0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Bu çocuk gece 2 3ten beri uyumuyoo hepp mizmiz hepp gunlerdir haftalardir böyle cok uykusuzum gündüzde uyumuyorum artik gücüm kalmadi aglasamda fayda etmiyo ama dayanamıyorum kendime yada cocuga zarar vermekten korkuyorum 1saatlik kesintisiz uykuya hasret kaldim 

13 Cevaplar

0 oy
(153 puan) tarafından
Canım eşinden destek al birazda benim bebekde öyle ne kadarlık bebeğin ? 1 yaşına kadar böyle gider hep bir mizmizlanir kolay değil annelik canım benim sakin olmaya çalış 
(106 puan) tarafından
Eşim sabahin 4unde işe gidiyor dün gece 11de geldi ona da kıyamıyorum. Yine de yardimci oluyor ama gece yalnızım cok zorlaniyorum aksam uzeri 5 6 da uyuyor acaba gece uyanmasinin sebebi bu mu
(153 puan) tarafından
Canım o daha bebek öyle düşünme ne kadar uyudu o kadar iyi şimdi gündüz uyutmayan dersen daha da huysuz olur uyudukca büyüyecek annesi
(106 puan) tarafından
Gunduz uykusuda cok kötü onceden 1 2 aaat uyurdu simdi 10dk da uyaniyo hic uyuyamiyo gecee
(153 puan) tarafından
O zaman bir derdi var hastahaneye git bir canım benim
(106 puan) tarafından
P.tesi anca götürürüm bugun de pazar oofff
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Belki biyeri ağrıyor. Doktora gtr  canım ağlıyo mu srekli kesin bi ateşi wardir. Usluysa uyumk istemiyodr dönem dönem oluyo böyle.  Allhim yardmcin olsun  eşinden hayr yoksa kardeş olur anne olur rica et bi iki gün bakan uyu sende emzirip yatrsin  . Allhim yardmcin olsun 
(106 puan) tarafından
Bugunde ablam cagirdi evi tadilat oldu simdi dip köşe temizlige cagirdi napcm bilmiyorm gitmezsem surat asicak uykusuz olduguma inanmaz
(3,532 puan) tarafından
Gitme canım o enerjini bebeğine sakla.
(106 puan) tarafından
Gitmezsem olmaz inanki derdimi hiic kimseye anlatamiyorm ne kendi aileme nede esimin. Benim bu dunyada eşimle çocuğumdan baska kimsem yok resmen. Ben dogum yaptim ailem sanki uzaktan akraba gibi geldiler. Hediye falan 40inda aldilar ama ben hediye istemiyorm destekci istyrm biri yanimda olsa keske bebege baksa her zman degil  ya haftada 1bile yeter yada ayda bi kac kez o gunler uyusam yeterli eşimden baska kimse yook o isten yorgn argin geliyo ver cocugu bana sen git uyu diyo
(3,532 puan) tarafından
Allhim yardmcin olsun canim  olsn bu günlerde geçer  bebegin kendi kndine yatağına grip uyuyack böyle teselli edyrum  kndimi. Temzligi btrin yat uyu abin az bksn canım o zaman  rabbim yardmcin olsun
(13 puan) tarafından
Bende aynı sizin gibiydim o psikolojiyi biliyorum benim ailemde misafir gibi geldi hemen gitti.birde ben sezeryan doğum yaptım tek başıma hem ameliyatliyim hem bir çocuk daha var benim o evde yemek bekler kalksam kalkamadım bebek desen ayrı bir olay onunla ilgilenecek biri de lazım eşim yardım etti ama nereye kadar gelin en azından bı çorba yapıp gidin demi yani en son dayanamayıp kayınvalidemin yanına gittim başa çıkamadım ne yapayım mecburen en azından yemek derdim yok diğer çocuğuma bakıp ilgilenen var uykusuz kalsam da evdeki kızlar biraz ilgileniyorlar bebekle de gidip uyuyorum biraz ama gerçekten o ilk 15 gün ev üstüme geldi resmen sabredecez bugünler de geçip gidecek Allah evlatlarımıza sağlık sıhhat versin gönlünü ferah tut kayınvaliden varsa yardım istemekten çekinme bı yemeğini yapsa yada bebekle bir saat ilgilense az bı kafanı yastığa koysan yeter sana
0 oy
tarafından
Cnm Bn her ne yaptiysam olmadi 4 gün hiç uyumadi Bn artık gözü kapali bakiyordum kayınvaldem Bi şeyh var  götürelim dedi götürdük okudu biraz Bi tanede muska yapti koluna taktım bebegim gece kesintisiz uyudu maşallah yani 
0 oy
tarafından
onceliklw bu çocuk dedigin senin bebegin en kıymetln o sana muhtac kimbilir ne sıkıntisi var bu günler gececek gecegine sefkatle yaklas atresi hissediyorlar daha huysuzlasiyorlar
0 oy
(849 puan) tarafından

4 5 gündür bende aynıyım aksam 10.30 uyuyor gece abartmıyorum 7 8 defa kalkıyor sabah 7 de ayakta uykusuzluktan beynim çatlayacak gündüzde uyanana kadar ayağımda sallıyorum öyle alıştı ama bu günler de geçecek inşallah ayy gözlerim gidiyor bunu bile yazarken ben nerelere gidem:))))

0 oy
(437 puan) tarafından
Canım uyku düzeni olusturmalisin bir de onu koynunda uyutmaya çalış benim oğlum da gece uykusuna çok zor geçiyor ben koynuma alıp kokunla uykuya dalmasını sağlıyorum belki sende de ise yarar sen bu durumu stres yaparken bebekler bu durumu alıyor inatlasmadan sakince kontrolü eline almaya çalış allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
once bir doktora gotur canim baksin birseyi yoksa sabredeceksin gececek . 5 .6 gibi uyuyo demisin o ne zaman uyuyosa vur kafayi yat esin de anlayisla karsilar bence yarim saat bile uyusa uyu yoksa sen iyi olmazsan bebegine nasil bakacaksin 
0 oy
tarafından
Kuzum yatirma pozisyonunu degistir yuzustu yatir mesela eli kolu kipirdsmayinca uyanmaz .
0 oy
(843 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık canım ilk 2 ay düzensiz uyur bebekler. Kimyon çayını dene rahatlar uyur. Bide gece yaptır banyosunu rahatlar. Üşücek diye korkma su ve oda sıcaksa sorun olmaz.
0 oy
(653 puan) tarafından
Benim oglumda  öyleydi sebebi  gaz sancisiymis
0 oy
tarafından
Çocuğa neden zarar vercekmişsin pardon da ??? Birilerini çağır gelsinler sana yardıma hepimiz bu zamandan gectik 
0 oy
(571 puan) tarafından
Evimiz yakın olsaydi aksama kadar bakardım benimde hiç arkadasım yok Burda her kadına lazim birbirine böyle zamanda yardım edecek arkadaş tabi ikisininde bebeği ayni zamanlı olcak ki yeri geldimi emzirebilsin dimi 
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım uyuma saatini biraz ileriye çek. Kızım gece 10-11 de uyur. Gece sabaha kadar 5-6 kez uyanır emmek için. Sabah 5-6-7 gibi kalkar. 6.5 aylık. Noröal 2 de uyanması bence erken uyuyor çünkü

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 263 göst.
0 oy
14 cevap 576 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 510 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu

378,000 soru

11,314,157 cevap

34,753 kullanıcı

...