0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Başlığa bebek dedim ama bebeklik döneminden çıktı:D

Neyse eşime bir müşterisi ' 1 yaşına girdikten sonra kızımın saçlarını 3 numara vurduk. Kivircikti şimdi dümdüz oldu' demiş. Eşimde bana ' bizde havalar ısınınca kızın saçını 3 numara kestirelim hem gurlesir hem belki düz olur ' dedi.

Ben hiç kestirmeyi düşünmüyordum kızım 13 aylık. Niyesini bende bilmiyorum:D:pinch:

Sizce kesin kestirmek gerekir mi ? Yoksa ' Geç bile kalmışsın canım' mı dersiniz ?? Çünkü genelde kucukken kestirrnleri duydum. 1 yaşından sonra faydası olur mu bilemiyorum kii :wassat:

Fark etmez mi yaşı ? Gerçekten düzleşirip gurlesir mi ??

10 Cevaplar

0 oy
(14,107 puan) tarafından
Benim kiziminkide kivircik biz hiç kestirmedik. Şimdi 3 yaşinda kolay kolay kestirmem. Bakalim kestirip düzleşen varsa yazar belki. 
(2,016 puan) tarafından
5 aylik ana kiz sifira vurdum saclari ama ben sık sık kestirdim 6 ay en fazla 1 senede 1 suan 7 yasinda masallah saclari dolgunlasti normalde ince telli kumral
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kıvırcıktı ama seyrek kestirdim hâlâ kıvırcık  değişen bir şey yok
tarafından
Anladım canım saç rengii değişir mi peki ? Şuan aralarında Sanki tatlı bir sarı var gibi duruyor. Kestirince siyah mi geliyor saçlar yoksa yine aynı renk mi ? Kumral kızım
0 oy
tarafından

Bizimde yeni yeni saçlarımız çıkıyor 1 yaşında :D Bende kestireyim diyorum belki gürleşir bakalım ne olacak karar veremedim 

0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bır buçuk yaşındaydı kestirdim. Düzdü kıvırcık oldu
tarafından
Bizimkiside kıvırcık düz olur mu ki ? Birde saç rengi değişir mı? Kumral kizim. Saclarinin arasında tatlı bie sarı var gibi duruyor siyah olur mu saçları kestirince
(1,462 puan) tarafından
Bebeğin degisecek kizz. Bambaşka bi bebek olack  :))). Şaka bı yana genetik saç kestirmeyle değişmez. Genetiği neyse o olur
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Olmaz bence ya öyle bişey. Benimkide sari seyrek cok diretti herkes vur sıfıra diye asla olmaz dedim . Şimdi gür altin gibi saçları var 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim kuzenimin saçları pırasa gibi dümdüzdü cok güzel saci vardi ne kabarirdi ne dalgalanirdi kuruturdu dümdüz olurdu ama bi makas değdi kafasına yani saçına ondan sonra saci inanılmaz derece de dalgalanmaya başladı yıkadıktan sonra bonus olurdu kuaförde 1 kat değil tam 4 kat fön çektirirdi anca düzelirdi şuan hala öyle yani,küçükken kestirdikten sonra mahvoldu saçları 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kıvırcık yada düz bunun kesme ile alakası yok saç tipi nasılsa öyle devam edersin ölene kadar
(3,154 puan) tarafından
Bencede öyle ama benim 20 yqsima kadar kivircikti zamanla düzleşti:)
(14,428 puan) tarafından
Eskimiştir hahah
(3,154 puan) tarafından
Daha 26 yaşındayım :)
0 oy
(120,093 puan) tarafından
alakasi yok hic kestirme
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Biz 2 yaşında kestirdik saçları düz ama gurlesti daha güzel oldu şimdi bu kızımda 14 aylık olmak üzere bayramdan sonra kesmeyi düşünüyoruz saç kendine gelsin diye
0 oy
(503 puan) tarafından
doğduğunda dümdüzdü saçları ve kapkaraydı. tam 2 aylıkken kendimiz traş ettik sıfıra vurduk. şimdi 18aylık ve kıvırcık hemde gürleşti. iyi ki de yapmışız çok güzel şu an ki hali 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 467 göst.
15 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatocan4545 (1,513 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (499 puan) tarafından soruldu

385,132 soru

11,517,980 cevap

35,176 kullanıcı

...