0 oy
748 göst.
Aile kategorisinde (1,059 puan) tarafından
Öyle morelim bozuk ki bugün esime kızım için memlekete gidecez bayramda soğuk olur diye yazlık. Uzun kollu birşeyler alalım dedim tamam dedi. Neyse eve geldi hazırlandık çıktık önce kızım için birkaç birseyler aldim. Daha sonra kendine uzun zamandır birşey almıyor sanaa da alalım dedim neyse ona da tamam dedik Maviye girdik orda bir kiiz var açık göğüs dekolteli kıyafet giymiş eğilip kıyafetleri düzenliyor her yeri görünüyor bir tane pantolon bbegendi denedi ama şu kızı. Gördün mü deedi nnoldu dedim çok güzel mis dedi şaka yapar gibi pantolu beğendi gomlekde bakalım dedi bbakyik ama gözü kızda bakıyor ona beni ***** yerine koyuyor gömleği de denedi kabinden cikyi kıza bakıyor sonra Allah'ım sabır ver çekiyorum ben kasaya vardiik kız buna bakıyor Muş bu da ona baktı gülümsedi sunilerim boşalıyor dedim kasaadan telefonu no aldılar fatura kesmek için baktım kızın elinde telefon numarasını söylerken aldi diye düşünüyorum kız ssonra ben ordan kzimmi da aldım çıktım ama ne yapacam bilemedim ***** gibi bu arkamızdan geldi noldu dedi beni ***** yerine mi koyiyorssun böyle biiyle dedim Allah belanı versin baktiysam diyor benim gözümle gördüğümü mu yalanliyorsun dedim en sonra baya tarttistik yaa biraz içine kapanık birisiyim kendimi ***** yerine konulmuş hissediyorum tabi yaa öyle soğudum ki eşimden bilmiyorum ne yapacam elimi tutmak ustedi felan sinirrlerim boşaldı kıskançlık yapıyorsun felan dedi bende beni ***** mı saaniyorshn sen dedim ne kıskanması gözüme sokuyorsun ***** yerine koyup dedim off şuan bunları ağlayaraktan yazıyorum size 

29 Cevaplar

0 oy
(236 puan) tarafından
Böylelerin gözleri çıksada kurtulsak
(1,059 puan) tarafından
Keşke çıksa
(236 puan) tarafından
İyice ağzından burnundan getirde yinede kıvamını bilirsin çok uzatma bida dikkat etsin hareketlerine
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kız dilediğini giyer baktiysa eşin öküz 
(692 puan) tarafından
Gozu ciksin insallah ne diyim senin adına cok üzüldüm çök sınır oluyorum böyle şeylere ya  gerçekten o .k.a.h.p.e.de. görüyor  karisi çocuğu var bide numarasını ki aliyor adi kadın
(1,059 puan) tarafından
Günahını aalamak istemem ama eşim kasaaya verirken eline aldı telefonu yazdı kapaatti sonra
tarafından
Emine Sinan kardeş hay ağzın bal yesin bende sen gibi dusunuyom millet baksın diye kısacık giyiniyorlar sonra da ay bana baktı lar diyorlar . Okuduğum universtede afedersin dışarı Cat ayaz buz ben mont üstüne mont giyiyom o derece buz gibi hava karşıdan bir kız geliyor göğüs açık mini etek altta tayt . Böylelerini girunce sinirlerim bozuluyo hadi hava yaz olsa diyecem tamam meraklisin aç ama kışın da açılmaz ki arkadaş kendilerini göstermek için hiç bir anı kacirmiyorlar terbiyesixler iste
(692 puan) tarafından
Morrenk neden günahı ni  alayim doğrudur üstüne alınan alinsin
(692 puan) tarafından
Fatma bacı valla ne kadar Allahi bilselerdi böyle giyinmezlerdi bunlar hasa Allahi hiçe sayıyorlar
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Burda iş eşinde bence evli barklı adamın yapmaması gereken tüm şeyleri yapmış kızın suçu yok
(3,156 puan) tarafından
He çok dikkatli okuyamadım canm da yolamadın mı saçını başını kızın da terbiyesiz evli adamlarda ne buluyolarsa arsızlar ya amin inşallah...
(336 puan) tarafından
Daha kızın suçu yokmu olsa nasıl olcak acba
(1,059 puan) tarafından
Oruç oruç ağlattı beni sinirden hakkım helal etmiyorum ikisini de
(3,156 puan) tarafından
Allah a havale et sen canm...Bana yorumları iyi oku
(336 puan) tarafından
İkinci yorumunda önce cevap vermisitim
0 oy
tarafından
Yani gözünle gördüğünu de inkar ediyor pes
0 oy
tarafından

