasının yatak odasının kapısını bende kapalı tutarım oralara geçtiğimde huy olmuş bende belki eşindede böyle bi takıntı vardır 
(258 puan) tarafından
Evet onda da takıntı oldu. Bende yatarken odanın kapısını kapatırım ama otururken kapıyı kapatmam eşim de çalışma odasına gider kapıyı kapatır aşırı rahatsız oluyorum. Bir de depremden dolayı korkuyorum yalnızım gibi hissediyorum
(1,538 puan) tarafından
Dikkat et bakalım salonda falanda kapatıyor mu
(258 puan) tarafından
Evet genelde kapatıyor. Nerede olursa olsun. Bazen kapatana gerek yok diyorum kapatmıyor ama çoğu zamanda kapatıyor
0 oy
tarafından
orası onun man cave'i. kapıyı kapattığında orası onun oluyor. erkek beyni işte
(258 puan) tarafından
Yaa olsun ama ben de rahatsız oluyorum öyle kapıyı kapatmasını istemiyorum
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Havalardan dolayi bizde butun kapilari kapatiriz ama kapali diye esimin yanina gitmeye de cekinmezdim
(258 puan) tarafından
Tabiki de kapı kapalı diye çekinmem eşimden. Sadece dün tartıştık ve şu an konuşmuyoruz o yüzden de gitmek istemiyorum
0 oy
(215 puan) tarafından
Herkes farklıdır canım. Benim eşimde kapalı olsun der ben mesela öyle ortamda duramam. Yattığım da mutlaka odanın kapısı açık olur. Hiç bir kapıyı kapatmam. 

1999 Depremde evden çıkamamıştık kapı kapalıydı. O zaman 9 yaşındaydım o gün bugündür kapalı kalamıyorum.
(258 puan) tarafından
Doğrudur tabi herkes farklıdır saygı duyarım. Ama bende korkuyorum diyorum ama eşim umursamıyorum
(215 puan) tarafından
Çokta üzerine gitmemek lazım. Mesela ben hastanede kaldım doğum yaptığımda. Orada bile kapıyı azda olsa açık bıraktırdım. Kişiye göre değişiyor. Artık bana alıştı eşim ve ailesi.
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Aynen Kaynanam. Sinir olurum
0 oy
(8,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biraz fazla takıyorsun bende evin her yerine girip çıkarken mutlaka kapıyı kapatirim insanların Bi alışkanlığı vardir kac yıllık aliskanligini nasıl atmasını bekliyorsun ayrıca evli olabilirsiniz ama hep birarada beraber olacaksınız diye Bi kural yok biraz ozel alan tanı esinede 
(258 puan) tarafından
Tabiki de özel alan tanıyorum eşime girip oyununu oynayıp müziğini dinliyor ama ben şu dönemler de hassas olduğum için ona ihtiyacım oluyor. O yüzden kapatmasını istemiyorum
(8,937 puan) tarafından
Bende çalışırken mesela kapıyı kapatıyorum çünkü dalgın oluyorum çoğu zaman aniden eşimi karşımda görünce korkudan olebilcek gibi oluyorum belki esinde ani hareket ve görüntüden korktuğu için böyle yapıyor olabilir karşına alıp konuşmayı denedin mi
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bende kapatırım. Takıntı gibi bişey kapı açık olunca uyumam dolap kapısı bile açık kaldı mı yatamam. Bende kapıyı kilitliyor sandım ki bu bile olabilir eşim ben banyoya girdiğimde kilitledigim için kızıyordu. Bence sorun edilecek bişey değil ama çok korkuyorum diyorsan sende onunla aynı odada takilabilirsin
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Tatlım senin eşin kaç yaşında ve ne kadar oldu siz evleneli merak ettim acaba yeni evlisiniz ondan mı oluyor anlaşmazlıklar.önceki postlarınızı okudum da eşiniz bir yetişkin gibi davranmıyor sanki hala bekarlıkta kalmış gibi belki zamanla alışır evde iki kişi yaşadığınızın farkına varır 
0 oy
tarafından
Yav sal adami bacim kapamak istiyosa kapasin bunun sevgiyle ne alakasi var
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bende kapatırım öyle bir aliskanlık var neden kapı kapatmasına bu kadar takıldın ki nasıl rahat ediyorsa öyle yapsn 
0 oy
(16,023 puan) tarafından
Ay bazen diyorum acaba erkekleri cok mu sıkıyoruz diye. Ne olmus yani kapıyı kapattı diye kilitlemiyor ya
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Kız salsana adamı niye bırakmıyorsun adamı 
0 oy
(244 puan) tarafından
Benim kapı takıntım var o kapı illa kapanacak yaz kış uyuyamam oturamam beni rahatsız eder o yaz sıcağında bile kapatırım uyumadan tüm evin kapılarını kapatırım bazen kitlerim onunki de öyle birseydir belki nasıl rahat ediyorsa 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence senin sorunun var. Adamı çok darlıyosun kapı ne alaka ya adamın kapısınada karışılmaz yani yuh. Biraz alan tanı admaya bu kadarda üstüne gidilmez. Kendinizden bıktıryosunuz böyle yaparak.
0 oy
(13,191 puan) tarafından
Üniversitede kykda kaldım odalarda kilit yoktu

O zamandan kalma bir etki bende asla kapısı açık bir odada uyumam ve uyuduğum odaya kimse girsin istemem girdiğim çıktığım her odanın kapısı kapalı olacak illaki 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 590 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,525 göst.
0 oy
10 cevap 383 göst.
2 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 239 göst.
3 saat önce Diğer kategorisinde Pakize333 (1,069 puan) tarafından soruldu

380,467 soru

11,391,396 cevap

34,899 kullanıcı

...