0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından

Bir buçuk ay oldu doğum yaptım on kilom gitti bi on kilom daha var çok su içiyorum ama alışkanlık haline gelmiş sürekli gidip gelip çikolata kek bisküvi yiyip geliyorum bu alışkanlığı nasıl bırakırım nasıl unutucam aç olmadığım halde yiyorum sonra da pişman oluyorum delirecem valla. Dün demiştim yarından itibaren yemeyecegim diye ama bugün inadına yiyesim geliyor neyse yarından itibaren yemem diyerek off :(

Ha bide öğlen bebeğim uyuyor mesela bende onla bir saat uyuyorum uyanınca gözümü mutfakta açıyorum karnım gurulduyor gibi sanki ne varsa ağzıma atıyorum bunu da bırakmam gerekiyor

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evinize almayın yemezsin belki. Elinin altında oldukça yersin 
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Dogumdan sonra veriliyo korkma ben gunde 3 4 paket cips 5 10 cikilata Allah ne verdiyse yiyodum hala yiyorum dogumda 32 kusur kilo aldim 2 sene oldu 55 kiloyum canim
(1,499 puan) tarafından
Zalımsın hayat ashsjsj
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Resmen beni anlatmissin son 1 aydir cikolata kek cips kafayi bunlarla bozdum sürekli yiyorum bende yarindan itibaren bi dur dicem kendime bugün doyasiya yeyimde☺
(846 puan) tarafından
O yarın gelir inşallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Emziriyosan ondandir ben yemesem sekeim dusuyodu ve cocuk buyuyup emzirme azalinca o şey de azaldi. 

Tabi hala tatli asigiyim ama o ara yemesem olursum kriz gibi gekirdi 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Karnın guruldadiginda hemen yiyeceğin hafif biseyler mutfakta hazır olsun. Mesela çorba gibi. Genelde biseyler hazırlarkennacliga dayanamadığı kız için açken abur cubura dadaniyoruz. Diğeri de 20 gün kuralı herşeye 20 günde alisiriz. 20 gün abur cubur yeme dayan sonra o saatlerde canın cekmeyecek. Vücudun hep onları yemeye alışmış o saatlerde ondan yiyorsun 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:DD onlarda olmayınca olmuyo yaa
0 oy
(36 puan) tarafından
Boğa burcu musun bende tıpkı senin gibiyim
(846 puan) tarafından
Yok valla aslanım.
0 oy
(509 puan) tarafından
Tamamiyle beni anlatmışsın . 
0 oy
tarafından
Ramazandan önce çok yerdim ramazanda biraktim bende
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Eve almamayı dene bir 
(846 puan) tarafından
Bugün bebeğimi teyzeme emanet ettim markete gittim aldım birkaç şey :(
0 oy
(119,461 puan) tarafından
almayi onlemek lazim

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 788 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,780 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 557 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svq (158 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...