Gözü çıksın dengesize bak yaa :angry: 

0 oy
(3,419 puan) tarafından
O an kızında eşime bakıp güldüğünü fark etmiş olsaydım hem eşimi hem kızı yolmustum orda 
0 oy
tarafından
Dönüp kızı yolsaydin işinden de olurdu adam karısıyla çocuğuyla gelmiş o ne arsizlik 
(1,059 puan) tarafından
Benim. ***** adam da da var oruç oruç beni sinirden aglattti hakkım helal deegil
0 oy
(119,251 puan) tarafından
açık göte imamda bakar demislerde bakilmamali
tarafından
İll defa duydum kız sesli güldüm :D
(1,059 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
(1,361 puan) tarafından
O kızın da saçını başını yolaydin ya kocana baktiysa 
(1,059 puan) tarafından
İnan ne niyetle. Ciltim ben. Dışarıya yaşadığıma nasil davranacaginj bilemedim çıktım dışarıya
0 oy
(336 puan) tarafından

Cnm kızda keşke bir tepki verseydin  bidha elin adamına  sırtmasın

(1,059 puan) tarafından
O niyettekiler arsız olur diye düşünüyorum o an orda ağlayıp rezil olmam icin dışarıya çıktım ne yapacam inan billemedim
0 oy
tarafından
Ben olsam ordan bir çorap bile almasına müsade etmezdim. 
0 oy
(6,999 puan) tarafından
Şerefsizzzzz diyorum başka bir şey demiyorum. 
(1,059 puan) tarafından
Helal etmiyorum hakkımı
0 oy
(683 puan) tarafından
Bı kere kasada bı kız eşimle şakalaştı çocuğumuza bakıp ay ne şeker falan deyip eşime güldü ama onun çocugu oldunu bilmiyo bende gidip hayirdir sohbet koyu galiba deyip eşime bı bakış attım kızın surat bı düştü sonra magzayi terk ettim bı daha olmadı sıkıysa olsun 
(1,059 puan) tarafından
İyi yapmışsın ama işte ne yapacam bilemedim çıktım ne yaorsa yappsin dedim öyle gözümden düştü bben çok duygusall birisiyim beni bu konularda Cook kirdii ve iyice soğudum
(683 puan) tarafından
Ya eşinin de gözu var demeki bı daha yaparsa herkesin içinde uyar belki daha cesaret edemez diycem de bacım o yine bakar
(1,059 puan) tarafından
Eşim ben ffark etmiyorum sanıyor bakıyor gözü onda off ya
0 oy
(8,313 puan) tarafından
Sana gıcıgına bıle olsa kızı gordunmu demesı bıle cok yersiz .ben bır gun olsun duymadım eşimden görmedim yapıyosa da boynuna gunahı ama benle yuz goz olmadı hıc baskası karısına dese napar acaba eşin ne ayıp sey.
(1,059 puan) tarafından
Ddedim ***** gibi ben başkasına bakssam senin gibi dedim baktiysam Allah belanı versin diyor gözümle gördüğümü mu yalanliyorsun dedim :((
(8,313 puan) tarafından
Olan olmus cokca üstüne gitme canım tiğneti bozuksa ona bişey yapamazsın
(1,059 puan) tarafından
Doğru diyorsun haklısın
0 oy
(494 puan) tarafından
O an ondan çocuğunu da alıp ma.l gibi eşini ortada bırakıp eve gotseydin canm essek gibi gelirdi arkandan allah islah etsin yazik degilmi yaninda çocuğu kizi var bunu yapiyo o kızda hususi giyiniyo işte gelen geçen baksın diye yazik
(1,059 puan) tarafından
Ciktimm inaan var ya elim ayağım boosaldi orda ağlamamak ickn çıktım arddimizdan geldi noldu deedi tartıştık ssonra çok üzgünüm gerçekten
0 oy
(803 puan) tarafından
