0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim abisinin karısına pek bir ilgili sanki evlendim evleneli yani 2 sene boyunca eltime  şoförlük yapar abisi yani çelebim kocamı arar  yengeni şuraya bırak şuradan al suraya koy  der bazen demesine gerek bile kalmaz eltim kendi arar söyler bizimki de uçar gider  bıktım artık hamilelik dönemimde çocuktan sonra yani evlendim evleneli kocam beni bir yere koymaz otobüs köşelerinde sürünür dururum neden oda ben değilim ben karısıyım   eltime gideriz her ise yardım ederim evin sahibi gibi o bana gelir bi hiç bir iş yapmaz eşime anlatırım bende onun evine gidince aynisini yapacam dedigimde  onu savunur sana taş atana ekmek atta bilmem nede felsefe yapar bana eltimin sinsiliginden bıktım o kötülük yapıyor ben masumum hep ben ezilen oluyorum kocam 1 kerede bana hak vermiyor hep yengesi 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

9 Cevaplar

+1 oy
(803 puan) tarafından
Sana şoförlük yapacağına niye eltine yapıyor eltinin kocası ölmüş mü senin yerinde olsam a kaşarın evine adımımı atmam ayy çok sinirlendim kocani eltinin peşine gönderme 
(16,001 puan) tarafından
Peki postta anlatılan şey ile kaşar kelimesini nasıl bagdaştırdın. Tamam altının yaptığı doğru bisi değil ama evli barklı kadına da kaşar denmez
(803 puan) tarafından
O da beni bağlar ifade özgürlüğü denen bişey var rahatsız olduysan  okuma  bazıları gerçekten kasar adının hakkını veriyor
(63 puan) tarafından
Ben yapmadım yorumu
(16,001 puan) tarafından
Ifade özgürlüğü bu olamaz. Birine küfür ederek kendini ifade etmiş olamazsın.
(1,572 puan) tarafından
İfade özgürlüğü ne demek bilmeyip tanımadığın insanın hakkına giriyosun. Şu telefonda boş vakit geçireceğine aç araştır bi şeyler öğrenmeyi dene. Kulaktan kelime öğrenip ifidi izgirliği demezsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görüşme eltinle eşini de görüştürme başka yolu yok 
(63 puan) tarafından
Beni dinlemezki
tarafından
O zaman sende onu bastırmaya çalış biraz uyanık ol evine gidince işini de yapma mümkün olduğunca az görüş
(63 puan) tarafından
Aynen birdaha sürersem elimi onun evinde  işine ne oluyum
0 oy
(281 puan) tarafından
Kelin ilaci olsa önce kendi başına sürer demisler 

Yorumsuz kalıyorum
(63 puan) tarafından
Sende mi aynı durumdan muzdaribsin
(1,837 puan) tarafından
Bende bende hanımlar. Sonrasında kocamla o yengesinin ilişkisi olduğunu öğrendim Allah böyle kadınların belasını versin de kurtulalım yahu. Mübarek Ramazan ayı hepsinin kökü kurusun
(63 puan) tarafından
Amiiiiiin cümlemize :)))
(10,527 puan) tarafından
Gamze nasıl kocanla eltinin ilişkisi mı vardı
(6,671 puan) tarafından
Aaa nasıl yani anladın
(1,837 puan) tarafından
Böyle g.tunde dolanıp şoförlük yapmasından sürekli onu dusunmesinden ( hafta sonu dışarı çıkartalım evde sıkılıyor bunaliyor vs diyordu) şüphelenip peşine düştüm yazışmalarını yakaladım
(10,527 puan) tarafından
Eee naptın sonra cnm şimdi neredeler
(6,671 puan) tarafından
Aman ya rabbi yani sevgili miydiler
(1,837 puan) tarafından
Evet canım 10 senedir ilişkileri varmış ben yakaladığımda. Şuan devam ediyorsa 15 seneyi tamamladılar :D
(10,527 puan) tarafından
Sen hala o adamla evli misin cnm ay çok saçma Allah'ın belaları ya
(6,671 puan) tarafından
Hala evlimisin peki o mahlukla
(1,837 puan) tarafından
Evet evliyim. Linç edecekseniz peşinen söyleyeyim herkes ha deyince boşanıp gidemiyor. Çalışanlar bile doğru düzgün gecinemiyorken küçük bebeyle ben nasıl gecineyim. Bosanmamissin ne geniş mezhebin varmış vs.. artık duymak istemiyorum. Kalbimi kirmazsaniz sevinirim
(10,527 puan) tarafından
Yok kuzum niye lincleyeyim herkesin durumu farklı ha deyince boşanıp gidilmiyor Allah yardımcın olsun  eltinin eşi biliyor mu peki
