0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bugün kaynanam eşimi aradi ben açtım tesadüf kaynanamla kayinbabam ayrılmak üzeri kaynanam kayinbbamu evden koymuş hep beraber konuscaklarmis evde ses olur diye sen gelme 11 aylık oğlum korkarmis sesten beni evine istemedi gibi ben çok sinir oldum ben mi abartıyorum acaba ..

16 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
Belki senin yanında rahat konusamayacaklar canım bosver hem gerçekten de çocuğun etkilenebilir 
(18 puan) tarafından
Evet canım belkide ama ben alındım sanki ya :)
(52 puan) tarafından
Bosver suan onları kendi yerine koy zor durumdalar sende hic kalbini karartma onlara karşı inşallah çözülür hersey çocuğun için gitmemek daha hayırlı çocuklar herseyden etkileniyor
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aşırı normaaaaallll
(18 puan) tarafından
Bilemedim ya :)
(2,062 puan) tarafından
Kadın mantıklı konuşmuş ama
(18 puan) tarafından
Sürekli tartışıyorlar bizde orada oluyoruz oyyzden sasirdm bana bahane geldi
(2,062 puan) tarafından
Hayır ya oda bıkmış halinden ve cidden  çocuk korkar
0 oy
(573 puan) tarafından
Sen gelme demesi olmamış ama belkş çocuk etkilenir diye düşünmüştür 
(18 puan) tarafından
Sürekli aile içi kavgaları var zaten onların canım oyuzdeb gelme sen oğlum gelsin dedi
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Sanki abartıyorsun gibi. Muhtemelen bağırış çağırış olur çocuk korkmasın diye gelme demiş
(18 puan) tarafından
Belkide kaynanami sevmediğim için ters anlıyorum herşeyi ahhahahah
0 oy
tarafından
Ayni durumu yaşadık benim gelmemek istemediler bende gitmedim duymamami istememiş olmaları gayet normal
(2,062 puan) tarafından
İhhhh meltem :)
tarafından
Hiiihhh:))
(18 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Sonuçta el kiziyiz. İyi gunlerinde hor gorurler, boyle kotu gunlerinde istemezler yanlarinda olalim ki, yarin sabah bizde bisiy diyeriz yuzlerine karsi ahh ah
(18 puan) tarafından
Aynen öyle canım evi çok büyük tek kalma gece vakti diyebilirdi diye sen gelme falan sinir oldum el kiziyiz diye böyle yapıyorlar kesinlikle
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Açıkçası benim kızım kavgadan sesten çok korkar sürekli ağlar.. belki senin bebeğinde etkilenir bu durumdan. Ayrıca senin yanında rahat konusamaya bilirler. Ne kadar gelinleri olsan da senin yanında söylenmeyecek şeyler vardır
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Şahsen ben olsam gitmem illaki kavga olacaktır o evde konuşulurken ben eşimle bile çok dikkat eden birisiyim bebeğimi heleki o tarz durumlara sokmam ne halleri vsrsa görsünler :)))
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Allah korusun annen baban olsa esininde içine girmesini istemezsin gelin olarak bizide istememeleri normal hemde bebeğin etkilenir gercekten anliyorlar herseyi bosver gitme
0 oy
(2,903 puan) tarafından
Senin duymani istememiş olabilir bu çok normal yüz göz olmaya gerek yok zaten. Allah korusun benim ailemde de ayni şey olsa ben eşim böyle bir şeye şahit olsun istemem
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Aman bosver cok mu onemliler beni hiç ilgilendirmezler oyle birsey olsa 
0 oy
(5,275 puan) tarafından
Bence doğru demiş gitme napcan hır gür olur 
0 oy
(492 puan) tarafından
Belki biraz sen alınmış olabilirsin belki gerçekten de ses olacağını bildiği için istemedi bosver hem en iyisi hem karışma hem de paşan korkar 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Amaaan napcan bebekle gidip stresli ortamda boşver 
0 oy
(313 puan) tarafından
Ya evet öyle dusunebilirsin ama o ortam çocuğa uygun değil bence de bide böyle düşün zaten aile ortamı yani çocukları olsa daha iyi ozelleri sonucda alınma hiç 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 489 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 503 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 509 göst.