0 oy
816 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (851 puan) tarafından
Birden bire yere yığıldı boğazını tuttu anne ben Ölüyom dedi neye uğradığımı şaşırdım gittim elini yüzünü yıkadım sonra tuvalettim var dedi bildiğin sarı renkte büyüğünü yaptı sap sarıydı sonra yavaş yavaş kendine geldi sizc3 bu neden olur böyle bisi başına gelen oldumu kizim 3 buçuk yaşında 

Bide dudakları bembeyaz oldu gözleri felan kaymaya başladı birden bire ter boşalttı çocuğum 

30 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Veee sen durabiliyorsun çok şaşırtıcı kızın anne ölüyorum demiş ALLAH korusun bidaha olunca daha kötüsü olmayacağını nerden biliyosun atak nöbet falan geçirmiş gibi anlattıklarına bakılırsa alıp koş hemen hastaneye
(851 puan) tarafından
Eşim gelsin gidicem
tarafından
Vallaha bir dk bile zaman kaybetme
tarafından
Götür herşeyine baktır sakın ihmal etme çocuğun hayatına mal olur sadece idrar ve kan tahlili yetmez ciğer böbrek kalp beyin herşeyine baktır ilerde anne neden ihmal ettin baktırmadın demesin o sorumluluğun altına girme bütün organlarına baktır
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bunca şeye rağmen hala evde misiniz????? Geçmiş olsun ne diyim
(851 puan) tarafından
Şimdi bir şeyi yok cnm bekliyorum hep yanındayım ayrılmıyorum yanından kendini topladı
tarafından
Yani evde nasıl bekliyosnz anlamıyorm ya çocuğun blki ağır bsy yaşadı ölümden döndü sen gerek duymadin
tarafından
İyi bekle ne diyim çocuk senin
+1 oy
tarafından
Canm burda kim nediyeblir hemen acile götür bence. Allah korusun Bi baksınlar kan idrar tahlili yaparlar. Çok geçmiş olsun. 
(851 puan) tarafından
Saol cnm belki başına gelen olmuştur diye sordum bilen vardır belki diye
tarafından
Herkez ki bir olmaz geçti diye vazgeçme götür doktora ya bidaha olursa
+1 oy
tarafından
Neden olduğunu bilmiyorum canım ama doktora goturseydin ya allah sifa versin inşallah 
(851 puan) tarafından
Saol cnm eşim evde değildi eşim gelene kadarda zaten kendini topladı kizim eğer bi daha olursa gideriz dedi bende tamm dedim
+1 oy
(1,422 puan) tarafından
Canim ben nedir bilmiorm.ama.burda kim.ne derse desin bi doktora gotursen daha iyi olmaz mi hic bekleme bence cok gecmis olsun
(851 puan) tarafından
Saol cnm eşimi bekliyom gelsin gidicem
+1 oy
(6,136 puan) tarafından

Kuzum ölmeyi nerden biliyor Allahım korusun evlerden uzak yarabbim ne olur kardeşim hastaneye götür bekleme evde annem benim ya rabbim acil şifalar versin inşallah biseyi yoktur bebeğim benim

