0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sezeryan oldum ilk bebeğime normal doğum yapmak istiyorum ikinciye şansım nedir kızlar

6 Cevaplar

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Evet bennn yaptım ocakda
(9,498 puan) tarafından
Sezeryan dikşileri acıyor mu en merak ettiğim bu dikişlerin yırtılması
(1,454 puan) tarafından
Hayır canım acımıo zaten doktor doğum olana kadar doktor kontrol edio incelme varmi dikişler de diye ama tabi bazen yırtılma doğumda da gerceklesebilio tabi bu risk çok düşük yani 200 kadından 2 sinde görülüyor
(9,498 puan) tarafından
Aynen bende araştırdığımda şok oldum risk o kadar düşük ki insanların neden driek kesilmek kolayı geliyor anlamadım hadi sıkıntı oluyor sezeryan olursun da .
Bu arada bende 2. De denicem Allah nasip ederse burda bir doktor var hatta youtubda görmüştüm videolarını AA dedim bu bizim ordaki doktor :D ona gidicem
(1,454 puan) tarafından
Evet çoğu gebe malesef normal doğumdan korkuyor halbuki tadını alsalar efsane bisey :) asla sezeryan kotulemiyorum oda bi doğum şekli ama keşke ilki de normal olsaydı
(9,498 puan) tarafından
Aynen öyle canım keşke
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yengem pat pat pat 3 tane son ikisinin arasında 9 ay var sjsj hemen hamile kaldi
tarafından
İlki sezeryan sonraki 3 tane normal oldu
tarafından
Yani devlet artık bunu yapıyor mu ya bende normal dogurmak isterim
tarafından
O devlettemi hatirlamiyorum ama

Ben hastanede yatarken bir tane sezeryanli geldi 3 sene geçmiş aradan kadın 6 cm açılmaya geldi sezeryan dediler hemen alicaklardi doktor izin vermedi smdi dogurcak ne sezeryani dedi ve kadın bir kere bagirmayla doğurdu şok olmuştum şansa odama geldi birlikte yattık sjs bir kaç sene geçince yapiyorlar
tarafından
Ay ondan bende. İstiyyotoooooooıom
tarafından
Kız şok oldum bir kere bağırdı baktım.bebek sesi geldi şansıma odama geldi dedi bende anlamadım bir bagirmayla geldi dedi
0 oy
tarafından
Ben de istiyodum ama nasip olmadı.   Mümkün. Tabi ki de 
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnm ilki nrmal ikinci acil sezeryan oldu. Uyuşma olmadığı için genel anestezi yptilar çok geç kndime geldim herşey olup btmsti hcbsyden haberim yok 4saat snra fln kndime gldim hala çok uzuluyorum
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Aradan 2 sene gecicinde doktorunu bulursan yapar valla ben 2 normal arkasina 1 sezeryan oldum tam tersi :D
0 oy
(1,601 puan) tarafından
İki tane sezaryen dan sonra normal yaptım zor ama bebek çıkınca inanılmaz rahatliyorsun tabi kucağıma alamadım orası da ayrı ya oluyor yanı canm 2.3. Arasında tam yaş olacaktı 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 350 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 257 göst.
0 oy
4 cevap 203 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.

378,196 soru

11,319,478 cevap