0 oy
1,088 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün dışarı çıktık kızıma yemek yedirmek için bir yere girdik kziima yemek yedirirken yan masa da sarışın mavi gözlü mini etekli göbeği açık bir kız vardı eşimin ara ara o kıza baktığını gördüm çok üzüldüm kendimi kötü hissettim ben kapalıyım evde tayt giyerim tayt giyme falan sevmem ben diyor ama açık kız görse bakıyor bu duruma çok üzülüyorum onu öyle gördükçe soğuyorum içimden hiç birşey yapmak gelmiyor onları beğendiğini beni beğenmediğini düşünüyorum içimden saçımı şekillendirmek ya da kıyafet gitmek bile gelmiyor çünkü ben ne yapsam o yine güzel birini görse bakıyor benim zoruma giden karşısında oturduğum halde bakıyor bu kadın üzülür mü diye hiç düşünmüyor az önce de uyuyacam iyi geceler dedim gel öp öyle git yat dedi içinden gelmiyor dedim şaşırdı nasıl yani dedi sen iyi bilirsin nasıl olduğunu dünden dedim geldim yatağa siz olsanız nasıl davranırsiniz

32 Cevaplar

+1 oy
(12,481 puan) tarafından
Kıza bakarken ağzının üstüne vururum şaka yapmıyorum cidden çarparım 
tarafından
İşte ben öyle baskın biri değilim sanırım bu yüzden beni adam yerine koymayıp bakıyor:(
(12,481 puan) tarafından
Sesini çıkarmadığı sürece ve gözünü korkutmadıpın sürece yapmaya devam edecektir iyice bir göz dağı ver
-Reklam-
+1 oy
(13,610 puan) tarafından
Ya niye icinie attnz o an?

