0 oy
257 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından

2 3 aydır bi ıstıyoruz ama ıkı ay çok onemsemedık yumurtlamalara denk gelmedı günler neyse bu ay düşündük cıddı olarak ne zaman olursa dedık . Çok şükür bı oğlum var yaşımda 28i yarıladım çok gece kalmadan bı tane daha olsın ıstedım gercı sezeryanı hâla gözüm almıyor . Bu ay da adet oldum kaldı başka aylara :);) önerılecek birseyıniz var mı ovulasyon alıp takıp mı etsem ınsan gunlerıde bılemıyor oğlum dırek olmustu sımdı olmayınca da ne zormuş beklemek Rabbım bekleyenlerın kucaklarını doldursun ınsallah 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben korunmadim olmadi istiyodum hemde

sonradan dedim olmuyosa zorlamanin bimanasi yok artik dusunmuyorum dedim iki turlu korundugumuz halde hamile kalmisim kafaya cok takmayacan bacim 
(385 puan) tarafından
Ben çok cocuk taraftarı değilim esım çok ıstıyor hadı  dedım oda öyle böyle buyur esımde bakıyor çünkü . Hasta oldum dedım o üzüldü fln yoksa ben takmam da
tarafından
Benimde ikinci zaten oglum 14 yasinda bende 35 yasindayim benimki daha gec :)))
-Reklam-
+1 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım mesajı açmadan dua ettim sana bebek oldugunu anladım inşallah tez zamanda ikinciyi alırsın kucağına ovulasyon ile takip edebilirsin ama bir kaç ay daha geçsin istersen öyle yap önce uygulama ve kendi vücudunun sinyallerini takip et 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm nasipte varsa korunurken bile oluyor zamana birak inşAllah hayirli saglikli bi bebegun olur
(385 puan) tarafından
Eşim can atıyor ya ben Allah bılıyor ya çok ıstemedım sonra dedım hadı çok gece kalmadan bı tane daha olsın fln . Hayırlısı olsun
0 oy
(763 puan) tarafından
Bal-tarçin-çörekotu kürünü tavsiye ederim canim
0 oy
(997 puan) tarafından
En güzel tavsiyem zamana bırak rabbim doğru zamanda nasip ediyor kafan rahat olur dusunmezsen dhaa cabuk hamile kalıyorsun 
0 oy
tarafından
Rahat ol düşünme farklı yerlere gidin eşinle değişik aktiviteler yap çok iyi gelecek bol bol dua kafa rahatlığı gerisi boş derim ...nokta
0 oy
tarafından
2 kere anında hamile kalıp doğuran ben 12 sene sonra 3.ye 3 sene uğraştım neler denedim neler 3 senede 3 kimyasal 1 boş gebelik geçirdim artık deli olacaktım neden olmuyor diye en son amann olursa olur deyip düşünmeyi bıraktığım ay hamile kaldım şimdi 23 aylık kızçem ☺️

Çok üstüne düşme bence rahat ol canım 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bende 28 yaşındayım 2 çocuğum var ama bı tane daha olsun istiyorum bir oğlan bir kız dha istiyorum hayalim 2 kız 2  erkek şuan bir kızım bir oğlum var çok şükür bazen diyorum yapayım 30 olmadan bazende aman çok zor diyorum bide artık lazere gidiyorum seanslarim var çocuk yasak lazer bitene kadar sonra belki nasipse olur:)
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Ay şuan ki durumum bu benim de canım bir kızım var 23 aylık 30 yaşındayım üç aydır istiyoruz ama henüz bir şey yok tek fark benim ilki de geç olmuştu. 
0 oy
(119,262 puan) tarafından
kismet olur insaallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benimde kızım hemen oldu ikinci aya hamileydim oğlum bir yıl istedik bir yıl sonra hamile olduğumu öğrendim  göre baya geç oldu 
0 oy
tarafından
Benimde üç ay olmadı sonra oldu şu anda 5 aylık ama adet takvimi vardı bende yumurtlama günü ilişki oldu ve o ay hamile kaldım
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Amaaan olursa olur olmazsa napalim dedigin ay hamilesin ben diyim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 691 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 388 göst.