(6,671 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilemeyiz cnm hayatın sana neler getirdiğini takip etmiyor musun hala görüşüyor musunuz o kasarla kusura bakma haketti eltin
(1,837 puan) tarafından
Tüm aileye söyledim kocası da dahil herkesin haberi var. İki çocuğu var elleme yuvasını dediler hala gelin olarak tutuyorlar o pislik kadını. Zamanında karşı komşusuyla da ilişki yaşamış taşınmakda bulmuşlar çareyi. Benim eşim onlarla 10 sene aynı evde yaşamış eşim gündüz evde gece işte abisi gece evde gündüz işte kadın ikisini de idare etmis. Ortada birde kız var babası eşim mı abisi mı belli değil. Kimse DNA testi yaptırmadı. Çünkü eşimden olsa o bakacakmis abisi bakmazmis. Bende dedim bu zamana kadar bakmış bundan sonrada baksın yapmayın test falan. Kapattım kapımı bir cebinden yiyor diğer cebine sciyorum ayıptır söylemesi
(11,217 puan) tarafından
gamzesen ciddimisin. ay ben suzi gormustum. suan gozumun onune geldide. kocan ne saf bsye benziodu
(63 puan) tarafından
Elinden geleni ardına koyma bacım adiler
(11,217 puan) tarafından
hani kaynina ********. dmstinde dava acicakti. ee adam pezevnkms iste : D
(1,837 puan) tarafından
Yaa bende saf zannedip evlendim Zelal ama anasının a. Mı çıktı kpek
(11,217 puan) tarafından
yuhhhh. kiz bude essek kadar. 11 yas buyuk senden. ne gyzel genc kadindin. valla kopwk herif basini yakmis
(10,527 puan) tarafından
Oha ne geniş insanlar yaaaa Allah cezalarını versin
(1,837 puan) tarafından
Yok peze vnek dediğim en büyük abisi o kadının kocası değil. :D onu aradım dedim ki koynunda ki karını kimin sktgini bilmiyon bana adamlık tasliyon. S.git elin pcine babalık yapmaya devam et.
Bana verdiği cevap şu: orspyysa da bana orspu seni hiç alakadar etmez
(1,837 puan) tarafından
Kadını da görsen yüzüne tukurmezsin kilodan hareket edemiyor yayla kancığı gibi. Güzel olsa içim acımaz ***
(11,217 puan) tarafından
ogggggne bicim ailejiz bunlar. bunu bilen adam oldururdu lan ikisinide bir kadin almislar paylasmislar resmen. tovbe est.
(6,671 puan) tarafından
Aman ya rabbi cinayet sebebi ya ne geniş bir aikemis
(63 puan) tarafından
Demekki inanmıyor bence ikinin iliskisi olduğuna senin kıskançlık fesatlık yaptığını iftira attığını düşünüyordur belkide
(6,671 puan) tarafından
Fatma sen bu işin peşini bırakma bence
(10,527 puan) tarafından
Ulan kocası iyi durduruyor elinde o mal kariyi tövbe estağfurullah
(1,837 puan) tarafından
Fatmacim mesajlar resimler boy boy daha neye inanmasın. Kocama attığı resimleri görsen miden kaldırmaz yazışmalar var çarşaf çarşaf gece bir basliyorlar sabah ezanlarina kadar. Gün içinde 3-4 saat telefon konuşması her gün. Daha neye iftira diyecek hepsi delikli kanıtlı
(6,671 puan) tarafından
Peki bu hala devam mı ediyor
(11,217 puan) tarafından
gamze herseyi gectimde bu adam koynuna girio mu kiz. yani miden aliomu. hade bosanamion  anlarimda buna karilik yapion mu
(1,837 puan) tarafından
Valla orasını Allah bilir. Ben bıraktım peşlerini çünkü çocuğuma sağlıklı ebeveyn olmak zorundayım. Peşlerini bırakmadan önce görsen mezardan şimdi çıkmış derdin. Çok çöktüm çok dagildim ama elhamdülillah toparladım kendimi. Şimdi devam ediyor mu bilmiyorum ediyorsa da Rabbim başlarına geçirsin bu dünyada da öbür dünyada da rezil olmadan ölmesin ikiside başka diyecek bir şeyim yok onlara
(6,671 puan) tarafından
Kalmanın anlarim.ama bu durumu kabullenmeni anlayamam ya :(
(1,837 puan) tarafından
Bizim ilişkimiz tamamen patron çalışan modu Zelal. Ben ev işlerini yapar çocuğa bakarım o da ben ne istersem alır istediğim parayı verir. Dışarıdan baksan hiç sorunu yok yeni evliler dersin ama dört duvarın içi ikimize de cehennem
(11,217 puan) tarafından
yaw yabanciylaaldatr cocugum icin derafedersin. ama bu akraba ve icinizde inan guvnmezki bittigine.
(63 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım çok ağır imtihanlardan geçiyorsun
(1,837 puan) tarafından
Aldattığını ilk evlendigimiz andan hissettim biliyor musunuz. Ben eşim beni aldatıyor yenge diye sabahlara kadar o kadının omzunda ağladım sal ak gibi. Şüphelerimden hep ona bahsettim yenge yenge diye ama çok güzel scti ağzıma
(11,217 puan) tarafından
iyide bu kocan buna asik mi olmus
(63 puan) tarafından
Pislik insan yaaa eee sonra
(1,837 puan) tarafından
Evet. Yani baksanıza 15 sene bitmediyse sebebi aşk olmalı başka ne olacak. Artık köyde akrabalar arasında dedikodular çıkınca bunu evlendirmek istemiş annesigil. Sonra bende o dönem babamla kavga edip okulu bıraktım ise girdim ama evlenmeyi kafaya koydum baktım işi gücü yerinde e yurdumun da insanı daha iyisini bulcan diyip evlendim. Dışardan öyle bir profil çiziyor ki dört dörtlük. Evlendik hemen bir hafta sonra hissettirdi bir terslik olduğunu dövmesi sovmesi vs yok ama hep bir huzursuzluk vardı evde. Düşün yeni evlisin ayrı yatıyor sürekli böyle böyle şüphe duymaya başladım sonra yengesine olan düşkünlüğü çok dikkatimi çekti peşine düşünce de taaa 10 sene öncesinden başladıklarını öğrendim. Sonra bana itiraf etti. İşte seni saf gördüm bilgisiz duruyordun ne uyanık kadın çıktın falan filan....
(63 puan) tarafından
Kuzum Allah yardımcın olsun ben sana boşan da demem boşanma da demem ama değerinin bilinmediği yerde de  kalma  bunlar nasıl pislik mahlukatlar senin akıl ruh beden  sağlığın için oradada kalma çocuklarının sana ihtiyacı var Allah korusun sıkıntıdan bir hastalansan olsen o çocuklara ne olacak yol yakınken kanserli hücreyi kes at derim ben
(11,217 puan) tarafından
iyi de ailesi bile bile o kadini nasil tutuo hala. boyle edepsiz hayasiz bir kadin kime yarar.
(1,837 puan) tarafından
Rabbim bir kapı açar inşallah bekliyorum kurtulacagim günü. :)
(1,837 puan) tarafından
İki çocuğu varmış da bırakıp nereye gidecekmiş de bahane üretiyorlar gondermemek için. Zamanında kendi babası da aynı şeyi yapmış bunun annesinin üstüne amcasının karısını getirmiş. Konyalı pislik . Öğrenince çıktım herkese dedim ki elma ağacı armut vermez ne bekliyoruz ki? Babası ne ki kızı ne olsun. Ahlak yoksunu mahluklar. Kadın para için önüne gelenle birlikte oluyor da kimse gık demiyor. Aile 36 kişi mübarek bir görün bu kadina resmen tapıyor hepsi
(6,671 puan) tarafından
Demek ki hepsine veriyor sjj:(
(11,217 puan) tarafından
ayy sen cocugunu boyle carpik iliskileri olan yerde nasil yetstiren gamze. bunlar dom.uza donmus
(1,837 puan) tarafından
Kız deme öyle :D ben dedim mahkemelik olduk. Büyük abisiyle kavga ettim dedim beni de sevip kabullenmeniz için onun gibi hepinizden birer çocuk mu pehdalamam gerekiyor önüme gelene bende mi vereyim dedim. Sere. Fsiz Peze vnek Allah belanı versin sen ne biçim abisin buna nasıl göz yumarsin dedim beni dava etmiş geçen hafta ifade vermeye gittim :D anam biri ikisi değil hepsi sorunlu hepsi anormal. Bir de bakın ailesine öyle dindar öyle imanlılar ki o eltim ben namaz kilmiyorum diye bana fetva veriyordu :D a mk orspusu
(1,837 puan) tarafından
Üni sınavına hazırlanırum Haziran'da sınava gireceğim Zelal. Liseyi bitirdim açıktan çok şükür şu üni de bitsin hele okul masraflarını da karsilasin onun parasıyla sicicam ağzına. Geçenlerde kavga ettik arabayı aldım üstüme şu okul bitene kadar evin tapusunu da aldım mı basicam tekmeyi görecek hepsi anasının a mini
(11,217 puan) tarafından
Allahim tasa cevirsin. hay.vnlarda bile bir erdem vardr. bunlar hayati bu dunya tek sanmis. abi kardes bir tobe tobe
(11,217 puan) tarafından
donuna kadar al. at bu.midesizi bundan koca zaten olmaz baba hic olmaz..omur boyu gozunun onunde o kazan gotluyle finkirdeseck sende izlicn mi
(1,837 puan) tarafından
Benim ailesinde kızdığım nokta böyle bir durum varsa beni tutup bir çare bulmaları gerekirdi. Ne bilim bosanmiyorsa bile kat i suretle gorusturmeyecekledi. O kadını sadece evde tutup insan içine cikartmamalari lazımdı. Düğüne cenazeye sokmasinlar gözüme gözüme. Ne bilim ya onlar ya biz aynı şehirde yaşamayıp tasinmamiz veya tasinmalari için imkan sağlamaları lazımdı ama bunlar bir de utanmadan beni suçladılar. O büyük kopek abisi diyor ki onun iki senin bir çocuğun var sen bırak git
(6,671 puan) tarafından
Diyom ya hepsini doyuruyor
(11,217 puan) tarafından
bunlar Allahin huzuruna nasil cikicak. ortada bir pislik var ve goz yummanlarda en az ikisi kadar suclu gozumde. normal bir aldatma dgl bu. ensest bir iliski ortada iki cocuk var ve amca mi baba mi kim ne belli dgl. ilerisi icin cok daha buyuk bir yikim var suan. en basta bitirilmeliydi baglar. bi kere o kadindan kimseye yar olmaz ki keske sende hic durmasaydin ama iste sartlarini bilmiorum
(1,837 puan) tarafından
Ahh o şartlar insanı perişan ediyor. 5 senede çektiğim çileyi anlatsam 5 sezonluk dizi çıkar bacı. Ben kanser oldum iki kürtajım var stresten ne hale geldim. Bak iki resim attım biri olayı ogrenmeden önce diğeri olayı öğrendikten sonra kimse inanmadı iki resmin aynı kişi olduğuna. Ömrümden ömür gitti de hayatım düzene girmedi. Rabbimin vardır bir bildiği biraz daha sabretmem lazım kurtulmak için
(11,217 puan) tarafından
o kadini goruomusun. yani kocan goeuomu ayni ortama giriomusunz
(1,837 puan) tarafından
En son ocağın 16 sında gördüm iki sene sonra ilk defa teyze oğlunun düğününde gördüm. Kpek kocam masada tam onu görecek şekilde oturmuştu piste bakmak yerine başka bir yere odaklanmisti bir baktım ki o kadına bakıyor. Arada evlerine gidiyor çaya ailenin hepsi toplanınca. Yani en azından hepsi orda diyor bana ne kadar doğru bilemem
(10,527 puan) tarafından
Yuh bide evinemi gidiyor seref yoksunu mal kocan
(11,217 puan) tarafından
ya onun kocasi. bi kere onun ki kabul etmicekti
(1,837 puan) tarafından
40 yaşındaki adama namusun ne demek olduğunu 24 yaşındaki ben öğretemem ki ne halleri varsa görsünler
0 oy
tarafından
Art niyet arama belkide öyle alışmıştır abisine yok diyemiyordur birisi kaşar demiş bu çok ağır bir itham çok çok ağır haa başka şeylerini yakaladinsa ozaman ağızlarından burunları dan getir
(63 puan) tarafından
Haklısın öyle bir göz dağı veriyim ama abisine de dersem benim iftira attigimi düşünür niye bana inansinki kardesi varken
tarafından
Neden inanmasın hayatım ama durduk yere değil tabi elle tutulur şeyler olsa inanır AMA boylr boş söylenti ye inanmaz tabi
(63 puan) tarafından
Eltim sinsili ile fesatligiyla ailedeki herkesi benden soğuttu söylemediğim şeyleri söylemişim gibi anlattı neler neler herkesin gözündeki imajım değişti ama Allah biliyor
tarafından
Canım Allah. Yardımcın olsun ne deyim
(63 puan) tarafından
Amiin canım sağol  eşim bile bana inanmıyor baksana
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Görücü usulü mu evlendiniz cnm
(63 puan) tarafından
Hayır birde severek ama benim için ölen ağlayan adam gitti evlendikten sonra hevesmis onunki
(6,671 puan) tarafından
İzin verme eşin gidiyor sa eltine söyle her işine kocamı çağırma diye yoksa öylece devam eder
(63 puan) tarafından
Benden gizli yapar yapacağını ozaman
0 oy
tarafından
Kız onun gotunu cok kaldirmissin sen bence mesafe koy arana eşine de izin verme 
(63 puan) tarafından
Haklısın galiba
0 oy
tarafından
Yani aklıma gelen sey oyle ıgrenc kı hıcbır ınsan evldına konduramıyorum bunu, bence tek çare eltınle buyuk bır kavga cıkar kocana da artık gorusmeyelım de
(63 puan) tarafından
Yanımda bir koca yokki kime diyecem onların yanında her daim bana hak vermez hicbir konuda

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 477 göst.
0 oy
10 cevap 739 göst.
25 Ekim 2018 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 619 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 413 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,996 cevap

34,874 kullanıcı

...