Ezanlar okunuyor rabbim nerdeyse ben ağlıcam 
(851 puan) tarafından
Eşim gelsin gidicem cnm
(6,136 puan) tarafından
Sonuç ne canim
0 oy
tarafından
Acile götürdün mü
(851 puan) tarafından
Yok cnm eşim götürmedim eşim evde değildi sonra kendine gelince gerek duymadim
(4,289 puan) tarafından
Kendine gelince gerek duymadım ne demek ya
tarafından
Yediği bişey dokunmuşda olabilir bilemiyorum ama ben olsam acile götürürdüm taksi filan çagırıp
(193 puan) tarafından
Gerek duymadım ne demek ya bu ne duyarsızlık
tarafından
3 yaşındaki çocuk durumun ciddiyetini anlayıp ölüyorum diyor ama anne şuan iyi deyip gerek duymuyor... Pes pes. Sadece kussa bile insan tedirgin oluyor, anlattıklarına ben tedirgin oldum ama yaşayan evde sadece dikkat ettiğini söylüyor... Allahım Yarabbim.. Susayım diyorum da Allahım korusun o çocuk tekrar daha kötüsünü yaşasa sen ne yapabilirsin ya canın yanmayacak mı? Yanacak cevabını verme, gitmeliydin hemen lami cimi yok ki bunun.
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hemen bi dr ye git bunun tanısını biz koyamayız vakit kaybetme.. 3 yasinda bir cocuk tanir az cok kendimi vakit kaybetme
(851 puan) tarafından
Tmm cnm gidicem ama eşimi bekliyorum gelsin gidicem
(9,651 puan) tarafından
Zaman kaybetme taksiye atla git acil birşey bence bu anlattıkların.. eşim hastaneye gelir gerekirse..
0 oy
(774 puan) tarafından
Hemen dr a götürseydin yaa yazık eşin yoksa da tek git
(851 puan) tarafından
Gidicem cnm eşimi bekliyom
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hemen acile götür derim ya deterjan filan yediyse yada ne bileyim neden öyle olsun sen şuan boşuna duruyorsun hemen acile götür derim 
(851 puan) tarafından
Yok cnm yeni kalkmıştı zaten bi anda yere yığıldı
(1,186 puan) tarafından
İnşallah bişeyi yoktur geçmiş olsun
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun canım el.kadar yavrum ölmeyi mi biliyor kıyamam nasil cani acisiysa simdi nasıl
(851 puan) tarafından
Şimdi çok iyi dus aldırdım yanımda yatiyo  televizyon izliyo
0 oy
tarafından
Valla benim başıma böyle bi şey gelse allah korusun  esimi falan beklemem  gece yarısı da olsa giderim bi şekilde şuan durduğun  kabahat bi daha olursa  giderim demissin de ya o zaman çok geç kalırsan belki de Allah korusun  bi şeyin ön sinyalidir hiç bi yere gidemedin bi sağlık ocağına  git tahlil  yaptır  bence
tarafından
Ambulansta çağırabilir ALLAH korusun epilepsi nöbeti falan olmasın
(851 puan) tarafından
Eşim  gelsin gidicem eşimi bekliyom
(851 puan) tarafından
Yok epilepsi hastası değil ki
tarafından
Bilemezsin ki belki oldu birden bire o yüzden herşeyine baktır
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Midesini bozmuş olabilir susuz kalır bünyesi götür Bi gaita vs baktir kan aldır 
(851 puan) tarafından
Tmm cnm saol
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Tansiyon şeker.. kan degerleri.. ciğerleri.. kalbi.. herşey olabilir.. tekrarlarsa Allah korusun çocuğunuzu kurtarabilecek donanıma sahip misiniz?

Gerçekten şaşkinim..!
(851 puan) tarafından
Haklisin cnm  eşimi bekliyom gelsin gidicem
(3,187 puan) tarafından
Geçmiş olsun.. umarım birşey yoktur..
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Ambulansı ara ve hemen çocuğu acile götür önemli bsey olmasa cocuk bu sekile gelmez cok gecmis olsun
(851 puan) tarafından
Saol cnm şimdilik iyi eşimi bekliyorum gelsin gidicem
(1,186 puan) tarafından
Ama bizlerde haber ver canım merak ederiz
(851 puan) tarafından
Tmm haber veririm
0 oy
tarafından
Canım ateş demek sadece yüzde demek değil iç ateşte olabilir havalede geçirebilir Allah korusun böyle durumlarda eşiniz olsun olmasın hemen bı acile gidin. Gidecek durumunuz yoksa ambulans arayın öyle gecistirmeyin belki bekledikçe daha kotu olut
0 oy
(13,696 puan) tarafından

Yorumlardan acile götürmediğini okudum. 

Bunca şeye rağmen napıysn evde? 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Git tahlıl yaptır hastanede belki mikrop vardır vücudunda kanında 
0 oy
(346 puan) tarafından
Anlattigin hic normal gibi degil acile git bence 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Nasil gerek duymadim hemen doktora gotur neyi war baksin oyle bi anlatmisin kii sonra kendine geldi gerek duymadim demisin gotur canimm bi baksinlar neden oyle olduu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...