0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Her sabah 5 bucuklarda uyanıyorum.gerci gece uyuyamiyorumki adam akıllı belki toplasan 1-2 saat. Esim gitti ise yine her zamanki gibi salona geçtim sihirli annemi açtım izliyorum :D hamilelikten bu yana uykularim gitti her sabah böyleyim insallah bebek doğunca da bu performansim devam eder :D 37+4 olduk

20 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Manyakkkkk kariii uyu uyu ☺☺☺
(770 puan) tarafından
Keske uyuyabilsem. Gozler cin gibi valla :D  kesin bebek olunca uykuya hasret kaldim diye post acarim. Herkes tadini cikar simdi uyu diyor ama elde degil
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tek değilmişim sevindim   bende erkenden kalkıyorum. 

Sihirli annem hangi kanalda

tarafından
Kanal d
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benmde saolsn kızm erkenden uyandı sanki işe gitcek ya bu saatte nye kalkılrki :(
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ya ben uyumak istiyorum maşallah kızım gayette uykusunu almış gibi uyutmuyo ki gecede uyumadı bu günleri çok ararsın ama kızım her şeye değer rabbim canını sağ etsin sağlık versin yavrularımıza 
0 oy
tarafından
Günaydn bugğnlerini çok arıcaksın yavru
0 oy
(2,835 puan) tarafından
47 günlük bebeğim var sanki ayarlı alarm mübarek saat 6 oldu mu gözler cin gibi MaşaAllah ama sabah uykusunu çok severim taze anneyim sabah erken uyanmak çok zor oluyor benim için 
0 oy
tarafından

40 haftadan günaydın :(

0 oy
(12,990 puan) tarafından

O zaman 5 dk olsa da uyuyayım diyeceksin:D

0 oy
(7,673 puan) tarafından

Ben hamileyken oğlen 2 ye kadar filan uyuyodum oğlum da benim gibi uykucu oldu 11 e kadar uyuruz :D şimdi grip olmuş yavrum hiriltidan uyuyamiyor ama normalde masallahhh diyimm 

0 oy
(3,147 puan) tarafından

Günaydın işin olduğu için erken uyandım keşke olmasaydı da uyusaydım:(:D

0 oy
(8,876 puan) tarafından

Bebek doğunca da istesen de uyuyamıyosun artk :D

Biz de bebişimi sünnet etmeye götürücez. Çok korkuyorum :(

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ah ahh sabahlara kadar otururdum. Sabaha karşı gider yatar öğleye kadar uyurdum uyanırdım. Oğlum doğdu. Uykuya hasret kaldım. Şöyle diyorum Bi döne döne osra osra uyusam diyorum... Dikişkerdn yatamıyorum. Tam yatıyorum uyuycam bebek ıngaaa etmeye baslıyor. 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yavv git uyu delirme:D
0 oy
tarafından
Bende her zaman 7 kalkarım gecede kız beni uyutmuyor 

Günaydın:)
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım bende sen gibiydim şimdi diyorum ah keşke uyusaydım zamanında diyorum. Benim sıpa kalktı erkenden hala uyutmaya calışıyorum :/
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Tadini çıkart kuzum 
0 oy
tarafından
Çoğu gitmiş azı kalmış sağlıkla kucağına al inşallah 
0 oy
(878 puan) tarafından
İnşallah eder zaten uslu bir bebek olmazsa 

Mecbur kalıyorsun o performansi göstermeye 6 aydır uyku yüzü görmüyorum valla uykuyu da çok seven bı insandım hasret kaldım valla
0 oy
tarafından
:D valla ben uyuyodum uyumak için emek harcıyodum iyiki öyle yapmışsın şimdi  3 aylık çok az uyuyorum :) uyu dinlen canım bol bol 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 715 göst.
13 Ekim 2019 Diğer kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 416 göst.
6 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
7 cevap 186 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...