0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Şuan kaynanamdayız 2 gece kaldık bu gece son. Burda her işi eltimle ben yapıyoruz kocalarımız da normalde fabrikada çalışıyor ama aynı zamanda babalariyla beraber hayvancılık yapıyor şuanda hindi aldılar yılbaşı için ve mera da otlatiyolar ve merada kalıyorlar kaynanamla ikisi kulübe içinde yemek temizlik bizden soruluyor hayvanları bakmak için de çalışanimiz var bize diyolar ki biz yetişemiyoruz gelin yemek siz yapın hergun kocalarinizla falan filan 3 ay idare edelim tamam edelim etmesine de herkesin surati 5 karış oluyo memnun kalmiyolar benim kendi ailem de var ben onları da görmek istiyorum evden köye hergun git gel benzin parası var maddi durumumuz çokta iyi değil gezmek yok insan görmek yok cok çok bunaldim bazen ustan ediyorum ama kizlar gerçekten çok bunaldim bebek istiyorum onu da takıyorum Allah im benim yardimcim olsun inşallah Kusura bakmayın uzun oldu helal edin hakkinizi

6 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim eşin ne diyo peki kaynanangil 3 ay idare edelim deyince
(423 puan) tarafından
Eşim dedi zaten gelinlerin gelsin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inşallah tez vakitte bebeğin olur canım. 
(423 puan) tarafından
Aminn canimm
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kendine ayırmaya vaktin yok ki canım bebek için uğraşmaya nasıl olsun. Tek başına üstesinden gelebileceğin şeyler değil eşinle paylaş ben bunları ıstiyorum de ama güzellikle söyle belki seni anlar biraz yalnız kalmak hem sana hem eşine ıyi gelir sonra işleriniz de daha konsantre olursunuz 
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Kaynanan ne is yapiyoda yetisemiyo acaba
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sadece yemek içinse yemeyi evinde yap yolla onlara eşinle..  eltinlede ortaklaşa yapın bi gün sen bi gün o yapsın yemek olmaz mı 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 287 göst.
0 oy
16 cevap 332 göst.
0 oy
21 cevap 691 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 439 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,461 soru