0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Nolur elimden bısey gelmıo. Bende kovııdm evde kendimi unuttum artık. Bebegım aglıo bır yandan ona bakamıom cok kotuyum. Nolur anneme dua edin ıyı olsun. Bne onsuz ne yaparım 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şu postlari görmekten okadar sıkıldım ki 

Sıkıldım derken üzülüyorum anlamında ne biçim illetmis insanın elini kolunu bağlıyor . Bizim insanımız evden dışarı çıkamıyor ama turistler cirit atıyor ortalıkta. Annemi aylardır göremiyorum insanlar geziyor tozuyor nasıl bir umursamazliktir ya Allah'ım şifa versin annene rabbim sizlere bağışlasın tez zamanda iyileşip dönsün evine inşallah 
(1,037 puan) tarafından
Ya hıcbıse yapamıom elım kolum baglı. Ya kadın hıc bıyere gitmedi sadece bebegıme baktı ona bulasmasın diye okadar cok ugrastı ki. Ben bulastırdım ya kendimden nefret ediyorum
tarafından
Canım kendini suçlama sende keyfi gezip tozarak kapmamissjn ki ekmek derdindeyken bulaşmış öyle dusunme dua edelim iyileşsin gelsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ay iyice çoğaldı ya bu illet inşallah çabuk iyileşir canım.gecmis olsun alllah şifa versin
(1,037 puan) tarafından
Ya kadın hıc bıyere cıkmadı hep evde ben calısıyorum ısyerınden kaptım onada bulastırdım. Benim yuzumden oldu kendimı cok kotu hissediyorum.
(4,859 puan) tarafından
Öyle düşünme ne olur bu hastalik zaten ne kadar korunsanda bı şekilde binyerden geçecek dik durman lazım bak bebeğinde var annen seni ağlarken görse çok üzülür dik dur güçlü ol
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kuzum Rabb'im şifa versin yardım etsin bitanem
(1,037 puan) tarafından
Amın canım benim
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay gecmis olsun canm Allah sifa versin bir an once iyilessin insallah
0 oy
tarafından
Bayramda kim gezer ise hakkımı kimseye helal etmiyorum kayınbaba gelcem dedi istemedim annene kim bulaştırdı kuzum
(5,721 puan) tarafından
Bebeğini vermiş canım baksın diye kendi bakamiycak durumda olduğu için
(1,037 puan) tarafından
Ben calısıyorum annem yakın oturuo bebegıme annem bakıo.
(5,721 puan) tarafından
Allah sağlıkla geçirmeyi nasip etsin bak dua et bırakma kendini
(1,037 puan) tarafından
Insallah canım ıyı haberler verırım
(5,721 puan) tarafından
Tabiki kuzum bekliyorum hayırlısıyla
0 oy
tarafından
Rabbim ona ve tüm hastalara acil şifa versin 
0 oy
(503 puan) tarafından
bende seninle aynı durumdayım. kendim kovidim, 6 aylık bebeğim var. pazartesi de babamı yoğunbakıma yatırmışlar kovid den. Allah tüm şifa bekleyen hastalara şafi ismiyle şifa versin 
0 oy
tarafından
Rabb'im yar ve yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 339 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rukieye (2,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 818 göst.
13 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasrett (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...