0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar doktor bebeğim iki hafta önce olduğu için açlık tokluk şekerine baktır dedi bende şeker yüklemesi yapıyorlar saniyorum baktiraniz var mı yükleme mi yapiyorlar kandan mi bakıyorlar nasıl oluyr

3 Cevaplar

0 oy
(7,219 puan) tarafından
Cnm suyun içine bişey katıyorlar o suyu içiyorsun daha sonra kan alıyorlar öyle çıkıyor sonuçlar 
tarafından
Yaa öyleyse baktırmak istemiyorum ne bilim sonra doğunca çocuk şeker. Hastası falan oluyo.diyorlar
(7,219 puan) tarafından
Ne alaka kuzum bence yaptır hadi şekerin varsa doğumda filan sorun yaratıyor bence riske atma hem kendini hem bebeğini derim ben şekerli su yani cnm ne olacak ondan tabibsen bilirsin yine
tarafından
Sağol canım sağlık ocağına da yapıyorlarmış yarın gıdım o zaman bir
tarafından
Şeker yüklemesi bebeği şeker hastası yapmaaaaaaz. Anne gebelik şekeri yaşıyorsa ve bilmiyorsa bebeğin şeker hastası olma ihtimali var, o da beeeeelki.
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Çok fazla bilgi kirliliği var bu konuda..aç karna şekerli su içiyorsunuz..hem öncesi hem sonrası kan şekerinize bakılarak şeker kontrolü yapılıyor..ben yaptırdım, yine olsa yine yaptırırım..Allah korusun sizde gebelik şekeri var ve yaptırmadınız diyelim..bebeğinizin sizin tükettiğiniz şekere duyarlılığı artacak, bebeğiniz kilo alacak ama sağlıklı bir kilo olmayacak..suyunuz artacak, Allah korusun belki erken doğum riskiniz olacak..ama siz öncesinde bilirseniz uygun bir diyetle sağlıklı bir gebelik geçireceksiniz..bir daha düşünün derim..
tarafından
Sağol canım bilgilendirdigin için yarın gıdım bir o zaman
(850 puan) tarafından
Rica ederim gidecekseniz 12 saat en az aç olmanız gerekiyor..
tarafından
Tamam
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Sabah tok karınla gidiyorsun kandan balıkıyor tokluk 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy