0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar ben 1 hafta önce kimyasal gebelik geçirdim bugün kahverengi akıntı oluştu ve kahverengi idrar sizce niye olabilir oruçta tutuyorum acaba ondan mi susuzluktan olabilirmiş idrar ama iftardan sonra çok su içtim normalde beyaza donmesi gerekiyor dönmemiş kahverengi hala anlamadım akintim da koyu kahverengi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sudan olmaz da kuzu kimyasal gebelikten olmuş olabilir akıntı bir iki hafta olabiliyor 
(1,092 puan) tarafından
Evet kuzu bende geçirdim benim kanama da leke de baya sürmüştü on beş yirmi günü bulmuştu. Rahim kendini toparlıyor
(92 puan) tarafından
Anladım canım oh iyi bari bende dedim enfeksiyon mu kaptım ne oldu düşündüm biran sagolll
(1,092 puan) tarafından
Yok kuzu bi sıkıntı olmaz inşallah ama sen dikkat et yine de. Uzun sürüyor biraz ondan olmuştur. Hem sen de sağol kuzum ❤️
(92 puan) tarafından
♡♡♡ cansin
(1,092 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Tam emin degilim ama kimyasal gebelikten sonra adet oldun sonucta 10 gunun icindeysen oruç olmaz canim 10.gunden sonra özre girer abdestini alip oruç tutarsin 
(92 puan) tarafından
Bide 1 hafta dediysem yani sonuclarimin temiz çıkması 1 hafta oldu normalde 28 martta gebelik çıktı 29 martta kanama oldu 6 martta da bitti kanamam tekrar test verdim 12 nisanda sonra temiz cikti ondan sonra tutmaya başladım asıl durum böyle
(7,273 puan) tarafından
Bugun temiz gununun 14. Gunü oldugu icin orucun oldu ozaman canim en fazla 10  gun olur adet sonrasi özüre girer aradaki temiz gunde 15 tir 15 ten once kanama da özre girer
(92 puan) tarafından
Oh çok şükür sagol canım ya içimi ferahlattin rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin..
(7,273 puan) tarafından
Amiin canim ama devam ederse temiz gunde 15 i gecmis olursa oda adetten oluyor insallah tekrar olmaz birsey
(92 puan) tarafından
İnşallah kuzum yaa
0 oy
(177 puan) tarafından
Kimyasal gebelikten sonra beyaz akinti yerine kahverengi akinti geliyordu bendede büyük bir ihtimal kalan giden beyaz akıntıyla geldi adet olduktan sonra geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 120 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...