0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
 Hastanede randevum var iki gün art arda bebeğim 7 aylık hickimsede birakmadim ama hastaneye götürmek istemiyorum bebeğimi korkuyorum ortamdan kaynanama bırakmaktan da korkuyorum onlar da bebeği götursem ayıp olacak bizden kaçırıyor diyecek . Kaynanama şu nedenle koymak istemiyorum çocuğun canını yakarak seviyorlar ve dediğim şekilde uyku düzeni ve yeme düzenine uymuyorlar napsam ki kizlar ya 

Bu arada şu an kaynanamgildeyiz bayram için geldik şehir dışından 

12 Cevaplar

0 oy
(1,562 puan) tarafından
Yani kaynananlardaysn başka seçeneğin yok gibi ya gotureceksn ya bırakacaksın
(248 puan) tarafından
Bilmiyom ya
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Ben olsam kendimle hastaneye götürürdüm. Yanımda olduğu için içim rahat ederdi. 3 aylık bebeğim var, çoğu kez onu da hastaneye götürdük. 
(248 puan) tarafından
Ama biz sık gelemiyoruz ailemizin yanına ve onlar çocuğu kaçırıyor diye düşünecek umrumda değil ama eşimle arama girecek bnm kafam ağriyacak
(63 puan) tarafından
Olur mu hiç öyle şey, biz de bayramda ilçeye gideceğiz eşimin ailesinin yanına ve 7,8 aydır gitmemişiz. Aynı durum başıma gelseydi götürürdüm. Bensiz duramaz, ağlar, sizi yorar, korkuyor vs gibi şeyler söyle. Bence öyle düşünmezler çünkü daha küçük sana ihtiyacı var.
(248 puan) tarafından
Düşünce yok cnm bana diyorlar ki çocuğu bırak vermeyecez zaten mama içiyor sana ihtiyacı yok diyolar hep sinir oluyorum
(63 puan) tarafından
Bu kadarına da karışılmaz ya.. Suç eşinin zaten, sana destek olsaydı böyle olmazdı. Çocuğunu kendinle götürmek için düşünceler beynini kemiriyor. Halbuki annesi sensin ve sen nasıl istersen öyle olmalı. Zaten burdayız, doyasıya oynarsınız ama ben olmasam ağlar, yazıktır, çocuğumu ben bilirim ağlamasın bu yüzden de.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızımla hep gittim çok şükür sorun olmadi
(248 puan) tarafından
Biz sık gelemiyoruz ailemizin yanına hastaneye giderken götürdüğümde bı ton laf edecekler umrum değil ama eşim kafamı agritacak
(3,419 puan) tarafından
Canm emziriyorsan götürmem lzzim emiyor ev dersin
(248 puan) tarafından
Yok mama alıyor
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben gotururdum gerekirse kaynananı yanında götür betaberin durun tek bırakmam
(248 puan) tarafından
Kayinbamam konuşur amann ağzı olan başımı ağrıtıyor
0 oy
(5,073 puan) tarafından
Ben gittiğim her yere götürüyorum çocuğumu. Yakınımda ablam var ama çok çok mecbur kalmazsam bırakmıyorum. Senin yerinde olsam götürürdüm
(248 puan) tarafından
Bı ton laf edecekler benim kafam ağriyacak
(5,073 puan) tarafından
Ederlerse etsinler sonuçta senin çocuğun ve istemediğin zaman kucaklarına bile vermezsin
(248 puan) tarafından
Ah öyle olmuyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kızıni da götür gece oksurdu bi kaç kere gitmisken onunda bogazina baktircam de en kötü
(248 puan) tarafından
Nasıl olacak herşeye cevapları var randevu olmadan bakmazlar diye konuşur
0 oy
(48,733 puan) tarafından
hastaneye götür madem guvenmiyosun oyle aklin kalacağına hastanede dikkat edersin
(248 puan) tarafından
Güvenmiyorum ama eşim sorun çıkaracak onlar ailem zarar vermezler diye
(48,733 puan) tarafından
emiyor beni arar durmaz de
(248 puan) tarafından
Mama veriyorum
(48,733 puan) tarafından
anladim zor isin o zaman gitme hastaneye olmaz mi
(248 puan) tarafından
Zor randevu buluyorum önemli olmasa gitmem
0 oy
(240 puan) tarafından
Kaynananla beraber gidin hastaneye bebeği de götürün 
0 oy
(494 puan) tarafından
Yanında görür canm deki beni görmeyince krize girip agliyo hiç durmuyo burnunuzdan getirir en azından benle gelsin yolda yorulur buraya gelincede yatar dinlenir de 
0 oy
(236 puan) tarafından
Bence çok kasma babannesi bırakacağın kaç saat sanki rahatca işini hallet gel sonra sen nasıl istiyorsan öyle ilgilenirsin çocuğunla
(248 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun . Ama severken çok canını yakıyorlar
(236 puan) tarafından
Cnm elde değilki çocuğu uğundurcak değiller bence sen ilk çocukya kıyamıyorsun bende ilkte öyleydim :)
(236 puan) tarafından
Eşinlede empati kur biraz boşa gerilmeyin hem annesi babası o senin gibi düşünemez
0 oy
(492 puan) tarafından
Ben de bu zamana kadar anneme bile bırakmadım büyük de konuştum bırakmam diye benim de kayinvalidem ayağından indirmez sadece sallar yedirmez icirmez geçen kuzenim vefat ettiği için anı olarak gitmek zorun da kaldım 2 saatlik gorumcemi sesledim onunla baktılar ama giderken sıkı sıkı tembih ettim rahat etmezse için götür rahat ederse uzun surmezse koy 
0 oy
(119,462 puan) tarafından
emziriyosan yaninda goturcen mecbur
(248 puan) tarafından
Yok cnm mama alıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 523 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu