+1 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (827 puan) tarafından
Öksürmekten artık başım zonkluyo yatmadan önce bişey yok. Boğaz agrisi ateşte yok.

7 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çok iyi biliyorum. Artık oturarak uyumaya başlamıştım. Kestane balı ye, zencefille karıştır. Geçmiş olsun 
(827 puan) tarafından
Suan bende öyle oturdum boyle uyuycam canim ya ama hani bogaz agrisi yok ateş yok seninde öyle miydi doktor ne dedi korkuyorum artik gündüz bişeyim de yok gece sadece ve ne kadar sürdü
(3,491 puan) tarafından
Bronşit. Göğsünü ve sırtını sıcak tut, sıcak su torbası koyabilirsin. Aylar sürdü şimdi de az bi üşüyünce tutuyor, sıcak iyi geliyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
reflu olabilir mi midenizle.ilgili problem var mj
(827 puan) tarafından
Yok canim öyle bişeyde 2 nisanda genel anestezili rahim filmi çektirmiştm ondan sonra boğaz agrim oldu bi kaç gün sonra ağrı geçti.öksürük geçmedi alakasi var mi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Sigara kullanıyor musun bendede yattıktan sonra oluyor ve sigaradan sigarayı bırakmıştım tekrar başladın o gün bu gündür geceleri öksürük tutuyor
(827 puan) tarafından
ben kullanmıyorum canım ama eşim mutfakta falan içer bazen içilen ortamda da oluyorum ama o çok etki etmez sanırım
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Yatınca geniz akıntısı olabılır kızımda kac gundur yataga girince oksurmekten mahvoluyır. Kaynamıs suyun ıcıne nane ve kekık atıyorum caydanlıkta yapıyorum basucuna koyuyorum sabah kadar rahat uyuyor hıc oksurmuyor. Odayı nemlendır cnm su da koy bas ucuna hava kuru olunca da bogaz agrısı oksürük oluyor 
(827 puan) tarafından
buhar makinesi düsündüm aslinda ama o dedigini de yapiyim canim ya mahvoldum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Allerjin olabilirmiş yine pamuğa elyafa
(827 puan) tarafından
bugune kadar yoktu sonradan olabiliyo mu bilmiyorum canım
(10,411 puan) tarafından
Evet sonradanda baslayabiliyoo kaynsnsmin 50 yaşından sonra basladi
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Zencefilli balı karıştır yut biraz rahatlatiyo o
(827 puan) tarafından
yaptım canım da artık bugun mahvoldum öksürmekten en son kalktım oturdum geçti ama öksürmekten tahriş oldu biraz acı var sağlık ocağına gitsem mi şuan acile gidemem
0 oy
(119,388 puan) tarafından
migde problemi olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülşahist (870 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülşahist (870 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (595 puan) tarafından soruldu

380,522 soru

11,393,100 cevap

34,903 kullanıcı

...