0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Merhaba kızlar sizinde kayınvalideniz çocuğunuza bişey aldığında beğenmemezlik yapıyor mu geçen gün küpe almıştık kızıma eşimle beğenmedi küpeyi neymiş çok basit duruyor muş yok ya o ne öyle dedi insanın hevesi kırılıyor üzülüyorum şimdi kızıma bayramlık elbise alıcam eşime dedim ki şimdi alırız onu da beğenmez dedim 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi alsın o zman 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O kızına kendi beğendiğini alsın :) 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Kendi alsin çok zevkliyse 
(82 puan) tarafından
Hiçbişey söyleyemiyorum cnm sadece üzülüyorum o kadar nediyim ki
(2,788 puan) tarafından
Aman boşver canım çocuk senin zevk senin istedin gibi al tak takıştır giydir
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Susmayın şunlara yaa sen alda senin zevkini görelim anne desene.
(2,194 puan) tarafından
Ben olsam o na cevap   anne bu güzel değilse bir tanede sen aldegisik taksın çocuk derdim hem senin zevkini merak ediyorum derdim :D bizimki demez diyeceğimi bilir hiç o topa girmez :D
(1,786 puan) tarafından
Bizimkide kendi almamak için kötüyede güzel der.Ama böyle çenesi olanada saygı duymam
(2,194 puan) tarafından
Bizimki  Allah'ı var kayinvaldem alır benim eşimde annesinin zevkini beğenmez geçen iki takım alıp göndermiş eşim beğenmemiş annesine demiş bana sordu güzelmi diye güzel  anne dedim hiç olmazsa  evde yine giyer sen oğluna bakma dedim , şehir dışında bu sefer gelince beraber alalım mağazadan dedi bu gittimizde beraber alacağız  benim eşim biraz secicidir kayinvaldem laf etmez ne alsam yapsam beğenir ama öyle laf soylese direk yapirtirim yani bilir huyumu az çok sesiz kalkamıyorum öyle şeylere arkadaş sessiz sakin galiba ondan herseyine kusur buluyor galiba kayınvaldesi aldığı küpe vsye bile
(1,786 puan) tarafından
Bizimki alır ara sıra güzel alır benim zevkimide beğenir ama burda önemli olan söyleme şekli galiba arkadaşı kırmış kaba söylemiş ben ona kızıyorum herkesin zevki farklı olabilir ama güzel konuşsa nolur kibar olsa nolur çokmu zor.Beğenmiyosada kendi alsın öğrensin gelinide.
(2,194 puan) tarafından
Öyle haklısın canım bizimkinle de farklıdır kayinvaldem ile zevklerimiz mesela ben canlı renk sevmen o da çok canlı renkler sever kiyafetlerde ama  ikimizin de aldıklarıni giydiriyorum bebeğime, eşimle benim  zevklerimiz aynı oğlu der ama annesine güzel değilmis bunu değiştirelim der, ben deme öyle derim yine der oğlu ama ona kırılmıyor ,ben demen mesela kırıcı olmamak lazım güzelmiş anne derim dışarda giydirmesemde evde giydiriyorum haklısınız bencede kırıcı olamamak lazım heves edip almış bayan
0 oy
(2,534 puan) tarafından
Aman beğenmesin niye takıyorsun madem çok biliyor kendi alsın
0 oy
(58 puan) tarafından
Önemli olan annesi olarak senin evladına neyi severek aldığın:) babaennside kendi beğendiğini alsın yanına giderken onu takarsın gönlü kalmaz
(82 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(803 puan) tarafından
Aman takma bunumu dert etcem he he de gül geç
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bizde tersi ben onun aldiklarini begenmem : Do da benmkileri begenir bgnmez umrumda dgl zaten gelipte demez
(82 puan) tarafından
Ne biliyim cnm ya bişeyi beğendiremiyorum kolay kolay
(11,217 puan) tarafından
aman birak alistrma kndinede gorev edinme. ben bazen ne begnmickse inadina onu aliom. bilsin cocuk benim istedgmi alirim kimsenin keyfine bakmam
0 oy
tarafından
En iyisini sen al ozaman sensen bekliyorum de walla böyle de
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Sen al ki beğenelim o zaman derdim :)
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben begendikten sonra kayinvaldemin beğenip beğenmesi çok da umrumda olmaz sonuçta o eski kafaya gidebilir sen daha modern giydiriyor daha modern şeyler alıyor  olabilirsin bence takma hiç 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Hevesin neden kırılıyoki bunu ben zevkime göre aldım ve çok beğendim madem sen beğenmedin sende kendi zevkine göre alda getir de :D

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ne haddine onun falan 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ona neymiş kiiiiii benim tarzım benim sevdiğim şeyler ve benim evladım kimseyi ilgilendirmez valla benim kaynanamda hep pembe şeyler alıyorsun demişti evet ben seviyorum çünkü dedim daha da bişi demez 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Ne münasebet! Ev alışverişi yaparken seçtiğim yatak odamı begenmedi. Eşime dedim annen beğenmedi sana bisey dedimi moralim bozuldu diye. Bosver o en güzeli olsun istiyor en güzelini de kendi beğendiği sanıyor diye. Ben de pek bisey sormam zaten alınca da bak bunu aldim diye göstermem özellikle görünce de bisey diyemiyor tabi. Zevklerimiz aşırı farklı. Evine dolap falan yaptırmış Ben kendi evime hayatta yaptırmam o da benim evim için aynı şeyi düşünüyor kesin:)
0 oy
(7 puan) tarafından

Üffff desene sana ne? diye :D iyi sabrınız var vallahi :)

0 oy
(3,013 puan) tarafından
Off o da kendi nerden alacak sanki parya kıyıpta alır mı sen içine sineni al gitsin o önce kendi kıçındaki donuna baksın takma kafana 
0 oy
(497 puan) tarafından
Biz bunu beğendik sende kendi beğendiğini al de aynı benimki ama takmıyorum banane ben beğendim yeterli 
0 oy
tarafından
Amann der der durur eşimde takma boşver sen yine bildiğini yap der sende öyle ysp
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yorumu icinden yapar anca kaynanam yiyorsa desinler yüzüme benik zevkim ben nasıl istersem giydiririm takarim üzülme inadina ben beğendim yeter de gec sizin beğenmeniz önemli degil de

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 417 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 553 göst.
0 oy
20 cevap 378 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,492 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...