0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
2 yaşına gircek mayısta aşırı bağımlı emerek uyuyodu bu gece uyuturken vermedim kesmeye başladım çok feci ağladı yatakta kendini ordan oraya attı değişik hareketler yaptı resmen kriz geçirdi oğlumu tanıyamadım :( ama öyle böyle uyudu 45 dk sürdü uyuması. 10 a geliyodu uyudu sonra 12 de kalktı su verdim biraz ağladı sonra kucagımda şarkısını söyleyerek uyuttum yatırdım 4 bucukta demin kalktı su verdim içti ama yine baya ağladı yatakta 5 dk sürdü yine kucagımda şarkısını söyleyerek uyuttum yatırdım memesiz. Yatıyo şuan ama sanki meme aklına geldikçe ıhlıyo ayaklarıyla tepiniyo geri uyuyo. Of böyle dogru mu gidiyo içim parçalanıyo o ağladıkça ben ağlıyorum keşke 5 yaşına kadar emzirebilsek :(((

9 Cevaplar

0 oy
(4,041 puan) tarafından
Gece kaç kere emziriyordun birden mi bıraktın 
(25,223 puan) tarafından
Son zamanlarda gece 2 kere kalmıyordu bazen 3 kere ağzına alıp 2 dk sonra dönüp kendi uyuyordu evet bu akşam birden vermemeye başladım. Ama dün gündüz uykusunda da emmeden uyudu gündüz sorun olmuyo ama gece
(4,041 puan) tarafından
Evet gece sorun olur. Gece bi kere emmeye izin verebilirdin ama madem böyle uyguladın böyle devam et. Bol bol sarıl. İlk gece bu kriz çok normal
(25,223 puan) tarafından
Sabaha kadar sarılıp uyudum yüzümü avuçlarının içine aldı gülümsedi bana sonra daldı uyudu allahım ne kadar güzeldi :'(
-Reklam-
0 oy
(7,323 puan) tarafından
Ben yavaş yavaş bıraktırmıştım canım ama dediğin gibi bir hafta geceleri bayağı zor geçti.
(25,223 puan) tarafından
Gündüz emmeden de uyuyabiliyo sırtını seviyorum yabına yatıyorum ama gece sıkıntı bizim için '(
(7,323 puan) tarafından
En zoru gece zaten canım gece biraz daha fazla sabır gerektiriyor eğer vazgeçmezsen bir haftada alışıyor.
(25,223 puan) tarafından
Yok vazgeçmicem ama çok üzülüyorum ben hep emzirmek istiyorum çünkü o alışır ben alışamam galiba :(
0 oy
(14,473 puan) tarafından

Bir anda kesmen dah iyi en azından biliyo ki vermeyeceksin evet zorlanacak ama  alışacak kuzu.

Ben süt vermiştim gece uyandığında ilk bikac gün.

Sonra suya geçmiştim.

11.5 aylıktı memeden kestigimde o zaman bile kaç tane post açmıştım,çok zorlamisti beni 

Üstelik psikoloji olarak da kendimi çok suçlu hisstmistim :(

Ömer de aliscak cnm,üstelik onun vakti gelmiş:)

Bikac gün ikiniz de duygusal olursunuz sonra aramayacak memişlerini :)

(25,223 puan) tarafından
Gece ilk yatışı çok zordu sonra daha rahattı bugun hep oyaladım bi ekte arandı ama vermedim ağlamadı hiç şimdi de memesiz uyudu:( gündüz zaten pek sorun değildi memesiz de uyuyodu artık ama gece napcaz bakalım yine
(14,473 puan) tarafından
Bikac gün zorlayacak aynı bezden ayrılır gibi hissediyorlar. Doğumdan beri en güvende hissettiği yer meme,
Biranda yok oluyo :)
Ama inan bizden daha arsizlar :D bikac gün gecsin kendi kendine dicen ULAN BU KADAR MİYDİ ASKİMİZ :d
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Kuzum benim yaa, inşallah çabucak alışır daha da zorlanmadan, Kuzey de Mayıs'ta 2 yaş olucak o da çok bağımli daha başlamadım kesmeye nasıl olucak ben de hiç bilmiyorum:/
(25,223 puan) tarafından
Off varya valla o alışır ben alışamam o kadar kötüyüm ki sanki kötülük ediyo gibiyim :((
0 oy
(14,165 puan) tarafından
İlk günler birazcık zor oluyor :(
(25,223 puan) tarafından
Gece zordu ilk yatırmak ama sonrası fena değildi ya şuan iyi gidiyo gibi bugun hiç aramadı bikere oturttu beni emmek için başka şeyler sundum hemen çok şükür iyi geçiyo bugun ya:/
0 oy
(9,594 puan) tarafından
İlk bir iki gün Zor oluyu ama pes etme bir haftada unutur inşallah
(25,223 puan) tarafından
Çok şükür bugun rahat geçiyo
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Önce gündüzü kesmelisin
(25,223 puan) tarafından
Gündüz memesiz de uyuyo canım gündüz sorunumuz yoktu
0 oy
(11,929 puan) tarafından
Selo aynı dertteyiz 2 gecedir ağzıma tükürüyor Piraye. 27 aylık oldu daha dursun istiyorum bu emme işi ama çok zorluyor 
0 oy
(120,675 puan) tarafından
sakin pes etme geri verme gogsunu en fazla 1 hafta zorlanir snr unutur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,299 cevap

35,949 kullanıcı

...