Niye  GOZLERİN KAYİYO SANİRİM falan itip innnnnceden onu ignelemednnn
tarafından
Kızım vardı ve çok mutluydu onu üzmek istemedim
(13,610 puan) tarafından
:( vurdun beni can evimden
0 oy
(265 puan) tarafından
İyi demişsin canım Allah akıl fikir versin ne diyim ki
0 oy
tarafından
Vallahi orda baksa orda rezil ederim yemeği dar ederim ona 
tarafından
Kızım yanımdaydı ne bilim üzülsün istemem'
0 oy
tarafından
Ya bacım gördüğünüz an söyleyin gözünü korkutun diliniz yokmu o baktı sende bisey demedin mi baktığı zaman ben olsam ağzına ederim orda 
tarafından
Dedim kaç defa inkar ediyor artık ben utanıyorum demekten
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Çpk şükür eşim öyle bir şey yapıcak insan değıl faakt öyle olsa ağzını yüzünü dağıtırm heralde gelemem asla öyle şeylere 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bu ac ve gormemis adamlar hic bir firsati kacirmio
0 oy
(158 puan) tarafından
Kesinlikle uyar.bana tayt giyme diyip yanımda başka kadınlara bakıyorsun ve bu beni senden soğutuyor haberin olsun de.boyle sadece ima edersen yok herşeye trip atiyorsun herşeyi uzatıyorsun diye üste çıkar ama sen ciddi bı şekilde şöyle ki ya anlar yada anlamaz en azından senin rahatsız olduğunu kendinden sogudugunu anlar.
tarafından
Söyledim kaç defa bir ara bakmıyordu ama dün çok yakaladım ne bilim ben demekten utanıyorum artık
0 oy
tarafından
Ben o an sorardım doydun mu diye. Yerinde olsam da hiç kendimi kötü hissetmem o onun maymunluğu 
tarafından
Evet ama işte kadınlığımi sorguluyorum o öyle yaptıkça
tarafından
Cinsellik anlamında mı çocuğun varken mi saçmalama Allah aşkına ya midesiz kocanın günahına kılıf bunlar. Sen bir can taşımış evlat vermiş hizmetini de etmişsin ama o seni alelade birine gözüyle tercih etmiş bende kendimi sorgulayacam etme güzel bacım sen kendine değer vermez isen adam niye versin ki. Ozguvenin yerinde olsun biraz. Sesin gür çıksın sen kadınsın Allah seni ona emanet etmiş yüzünde oluşan her hüznün sebebini soracaktır.
0 oy
(2,500 puan) tarafından
Peki eşin kıza bakarken sen nasıl sakin kaldın 
tarafından
Kızım vardı o üzülsün istemedim çok mutluydu onu düşündüm
(2,500 puan) tarafından
Eve gelince tepki verseydin keşke
0 oy
tarafından
Ben bir bakış atarım bir daha kafasını çeviremez
tarafından
Sanırım soğudum için artık öyle kaldım
tarafından
Canım hemen öyle düşünme ya erkek milleti bakıyor ediyor işte yapmaması gerekiyor kesinlikle erkek yapar demiyorum ama sende eşine karşı soğudum ettim deme yıpratır bu sizi
tarafından
Ona demedim soğudum diye içimde olan birşey ama benim yanımda bunu yapan ben yokken neler ediyordur bunu düşündükçe herşey bitiyor bende
tarafından
Kuzum böyle düşünürsen çok sıkıntı ama illaki çalışmaya gidecek bu adam güvenmiyor musun eşine
0 oy
(803 puan) tarafından
Tam kıza baktığı esnada deseydin hayırdır nereye bakıyon
tarafından
İşte kızım üzülsün istemedim
(803 puan) tarafından
Valla arada üzülecekde olsa sakın sessiz kalma olayın olduğu an tepkini koy yoksa bu adam seni hiç saymaz arada bir sirretlik yapıp bi cinnet gecircen yada öyleymiş gibi yapcan bak bakalım o adam bidaha o b.ku yiyebiliyormu
tarafından
Sanırım soğudum için içinden gelmiyor artık saldım
(803 puan) tarafından
Salmican bacım yoksa bu adam seni takmaz
0 oy
tarafından
Ben hayatta dayanamam direkt söylerim bir tane de yapıştırır tavrımı alırım sonuçta ben yakışıklı olarak adlandırılan kaslı vb erkeklere baksan nasıl hissedecek onu düşünmeli ne demek bir başkasına benim yanımda bakmak sonra sa hiçbir şey olmamış gibi davranmak bir bakarsın göz takılır vs ona diyecek bir şey yok ama sürekli isteyerek olana yapılacak çok şey var 
tarafından
Kaç defa yaptı bunu bana çok dedim artık ben demekten utanıyorum ve çok soğudum
0 oy
tarafından
Niye o an ayağına bir tane vurmadın 
tarafından
Kızımı üzmek asla istemem
0 oy
(18 puan) tarafından
Benim karşımda kalkıp baskasinin kıza bakacak valla gözlerini çıkarırım onu o masada rezil ederim ikisinin bakistğıNi görsem kafalarini birbirine vururum neden kendinizi bu kadar ezdiiryorsuuz ben eşimin yanında böyle açık olsam gel yanıma der sarılır alır yanina otururuz ne insanlar var valla 
tarafından
Kızım vardı onu üzmekten çekindim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eşimde o durumla hic karşılaşmadım ama bigün söyledim,disarda böyle bise başıma gelirse aynı şeyi benimde sana yaptığımı veya senin birine baktığın gibi birininde bana bakabilecegini düşün öyle hareket et dedim o laf ona yetti zaten ve hiç denk gelmedim,tabiki disarda gözlerimizi baglayamayiz bazen bende disarda yürürken kafamı bi anda çevirince bi erkekle göz göze gelebiliyorum herkes yaşar bu durumu eşim bile yaşayabilir bunu,ama bi hemen farkedip hemen önüne dönmek var bide maal gibi süzmek var ve süzen insanlardan nefret ederim 
tarafından
İşte benim eşim öyle denk gelme işi değil kızin bacağına orasına burası baktı
0 oy
tarafından
Yani empati yaparak cevap veriyorum anında masadan kalkar giderim rahatça bak derim. İçinde tutma hiçte yüzüne söyle.
tarafından
Ya işte kızım vardı onu üzmek kırmak istemedim mutluydu ondan çekindim
tarafından
Anlıyorum canım tavrını belli et gerçi huylu huyundan vazgeçmiyor pek ama
tarafından
Aynen geçmiyor alışmış artık
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Valla ayağına sağlam bir tekme atardım her halde
tarafından
İnsanın içinde varsa tekme atsan ne olacak
(1,101 puan) tarafından
Olsun utanır belki o an
0 oy
tarafından
Kıyamet koparırım ne bu sakinlik feleği şaşar gözünü oymadığım kalır sürekli yapıyorsa belki çeker gider boşanırım bile insan muamelesi yapmam ona 
tarafından
Ya masa da kziim vardı masum meleğim çok mutluydu onu üzmek istemedim yoksa çok kötü oldum soğuk da konuştim ama anlayan yok
tarafından
Ne alaka ya kızına yine güler yüzlü olup çaktırmazsın ama adama da eve gidelim senin ağzına sçıcam dersin kızını bahane etme
tarafından
Hanımefendi sizin karakteriniz gereği öyle yapabilirsiniz ama ben öyle baskın bir karakter değilim malesef daha çok susar içime atarım bu bahane değil benim kişiliğim
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Eşimin hiç baktığını görmedim ama bakarsa yüzüne bı tane yapıştırırdım hayırdır yani

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 662 göst.
0 oy
4 cevap 570 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 378 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berat2021 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 600 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu