0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızımı uyusun diye beklerken  azonce cubuk kraker gördü istedi illa yiyecek yemeden uyumaz aldik kavanozu oturduk kraker yiyoruz. Tv de my little pony izliyoruz. Az daha kemirelim uyku moduna sokcam hemen :D

image

10 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Hahhaha iyi keyiflerr olsun
tarafından
Tesekkrler cnm :))
-Reklam-
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Bizde 1 saat önce paketi bitirdik ziyan olmasın diye kırıntılarını koltuğa döküp yaladık;) şuan uyku modundayız ve burnu tıkalı bakalım nasıl geçecek bu gece 
tarafından
Zaten bu kraker çekirdek gbi basladnmi birakamiyom kavanoz dibini gördük gbi :D
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Afiyet olsun size :) kız çok geç uyutuyoruz bu bebeleri ya benmkide az önce uyudu iki gündür uyku düzenimiz bozulmuş canımı sıkıyor bu durum
tarafından
Yok anacm bnm kizin uykusu asla duzene girmiyo cok ugrastim. Kendi uykuya dalabiliyo ama gec uyuyor iste
0 oy
tarafından

Kız saat kaç oldu sahur yaptır bari :D:D su içsin bari bol bol gece bide susadım diye uyanır güzel keyifleriniz olsuun :)

tarafından
az kaldi zaten sahur da yapar :D Her gece uyanir ki su icmek icin su icmeden asla uyumaz
tarafından
:D yaparsa şaşırmam valla aman bu bebelerin derdi neyse gece kaç kere uyanıyo suyunu içte yat ne var değil mi yok illa seni yoracak zaten sahurdan dolayı az uyuyorz bide bunlar çıkıyo dün sahuru zor yaptım valla suyu tam içerken ezan okundu apar topar içtim valla Allah affetsin
tarafından
Allah kabul etsin inşallah. Kiz ufak bebem zorlamiyo. 27. Ayina girdi hala kizimla ugrasiyom :D dogdugunden beri böyle
tarafından
:D o naz yapıyodur bide kardeş olunca ekstra yapar kız keşke benim oğlanda zorlamasa ama büyüdükçe fazla zorlamaya başladı 23aylık olacak
0 oy
(44,768 puan) tarafından
Günaydınn☺️☺️❤️.    
tarafından
Günaydın :-D
0 oy
(38 puan) tarafından
Benim oğlumun elinde yediği 2 yiyecekten biri.digeride ekmek.
tarafından
Bnm ki salatalik havuc bide dolabi açar alir
0 oy
(119,667 puan) tarafından
gunaydin ☺❤☺❤☺❤
tarafından
Gunaydin :))
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D en sevdiğimiz afiyet olsun canim
tarafından
Tesekkur ederz ,:D
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Çocuklar ve çubuk kreker aşkı 
tarafından
Cocuklugumuzun krakeri

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 454 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 338 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben anne (3,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 880 göst.
14 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...