0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar kızım var 2.5 yaşında hala  cümle kuramıyor anne baba diyor ama mesela düşmek kelimesine yani düşeceğim ya da düşerim demek yerine  düşüş diyor su isterken su ve diyor çok anlamsız şeyler söylüyor  kelimelerin hep ya ilk harflerini ya da hep son harflerini yutuyor bunun için hastanede hangi bölüme götürmem gerekiyor ya da ne yapmam lazım çok üzülüyorum  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim yeğenim de öyle korkma şakır şakır konuşamaz zaten böyle böyle öğrenir 
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım o daha çocuk harfleri illaki yutacak yani 2,5 yaşındaki çocuktan kusursuz bi konuşma bekleyemezsin ki 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim kizim da oyle 3 yasinda sadece kelime var cocuk doktoruna goturdum orda bi bolume yönlendirdi hatirlayamadim şimdi sonra bakti dediklerinzii anlıyor mu falan dedi hepsini yapiyordu benim kızım telefon fablet falan vermeyin bolbl cumle kurup konusun dedi bide çocuk ruh ve ergen psk. Dedi galiba ona randevu alin birde o görsün dedi
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Konusuyo işte çocuk. Her şeyi bizim gibi söyleyemez. 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sen bi çocuk doktr git canm onlar seni

yönlendirir birazda olsa konuşması gerek 2.5 yaşına gelmiş çünkü geciktirme daha
0 oy
(909 puan) tarafından
Üzülme annesi. Sen çocuk bölümüne randevu alıp git. Var olan sıkıntıyı söyle onlar seni yönlendirir. 2.5 yaş tamam bazı harfleri yutarak söyler akıcı olmaz ama sen yinede götür doktora. Nerede yaşıyorsun canım
(66 puan) tarafından
Ankaradayim ben
(909 puan) tarafından
Anladım canım. Sağlıkla büyüsün inşallah bebeğiniz.
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Her çocugun gelişimi bir değil ki benim kızımda 33 aylık yeni yeni konuşuyor 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Benim oglumda 2 5 yasinda her seyi soyluyor ama net cikaramkho harfleri az daha bwklyrum konusamasa hic cumle kurmazdi hrlde diye dusundum
(66 puan) tarafından
Bizim ki hiç cümle kurmuyor parça parça söylüyor bazen hiç anlamıyorum derdini

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 253 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 562 göst.
0 oy
15 cevap 216 göst.
0 oy
17 cevap 570 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,464 cevap

34,866 kullanıcı

...