0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hayirli geceler kizlar is yeri açmayı dusunuyruz ic giyim üzerine ama ne oluyor tam bilgimiz yok kosgepe kayitmi oluyrz yada almamız gerekn belgeler mi var nerden alınır bilgisi olan varsa yazarsa cok memnun olurum simdiden teşekkürler 

6 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Bnmde aklımda günlerdir bu fikir var
tarafından
Allah yardımcımız olsun ne diyelim
-Reklam-
0 oy
tarafından
153u ara yarin bu konuda bilgi verirler kursagidip belgeni aliyosun kurs tamamlaninca dukkan acacaksan dukkanini bulup basvuruyosun ida arastirmalardan sonra sana hibeyi gonderiyo kisa anlattim ama evrak isleri falanda olur Allah hayirlisini versin 
tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
KOSGEB den destek almak istiyorsanız eğer genç girişimcilik yapıyorsunuz bunn içinde 29 yaş altı olması gerekiyor senin adına olursa avantajlari daha fazla oluyor bizde geçenlerde başvuru yaptıkta bizim durum biraz farklı şöyle diyim sana vergi levhasi açacaksınız kosgebi ondan önce halletmeniz gerekiyor bu durumda 5 bin TL civarı destekte bulunuyorlar dükkan içi gerekli destekte de bulunuyorlar başvuru yaptığın da online eğitim alman gerekicek 3 saatlik bı eğitim di yanlış hatırlamıyorsam bu kadar şuan aklımda olanlar canm
tarafından
Geleneksel girişimcilik eğitimi canim acaba cok tesekkur ederim verdiğin bilgiler icin
0 oy
(119,599 puan) tarafından
postu cikarayim
0 oy
(576 puan) tarafından
Girişimcilik iş planı hazırlayıp kosgeb e sunuyosunuz. Onlar inceleyip onay verirler uygunsa. Yalnız iş planı hazırlamak baya uğraştırıcı. A dan Z ye herşeyi adetine , fiyatına toplam maliyetine kadar hesaplayıp belirtmeniz gerekiyo planda. Ben yıllar önce hazırlamıştım baya 

uğraşmıştım. Örnekleri google da vardı ordan yardım aldım hep. Bir de microsoft office programlarını kullanmayı bilmeniz gerekiyo. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post yukarı ciksin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu

381,738 soru

11,428,278 cevap

34,988 kullanıcı

...