0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar derdimi eşime anlatıyorum anlamıyor üstüne birde kavga ediyoruz son 1 2 aydır kötü durumdayim cok çabuk sinirleniyorum kendi kendime konuşup gülüyorum bağırıyorum kendime zarar veriyorum bi başkasına kızdığım zaman 21 aylık oğlum var ona zarar vermekten korkuyorum eşime diyorum psikoloğa gideyim diye izin vermiyor ne gerek var diyo :( nasıl asicam bu içimdekuleri bilmiyorum 

16 Cevaplar

+2 oy
(119,351 puan) tarafından
bazi seyler icin esten izin alinmaz bence hic bisi icin izin alinmazda saglik bu aay ne izni
(1,946 puan) tarafından
Gitmek istesem bile cocugu bırakacak kimsem yok :(
(2,545 puan) tarafından
Çocukla git kuzu. Oyuncaklarını da al çubuk verirsin en kötü dursun diye. Mutlaka randevunu al söylemeden git bu da bir sağlık sonuçta.
(119,351 puan) tarafından
hic bisi canindan kiymetli degil şu izin seyini sil aklindan saglik bu
(2,545 puan) tarafından
Aynen ilerde daha kötü olabilirsin. Evladın için güçlü anne olarak durman gerek birde çocuk büyüdükce yaramazlaşır. Ona en iyi desteği verecek kişi sensin. Sen daha iyi ol ki çocugunda daha iyi olsun. Siz tartısınca cocuk da sizden örnek alır. Huyu suyu ona göre de huysuzlaşır. Hiç tartışmanıza gerek yok. Direk randevunu al git.
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım neden izin vermiyor ki sen kabul etmişsin o neden etmiyor 
(1,946 puan) tarafından
Sen kendi kafanda kuruyorsun diyor zaten bunun farkındayım o yüzden gitmek en azından birileriyle konuşmaya ihtiyacım olduğunun farkında degil
(1,156 puan) tarafından
Canım benim yaa egerki gidemiyorsan bol bol psikolog kitapları oku okuyabiliyorsan fırsatın varsa bebekten vs. Umarım iyi gelir
0 oy
tarafından
Bunu gereksiz görüyorsa oda bir görünsün bence. 
0 oy
tarafından
Sağlık ocağında doktor a bi danış belki o   bi şekil de el atar dırum a ne bileyim yönlendirme filan gibi belki sadece. Ciddi ciddi paylaşmaya ihtiyacın vardır sadece  olur bazen insan a çıkmaza. Girer......    AşamDığın sıkıntıların filan ner bilemiyorum ama. İstersen   moral  paylaşma destek yardımcı olmaya çalışabilirim sana...    İyi gelirmi bilmiykrum ama 
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Delirdiğin zaman kocana saldır bakim nasıl izin vermiyor
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ne izni bas git canım 
0 oy
tarafından
Çocuğun için git korku varsa az çok yansıtiyosun demek ki fazlası olur diye korkuyon
0 oy
tarafından
yanii bu doktor cnm neden izin istedin ki illa her gittigin yeri bilmek zorunda dil. madem oyle dahiliyeye git psikolaga sevk etti dersin
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Sen başka dr a randevu alfım deyip öyle git canım daha kötü olmadan çok zor durumdasın sanırım eğer ailen varsa yakındaysa çocuğu bırak öyle git derdini anlat rabbim şifalar versin 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Sen bir bireysin. Kendi aklın iraden var, sağlığın kocanın lafından daha önemli. Devlet hastanesine al randevu git ona neymiş
0 oy
tarafından
Bunun için eşinden izin almak zorunda değilsin sağlık sonuçta 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Eşin gitsin bence bi insanin psikolojisini bu kadar hafife almak hiç normal bisey değil 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İzin ne demek ya o kim oluyo öğretmenin mi sana izin vercek bu kadar da ezdirmeyin kendinizi ya
0 oy
(1,754 puan) tarafından
Canım bazı şeyler için izin alınmaz eşten saglık bunlardan biri ALLAH korusun bir zarar verirsen niye gitmedin der 
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben eşimden izin istemem haber veririm sadece bence sizin eşiniz anlayışsız madem haber bile vermeyin gidin kendiniz 
0 oy
(6 puan) tarafından
Evde online telefondan ulaşabilirseniz psikologlara. BiBilen.net ten bakabilirsin. Orada piskolog, diyetisyen filan var hepsi. 

Çocuğu uyutup girersin eşinin de ruhu duymaz şekerim.

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,733 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 649 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 927 göst.