0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
4 aylık bebeğim ve ağlayarak ellerini ve vücudunu hareket ettirimeyerek donup kalıyo bildiğiniz yani öyle uyanıyo sürekli okuyorum Allah'a emanet ediyorum besmelesiz alıp bırakmam çok dikkat ederiz ama neden olabilir sizce o halini görünce ben bile korktum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dış çıkarma dönemi olabilir mi 

Ama oku tabi korkuyor da olabilir
(6 puan) tarafından
Dis çıkarırken oluyor mu o sekil de okuyorum okumadığım tek bigün an yok
tarafından
Oğlum 13. Ayda çıkarmaya başladı benim
Dış dönemi ani uyandığı için ağlayarak uyaniyordu. O zaman da okuyordum tabiki dua iyidir.
(6 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımızı her türlü kötülükten korusun inşallah
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyutup beşiğine mi koyuyorsunuz yoksa beşiğinde mi uykuya kalıyor 
(6 puan) tarafından
Besiğin de uyutup yanıma alıyorum veya bi süre besiğende uyuyor,
tarafından
Benimki 4 ay 1 haftalık. Çok sakin güler yüzlü bir bebekti. Şu 4.ay atağı geldi 2 hafta canıma okudu. Basbas bağırıyor öyle içli ağlıyor ki anlatamam. Seslere karşı duyarı arttı en ufak bir sesten bile irkiliyor kafasını hemen göğsüme gömüyor. Mama yiyen bebek gitti mızmız geldi. Benim bebeğim mamayı reddetti şaka gibiydi. Çok şükür 3 gündür düzeldi
(6 puan) tarafından
Mamaya bayılıyor nefessiz içerdi gene içiyo ama zorlanıyor sanırım atakları tuttu gene bebişlerimizin
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Benimki de dört buçuk aylık olacak bu günlerde çığlık çığlığa uyanıyor normalde acıkınca bile ağlamaz eh eh der şaştım kaldım 
(6 puan) tarafından
Benimki mama yerken bile ağlıyo oysaki mama yerken hiç öyle yapmazdı bayıla bayıla yerdi sanki mamayı yiyemiyor yani içemiyor gibi durup durup ağlıyor tam olarak 4 ay 1 hafta 3 günlük
(13,288 puan) tarafından
Canım benimki de 131 günlük eskiden çok uslu bir bebekti şimdi sabah bir uyanıyor öğlene kadar uyumuyor gayet iştahlı idi şimdi memeyi ağzına verince çığlık çığlığa ağlıyor çoğu zaman aç yatırıyorum kalkınca uykulu iken emiyor elimi ve bulduğu her şeyi ağzına sokuyor dişi çıkacak diye düşünüyorum veya atak haftasında olduğu için öyledir  belki
(6 puan) tarafından
Aynı benimkini anlatmıssın he r gördüğü uzanasildiği şeyi direk ağzına masada oturuyoduk eğildi masaya ağzını yaklaştırdı
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Benimki gazı olunca ani ve ağlayarak uyanıyor ama donup kalmasını falan bilemedim
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım tam olarak nasıl donuyor gözleride sabitleniyor mu
(803 puan) tarafından
Canım kaç kez böyle oldu sürekli mi oluyor
(6 puan) tarafından
Yok sürekli olmuyor ayda belki 2 kere canım yani çoğu zaman mutlu gülerek uyanıyor
(803 puan) tarafından
Canım bence sen onu bir çocuk doktoruna götür sor bana korkma gibi gelmedi
(6 puan) tarafından
Aynen canım bana da öyle gelmedi çünkü o hali çok kötüydü yavrumun kalkaldı ya
(803 puan) tarafından
Yok yok Allah korusun ama seni korkutmak gibi olmasın epilepsi nöbetleri var ve bunun bir sürü çeşidi var onlardan olabilir Allah korusun ama anneler her ihtimali düşünmeli sen en kısa zamanda cocugunu al çocuk doktoruna götür doktora aynen anlat çocuğun halini hatta çocuk öyle olursa video çekip doktora gösterebilirsin
0 oy
(612 puan) tarafından
Ayy benim oğlum da öyle uyanıyordu. Aklım çıkıyordu. Biraz büyüyünce düzeldi çok şükür. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
7 cevap 210 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...