0 oy
197 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kizlar esimin gorevi dolayısıyla deniz e yakınız. Ama seneye yazin burda olmayiz büyük ihtimal gecen yaz bidigim yeni doğmuştu bu yaz tadını cikarmak istiyirum keşan nin. Ilk defa gidecez kizimla kzim bana hep üşür gibi geliyor tuzlu suya girince gunes felanzarar verur gibi giden varmi bebisler sudan korkuyor mu

. Mayo kac beden almam lazim 1 yasa.. Şimdiden çok heyecanlıyım.. Gunes kremi kullaniyomusuz bebislere

13 Cevaplar

+1 oy
(2,709 puan) tarafından

Güneş kremi kesinlikle al ben yine de denizdeyken üstüne ara ara atlet giydirdim yanmasın diye.

Müslin panço almıştım çıkarınca onu üstüne geçiriyordum çok rahat oldu.

Şapka al mutlaka.

Oynaması için kova seti almıştık. 

Bir de üstü kapalı simitlerden almıştık, başta suya girmek istemedi sonra da çıkmak istemedi :) 

Uykusu gelince de bebek arabasında uyutuyorduk hiç sorun yaşamadık çok keyifliydi :) 

(1,504 puan) tarafından
ayy ne güzel benimkide sever banyo seviyor ama denizi bilemem
-Reklam-
+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Mustela gunnes kremi, havuz bezi, bu ikisi mutlaka. Sudan korkup korkmamasini bilemeyiz. Aliskinsa korkmaz. Ve mutlaka cherek's  kolluk. 
(1,504 puan) tarafından
Nirmalde banyo seviyot canim. 1 yasinda ılk kez gidecez akisir inşallah.
+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Güneş kremi al canım mayo bezlerden alırsın zibinla bile girer  çıkınca hemen sararsın havluya zaten ilk baş korkuyor bebekler ama alışabilir sonra 
+1 oy
(15,200 puan) tarafından
Sebamedin güneş kremi var bizde. Geçen yıl iyi korudu. Bebekler için olan simitler var. İçine oturtuyosun çocuğu. Öyle bir simitimiz var. Şapka mutlaka al. Çok önemli LCW da var. Havlu tabi ki. Bı de yanına bol yoyecek. Denizden ilk ürperir belki ama üşümez. Sıcak zamanlarda girersiniz. Biz geçen yıl eylulde falan girdik hep.
(15,200 puan) tarafından
Mayo bez de 5 6 numara aldık. Onunla girdi.
(1,504 puan) tarafından
Temmuz gibi gideriz canim. Sapka alayim şimdiden
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Güneş kremi kesinlikle al cnm geçen sene bnm minnoş biraz yandı. Mayo fln almadm cnki hazırlıksız yakalandık piknik diye gittik denize girdik :)
(6,047 puan) tarafından
Aklıma Nivea Kids güneş kremlerinin 400 küsur oluşu geldi.
(1,504 puan) tarafından
Ah kuzucuk.. Alacam canim mutlaka
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kapalı mayolar var clcuklar için vurudu kapatacaknonaedsn al . Güneş kremi mutlaka al
(1,504 puan) tarafından
Baktim netten canim sagoll..
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Güneş kremi 50 faktör çocuk olandan alicaksin bikini alabilirsin yedek mayo al islak kalmasin cikinca dönüşümlu giydir havlusunu denizde oynamasinicin kova seti al kolluk al yara simit tarzi alabilirsin 11 aylik olunca inşallah bende marmarise gidicem sabırsizla temmuz ayini bekliyorum:)
(1,504 puan) tarafından
Hade inşallah guzel bir yaz bekliyor bizi
0 oy
tarafından
Güneş kremi sürmeden sakın girmesin denize. 
(1,504 puan) tarafından
Tamm canim sagolasin
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Valla ben oğluma suya dayanıklı bez aldım direk bezle suya sokmayı düşünyorum onun dışında güneş kremi ve havlu alırım
(1,504 puan) tarafından
Kiz bebek olduğu için heves ettm mayo alacam bakalim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende bu yaz bebişle gidicem inşallah 7-8 aylık olur yaza. Kardeşlerimden denetimli olduğum için bir kaç fikir veriyim canım.  İlk olarak kaliteli temiz içerikli bir güneş kremi al, aldığın bebek simitinin mutlaka tepesinden güneş gelmesini önleyen koruma bulunsun, Deniz bezi al, mayo değilde deniz şortu alabilirsin çünkü bezin üzerine şort daha iyi oluyor mayo küçük kalıyor. Mutlaka şapka bulundur. Gidicegin plajda  şemsiye falan olmasına duş yerlerinin olmasına özellikle dikkat et. Biz küçük çadır almıştık uyursa diye içine koymuştuk sinek güneş falan rahatsız etmesin diye.  Suyun sıcak olduğu saatlerde sokun ama güneş geçmesin dikkat et o yüzden dedim tarzdaki simitler çok avantajlı oluyor. Cildleri hassas çabuk yanıyor güneş kremini her suya girip çıktıktan sonra temiz suda yıka kurula kremini sür. Kardeşlerim 7 aylık olmuştu her yaz 12-13 kez giderdik temiz sahil olsun birde.
(1,504 puan) tarafından
Dikjat ederim canim gunes kremi markasi ney canim..
(1,964 puan) tarafından
Ecewell aldım ben canim temiz içerikli olandan
(1,504 puan) tarafından
Saol canim.
0 oy
(119,309 puan) tarafından
mustela gunes cremi kullaniyoz 
(1,504 puan) tarafından
Himm bakim canim..
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız Mayosu değilde erkek mayosu al tişört gibi oluyo nyanmaz yavrucak
0 oy
(611 puan) tarafından
Şuan bir buçuk yaşında geçen sene çok eğlendi. Külot mayolardan aldım. Koruma olarak can yelegi aldım. daha güvenli geliyor bana can yelekleri.güneş kremi şapka kova takımı . Babasina kalsa yelekte takmasin direk yuzsun orada ben kapten giderim dedim :)) bakalım bu sene napicaz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 182 göst.
0 oy
23 cevap 244 göst.
2 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde damlaceyhun (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 416 göst.
25 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.

379,735 soru

11,367,860 cevap

34,849 kullanıcı

...