O anda çocuğunu alıp saydirarak ciksaydinya mağazadan kocan resmen senin yanında flörtlesiyor eve gideyin kocan gelince kapiyida acmasaydin
(1,059 puan) tarafından
Bildiğin öyle yaptı ggercketn şuan da uyuyor öyle rahat benim de sinirlerim boşalıyor
(803 puan) tarafından
Canım keşke olay anında tepkini koyaydin şimdi içinde kalmamış olurdu Allah sabır versin
(1,059 puan) tarafından
Saagol Allah razı olsun
(803 puan) tarafından
Ne demek
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eşin kadar kesinlike kız da suçlu. İkisi de birbirine bakıp gülmüşler falan. Evli barklı adam ne diye güler bakar elin kızına? Hadi o baktı kız neden karısı yanındayken karşılık veriyor? Ben olsam sinirden o aldığı şeyleri suratına vurur çıkar giderdim. Gözünle gördüğünü yalanlıyor bir de sana
(1,059 puan) tarafından
Evet yaa şuana kadar hiç mutlu olamadım hala da aynı şeyleri yaşıyorum öyle çok yoruldum ki düşünüyorum herkes mi benim gibi bazen herşeyden vaz geçme noktasına geliyorum tek vaz geecemedigim kızım o daha çok küçük ne yapar diyorjm öyle seyller yaşadım ki bekar keende şimdi de yaa bilmiyorum kendimi ***** gibi hissediyorum
(2,493 puan) tarafından
Ya şakasına bile olsa insan karısına kız güzelmiş der mi? Sinirlenmekte sonuna kadar hakilisin bence. İnsan kendini tanii ki kötü hisseder
(1,059 puan) tarafından
Öyle:(((
0 oy
(852 puan) tarafından
Bisey diyim mi yine git yarın bir yere beraber gidin sonra sende bir adamı ona göster bak de çok yakışıklıymış aynını yap bak gör napyo tepki gösterince de ki nasılmış nasil bir duyguymuş...yani ben olsam aynen böyle yapardım neden bikiyomsuun erkek milleti aynısını yapmadan hatsini anlamıyor aynı yerden canı yanacakki anladin .lakin sana gerçekten bak demiyorum yanlis anlaşılmasın ona ders vermek amacıyla 
(1,059 puan) tarafından
Anlıyorum ama ben inan erkeklerle göz temeeasi kurmayı pek sevmiyorum nniye bilmiyorum ama biraz düşünce varsa anlar özür diler yoksa umrumda değil
(852 puan) tarafından
Ya bakman gerekmezki sıradan bir adam göster de ki bak ne kadar yakışıklı bu kadar basit bakmasan da olur ...fikrimi beyan ettim naçizane hayat sizin hayatınız canm ama karşındaki nasil davranyirsa öyle davranmak gerekir bu hayat bu kadar acımasız işte umarım anlatabilmişimdir..yani içe kapanık olursan ondan özür beklersen insallah diler de gerci dilese ne olacak ki eşinin yanında bunu yapan adam üstelik sana bile göstermiş cok çirkin bir hareket bu yüzden sana diyorum ki sende birak bakamıyorum edemiyorum içime kapaigim gibi şeyleri yani bu adam daha çok şey yaoar tepkini göstermezsen anlatabildim mi
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Bir şeyi kırk kere söylersen olur kırk defa kendine da.lak dedin
(1,059 puan) tarafından
Öyle hissediyorum dedim
0 oy
tarafından
Eşin çok terbiyesiz sen onun asker arkadaşımısın 

Eşinin sana saygısı olsa bak kız ne güzelmiş demez yanında bakmaz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.