0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Ben hiç görmedim bnm düğünüm bayanlı oldu beni almaya gelirken bı oynamış bide dedi ablamın düğünunde oynarım o zaman göreceğim ☺️☺️

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sevgiliyle koylerinden birinin düğününe götürdü.memleketinin meşhur bir oyunu var kırık hava diye,onu oynayanların arasinda eşimde vardı.valla çok beğenmiştim o zamanda :) 
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
Teee tanışmadan önce bı ortak arkadaşımızın nisaninda zeybek oynarken görmüştüm aşırı hoşuma gitmişti o nisandan sonra tanıştık zaten :) şimdi 8 senelik evliyiz 3. Kızımızı bekliyoruz ❤️ 
0 oy
tarafından
Ooo biz kopmalik sarki acilinca bir danslar ederiz dugunlerde varya super oynariz hep birlikte 
0 oy
(554 puan) tarafından
Kına da da düğünde de çok yorulduk valla oynamaktan canım başka düğünlerde de oynarız oynanan her yerde oynarız ya
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Düğünlerde elime girer halay çekeriz ama pek bilmez bana ayak uydurur
0 oy
(128 puan) tarafından
Biz gittiğimiz düğünlerde beraber oynarız hep balayında falan da canlı müzikte çok oynamıştık :)
0 oy
tarafından

Oyun havası oynarken gördüm. Görmez olaydım :unsure:

Karı gibi kıçını sallıyor . Hiç sevmem. Ağır oynamasi tercihim ama o kendini kaybeder. 

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Hep birlikte oynarız :)))
0 oy
(7,377 puan) tarafından
gördüm 2 kere bılan güzel oynuyo ağır oynar eşım öyle doktürmeli oynamıyo 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Gördüm gördüm kinamizda oynadı oynamayı bilmiyordu zaten izledikçe gülüyoruz:D

0 oy
(265 puan) tarafından

Ben sevgiliyken eşimin oynadığını görmemiştim ama çok güzel roman havası oynarım demişti. Canlı canlı ilk kez kınamızda gördüm, görmez olaydım :woot: Ben öyle roman havası görmedim, hala annemin arkadaşları bile anlatıp gülüyorlar

0 oy
(492 puan) tarafından
Ayyy canım herifim oynadığına bayılırım kendi gecesinde oynamıştı hâlâ daha açar açar aklımı kaybederim üstüme gülerler gidem yine izliyem :)) kanım kaynadı 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Gördüm birlikte oynarız dans ederiz halay çekeriiiz güzelde oynar gavur çocuuu :D
0 oy
(2,803 puan) tarafından
El ele halay cekeriz kendisi cok guzel oynar halay başımda canim bnm ❤

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,107 göst.
0 oy
24 cevap 1,177 göst.
0 oy
28 cevap 520 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy