0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (870 puan) tarafından
27 aylık oglum geceleri öksürüyor ama burun akıntısı yada ateş yok 

5 Cevaplar

0 oy
(5,363 puan) tarafından
Bugün hastane hep oksuren bebeyle doluydu biz kabızlık için gttik ama heryer boyleydi
(870 puan) tarafından
Evet bu ara çok var okullar başlayınca daha çok artıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bronşit olabilir hiriltisi varsa boğulur gibi oksuruyorsa yada alerjik toza alerjisi olabilir
(870 puan) tarafından
Daha önce gittiğimizde alerjisi olabilir dedi toza ilaç verdi ama köyde yaşıyoruz ister istemez toz oluyor her seferinde ilaç mı kullanması gerekiyor
tarafından
Olabilir canım geçene kadar buna doktor karar verir birde genzi kuruyorda olabilir yaşadığınız yerin havası kuruysa nem makinesi alabilirisn rahat nefes alması açısından eczanelerde satiliyor
(870 puan) tarafından
Oda havasız oluyor kapı hep açık aslında ama yeterli olmuyor sanırım
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Soğuk algınlığı başlangıcı olabilir canım tereyağında yada zeytinyaginda  pekmez ısıtıp verebilirsin ama.ilik  olsun tabi
(870 puan) tarafından
Denicem teşekkür ederim canım
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Geniz akintisindan canım  hafif üşütmüş demekki doktora götür  cigerine dolmadan ilac falan verir oglumdada oluyir usuttugunde geniz akıntısı 
0 oy
tarafından
Benim kızımda geçen hafta iyilesti o da çok kötü öksürüyordu gece ama bronşiti var buhar veriyordum havalar birZsogudu diye pencereyi kapatıyordum öksürüğü başlıyordu bende pencereyi acıyorum tekrar temiz hava alsın diye öksürüğü duruyordu bu sefer rabbim şifa versin sizde havasız ortamdan uzak tutun bronsittir belki çocuğunuz temiz hava aldırın mutlaka ve suyu kaynatıp sogutup öyle içirin biraz öksürmekten tahriş olmuştur şimdi 
(870 puan) tarafından
Evet sanırım nem makinası olmam gerekiyor
tarafından
Pencereyi ara ara kapatıp açabilirsiniz imkanınız varsada nem makinasj iyi olur benim kızımda oyle valla hasta oldugu gibi ciğerine iniyor öksürük başlıyor kışın hasta olunca zaten bitiyorum ben hava soğuk ara ara gece kalkıp havalandırip geri kapatiyordum dikkat edin sizde hastalığı ilerlerse zatürre bile olabilir Allah korusun
(870 puan) tarafından
Yarın doktora götürücem en azından alerjik şurup yazar ve en kısa zamanda nem makinası almam gerekiyor sanırım
tarafından
Aynen bi doktora görünün iyi olacak inşallah
(870 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülşahist (870 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 311 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (827 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 160 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu

380,468 soru

11,391,545 cevap

34,899 kullanıcı

...