0 oy
216 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (108 puan) tarafından

Kizlar merhaba bu ayin 29 unda eşimle 1inci evlilik yil dönümünüz ve onun dogum günü ne hediye alsam diye dusunuyorum saat cakmak cuzdan tesbih seti almistim kullanmiyor giysi istemiyor manidar birsey almak istiyorum omru boyunca unutmayacak gerci biraz ayilik var bizimkinde ama neyse sizce neler alabilirim uygun fiyatli 

Birde daha yeni bebegim oldu calismiyorumda

Yardimci oldugunuz icin tesekkurler  :)

4 Cevaplar

0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kesinlikle akıllı saat yoksa tabiki. Agızları acık inceleyip mutlu oluyorlar 
(108 puan) tarafından
Oda cok pahali anam ya
(10,775 puan) tarafından
Evet biraz tuzlu
(108 puan) tarafından
Bizimki beğenir sonrada bos şeylere para harciyon der ve tum morelimin icind eder o saatide kullanmaya devam eder:)
(10,775 puan) tarafından
Klasik erkek.
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Ben cep defteri yapmıştım aldığım hediyenin yanında :) avuç içi kadar minnacıık. İçinde onunla yapmayı sevdiğim şeyleri yazıp bi yan sayfasına da basit çizimlerle bizi çizmiştim sevdiğim şeyi yaparken :) mesela seninle uyumayı seviyorum hemen bi yan sayfasında sarılıp uyurken bizi çizmek gibi :) son sayfasında da evlilik teklifi ettiği an falan :) gözleri dolmuştu çocuk gibi herkese göstermişti aldığın hediyenin yanına böyşe bişey yapabilirsin :) 
(7,641 puan) tarafından
Ay canım çok tatlısın ya maşaAllah. Ben de el emeği hediyelere ve fikirlere bayılıyorum ❣️❤️ iyi ki tanımışım seni
(128 puan) tarafından
Ben de seni iyi ki tanıdım canım benim :) sevgimi göstermeye de sevgi görmemeye de doyamam. Sende de böyle fikirler varsa arada paslaşalım :D
(7,641 puan) tarafından
Ben de hep el emeği yapma taraftarıyım. Tasarımcı ruhuma engel olamıyorum ki :)
(108 puan) tarafından
Bizimki boyle tepki vermeez bu ne gı der dalga gecer ben en iyisi ona alacam diye kizima alayim napiyim
0 oy
(2,062 puan) tarafından
İnan aklıma bişey gelmedi onu yemeğe çıkart
0 oy
tarafından
Unutamayacağı bir gece yaşat adama bence çok anlamlı hahahah 

Erkeklere hediye alınmıyor yaa onların ki belli saat tespih üst baş başka da bir şey alınmıyor 

Yüzük takmayı seviyorsa gümüş yuzuk de olabilir 
(108 puan) tarafından
Evde yapmayi dusunuyordum ama annemle birliktte oturuyoz birsey yapamıyorum brd daha yeni dogum yaptim  :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
0 oy
22 cevap 713 göst.
0 oy
3 cevap 213 göst.
0 oy
6 cevap 245 göst.

377,989 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı