0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar

12 Cevaplar

+2 oy
(12,852 puan) tarafından
Kocana olan güvensizliğin için başka insanların kıyafetine karışamazsın ki sana göre dar açıktır ona göre değildir 
(184 puan) tarafından
Duru sen kaçırmışsın konuyu post açan arkadaş komşusundan rahatsız oluyormuş eşinin yanında düzgün giyinmediği için
(3,176 puan) tarafından
Silmiş kız kacırmayaydım iyiydi
tarafından
Bir kere sutyen giymemis eşi varken bi kere de dar pijama giymiş eğilip kalktikca bi yerine giriyomus:)) bu arkadaş ta bunu giyme filan demiş eşinin bakmasından rahatsız oluyor demek ki
Evine alma o zaman olay bitsin sende görüşme insan dengini bulur
tarafından
Ama ıyı de egılıp kalkınca bıyerıne gırdıgını anca bakarsa görur ya bu muhabbetlerı yapacagım bu gözle bakacagım ınsanın evımde işi ne
tarafından
Ya işte Gözde onu diyorum görüşme o zaman görüşüyorsan da karışma biri bana bu ne bunu giyme dese sen kimsin ki derim
Bende asla hoşlanmam şükür çevremde de öyle insan yok
-Reklam-
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
İsteyen istediği şekilde giyinebilir benim kocam bakmasın bakmamalı biz nasıl bakmıyoruz göbek üstü çıplak adam gördüğümüzde kadın bedeni cinsel obje değil arkadaşım 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Mutaasıp insanlarla arkadaslık etmeyi daha uygun buluyorum davul bile dengi dengine ;) sen bunları fark edip yadırgadıysan demek ki dengin bir komşu dgl

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ben burda eşinize guvenmediginizi düşünmüyorum açıkçası yani eşinizin evde olduğunu bilerek gelmesi yanlış ve gelirken kılık kiyafetine dikkat etmemesi daha da yanlış. Tabii ki biz insanların ne giydigine karisamayiz ama bu doğru değil bana göre ben olsam yapmam mesela 
(2,674 puan) tarafından
Yani sizin gibi düşünüyorum
(1,103 puan) tarafından
Yada evine almasın arkadaşlık etmesin bir se neden kocasıyla karşılaşıyor bu komşu kadın anlamış değilim hem rahatsız oluyor hem de çanak tutuyor korkularına güvensizliğine şahsen ben gitmem kocası olan eve asla.Böyle arkamdan konuşturmam kimseyi de.
0 oy
tarafından
Kendisi nasıl rahat ediyor ona anlam veremedim ki kendi demiş ucu gorunuyormu takmicam diye giyim şekli herkesin kendi bileceği ama az edep yahu 
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Mesafe bazen en güzelidir 
0 oy
(3,176 puan) tarafından
Ne kadını  hangi kadın 
0 oy
tarafından
Ben sana diyim o kuduruk. Açik olur ama edep haya hoş gele
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kız niye sildin bizde okuyaydık
0 oy
(954 puan) tarafından
Benim de evime göğüs dekolteli gelen oldu bir az aslında garipsedim rahatlığı ama hiç sorun etmedim ben eşim de hep vardı o konuda , benim için niyet ve insani ahlakı önemli diş görünüşü değil her zaman 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Misafirin yanında yada misafirliğe giderken kıyafetime dikkat ederim karşımdakinin de etmesini beklerim baktım karsimdakinin giyimi kusami beni rahatsız ediyor hiç samimi olmam dengim ile arkadaşlık ederim. Birisi beni kıyafetim yüzünden uyarirsa çok pis bozarım afederisn itn gtne sokar çıkarırım kimseyi ilgilendirmez nasıl giyindigim kimsenin de haddine değil bana akıl vermek çok aklı varsa kendine kullansın. Giyimim kusamim onun fikrine uymuyorsa baştan hiç muhattap olmasın. Bende kimseyi kıyafeti yüzünden uyarmam onun aklı yok mu bana göre yanlış gelen ona göre normal gelebilir sonuçta. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 470 göst.
0 oy
22 cevap 583 göst.
0 oy
9 cevap 434 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.

377,318 soru

11,291,653 cevap

34,708 kullanıcı

...