0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Bugün post açmıştım kızlar kaynanama tavırlıyım ama gribimde bu sabah ilçeye gelmişler 1 kere aradılar bende yatıyordum açmadım bidaha aradı dönüyormuş açtı hastayım yatıyorum dedim az önce eşimi aramış karın hastaymış doğru mu diyor ay nasıl sinir oldum çok fena var ya hep ortalık karıştırıyor dünden önceki gece hep yattım eşim baktı bana da çocuğa da eşimde evet hasta dedi ama sinirim bozuldu bu kaynanalar niye böyle 

7 Cevaplar

+2 oy
(10,775 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o kaynanalar. Ne anlarlar ara bozmaktan anlamıyorum mutsuz olacak kedni oglu
(774 puan) tarafından
En güzeli canım kendi ayakları üzerinde dursun
(10,775 puan) tarafından
Anam anam diye dolanmasın bir tarafımda erkek evlat ne kadar cabuk ayakları uzerine durursa o kadar iyi. Birde asla ama asla ahtımdır kendi evine bakabilecek duruma gelmeden evlendirmem.
(774 puan) tarafından
Olması gereken o canım ev üstüne gitmekten oluyor çoğu problem yada geçim sıkıntısından
(10,775 puan) tarafından
Yok bacım ister ayrı ol ister Baska ülkede ol huyu varsa kadının telefonla yetiyor gene yetiyor. İş erkekte. Uygun bir dille karıma saygı duymalısınızı anlatmalı ailesine. Koca ezmezse karısını kimse ezemez diş geçiremez. Kaynana da cekinir
(774 puan) tarafından
Haklısın valla canım
-Reklam-
+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Kendileri hep yalan söylediği için bizi de kendileri gibi zannediyorlar ayrıca varsayalım ki hasta değilsin her istediklerinde gelebileceklerini dusünmeleri çok kötü değil mi ya
(774 puan) tarafından
Ahaha kız güldürdün beni ya valla kovdururlar metrolloz çenesi gibi mübarek :)))
(3,832 puan) tarafından
Şaka bi yana kaynanalarimizin bu dünyada ki görevi bizleri yaşlandırmak sanırım onlara sinirlene sinirlene yaşlanıyoruz işte yoksa gencecik kalırız
(774 puan) tarafından
Kız sorma 4 yılda 40 yıl çöktüm bu kadın yüzünden :)))
(3,832 puan) tarafından
Hahahaha inanırım valla bende aynıyım
(774 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Kiz cok da tin hic takma...
(774 puan) tarafından
Hep takmıyorum ama bir yerden sonra gına geliyor canım
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi...
(774 puan) tarafından
Öyle valla canım ya bıktırdı iyice kendinden
0 oy
(907 puan) tarafından
Evet güzelim kırılma bu duruma hiç, sonuçta aranız limoni kendisini istemediğin için hastayım dediğini düşünebilir, yani bende dargın olsam birine hastayım falan dese ilk aklıma o gelir yani...Bozulacak üzülecek bir durum yok, ha aranız iyi olduğu halde onu yapsa terbiyesiz derim o ayri
(774 puan) tarafından
Kız bu hep böyle limonilikle alakası yok yani
(907 puan) tarafından
Fitne ise değişmez canım kendini yıpratma hiç bırak o Kürt onu yesin )) sen eşinle problemin yoksa bu konuda oda bildiğini dusunsjn
(774 puan) tarafından
Yok canım çok şükür
0 oy
tarafından
Burda o kadar bòyle postlar okudum ki,  hiç anlamiyorum òyle yaparak onlarin  evlatlarinin ailesi daģilacak, evladi mutsuz olacak bir anne neden evladinin yuvasinin yikilmasin isder ki 
(774 puan) tarafından
Çekemiyor demek ki bende anneyim ama kızım mutluysa daha çok mutlu olurum kimsenin yuvasına ateş atmaya gerek yok
0 oy
(225 puan) tarafından
Benimki de olsa aynısını yapardi eminim arardi esimi sorardı 
(774 puan) tarafından
Ne değişikler ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 367 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 276 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu