0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Kızlar bugün eşimin banka hesabı çalındı 100 bin TL para vardı 50 si kredi çekmişti 50 Side kendi paramızdi nasıl yaptılar nasıl oldu eşim hiç anlamamış hesabınıza giriş yapıldı diye bildirim gelene kadar hepsini  calmışlar eşim kriz geçiriyor iftarı bile açamadı ne zorluklarla birktirmistik :((

Kızlar ne olur bize dua edin magduryetimiz giderilsin  .eşim şimdi karakola giti bu Ramazan'da huzurumuzu kaçırdılar zehir zıkkım olsun inşallah 

21 Cevaplar

0 oy
(9,444 puan) tarafından
Kız nasil çalınır yarabbim 

Çok geçmiş olsun ya Allah'ım inşallah emeklerinizi boşa çıkarmaz 

Birine IBAN falan mı atmıştı yada kart nosu
(106 puan) tarafından
Yok ya dün akşam telefonun oğluma verdi oda çizgi filim izliyordu o sırada heralde yanlışlık bir uygulama indirmiş  ordan girmişler yani biz öyle düşünüyoruz yoksa başka türlü imkan yok eşim aramalrıni dahi yönlendirmeye almışlardı kaç defa aradım aranmıyordu :(
-Reklam-
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bulunur ya nasıl olmuski
(106 puan) tarafından
Oğlumun indirdiği bir virüs yüznde biz öyle düşünüyoruz
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim kazancınızı tekrar aie hayırlı bir şekilde nasip etsin  inşallah 
(106 puan) tarafından
Amin:(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Oha... Evde sakla hırsız gırer bankaya koy calarlar artık ne dıyeyım ya
(106 puan) tarafından
Evet  bankayada güvenmiyceksek napalım artık :(
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay yok artık kim nasil alır ya millet iyice delirmis
(106 puan) tarafından
Bilmiyoruz eşim delirmek üzere :(
0 oy
tarafından
Ayyy inanmıyorum yaa Rabbım onları bildiği gibi yapsın inşallah en kısa zamanda giderilir canım üzüldüm vallahi 
(106 puan) tarafından
Sağol canım inşallah eşim delirmek üzere
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Rabbim hakkinizi kaybetmesin insalah  :(
(106 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Allah Allah nasıl olmuş ya . İns hemen hallolur 
(106 puan) tarafından
Hiç hal olacak gibi durmuyor dava açacak bakalım ne olacak :(
0 oy
(373 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun inşallah geçen benim de kız kardeşimin telefonuna virüs gelmiş oda basmıştı 1. 110₺  para almışlardı bu Ramazan ayını hürmetine Rabbim ıslah etsin bunları 
(106 puan) tarafından
İnşallah zehir zıkkım olur :(
0 oy
tarafından
Ah içime oturdu. Allah yardımcınız olsun insallah dönsün dolaşsın sizi bulsun o para.

Yapana kalmaz insallah. 
(106 puan) tarafından
İnşallah ya ömrü hayatımızda karakol yüzü görmemişiz .eşim halen karakolda iftarını bile acamadi
tarafından
Yazık ya. Adama kolay mı neyden kısa kısa birikti kimbilir insallah bir şekilde size gelir.
0 oy
(770 puan) tarafından
Paranızı inşallah kurtarırsınız canım bu devirde kimseye güven yok eve koyma hırsız girer bakyada güven yok bu millet napacak ya ne hallerle biriktiriyor eşin kriz geçirmekte hakli Rabbim yradımcınız olsun inşallah o parayı çalanında Allah belesını versin
(770 puan) tarafından
Çok uzagız canım ama inşallah çok iyi avukat bulursunuz
(106 puan) tarafından
İnşallah canım o avukatın numarası varsa  vere bilirmisin canm belki eşim konuşur eşime ne yapması gerektiğini hakkında bilgi verir
(770 puan) tarafından
Vallahi bende yok canım babamın telinde bayramdan sonra giderim anca köye o zaman versem olurmu şimdi babama anlatsam birine verecem diye telden istesem kırk tane soru sorar
(106 puan) tarafından
Anladım canım bayramdan sonra çok geç olur  eşim o kadar bekliyemez .biz burdan arıyoruz ama öyle dişli biri lazım bize yoksa başka türlü paramızı alamiycaz
(770 puan) tarafından
Aynen canım arayı açmadan direk tutun konuşun
0 oy
tarafından
Ay Allah bildiği gibi yapsın
(106 puan) tarafından
Amin rabim yemeyi nasip etmez inşallah:(
tarafından
Zehir zıkkım olsun :(
0 oy
tarafından
Yaaa cok gecmıs olsun ne dıyım ama canım boyle bırden bıre olmaz bu, acaba bır sıteye mı kayıt oldu bılgılerını caldılr, bır de boyle yuklu mıktar oara oldugunda bankaya bıldırın bellı lımıtın ustunde çekim yapılamasın ay ne dıyım bılemedım yazık gunah 
(106 puan) tarafından
Fibanks diye bir banka orda kur korumalı ya yatırmışti birazınıda altına yatırmıştı .oğlum dün bir uygulama indirmişti  eşim silmeye çalışmış silnmiyormus herelde ordan girdiler .bildirim gelmiş eşime eşim hemen aradı hesabı dondurdu müşteri hizmetleri aradı hesabı hepsini boşaltmışlar
0 oy
tarafından
Inşallah parayı alabilirsiniz 
(106 puan) tarafından
İnşallah hiç umudum yok ama
0 oy
tarafından
Rabbim bu dolandırıcıların elini ayağını bağlasın da paranızı alırsınız inşallah
(106 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
tarafından
Bankada da hata var sanki. Nasıl anında o kadar yüklü bir miktar size bilgi verilmeden çekilir ki ? Genelde biraz mebla yükselse müşteri hizmetleri anında arıyor bilginiz dahilinde mi diye. 
(106 puan) tarafından
Evet eşimde söylüyor bu kadar para çekiliyor ama banka beni aramıyor adam kafayı yiyor mağduryetimiz giderirler inşallah
0 oy
(7,530 puan) tarafından
Rabbim size geri döndürsün emeklerinizi bu mübarek günde inşallah çok üzücü gerçekten zaman çok kötü.
(106 puan) tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Ben Azeriyim bir kere bizde de oldu eşim bankaya gitdi şikayet etdi araşdirilma basladi uygulama uzerinden calinmişdi paramaz 1ay icinde banka geri odeme yapti insallah sizde geri alirsiniz
(106 puan) tarafından
İnşallah canım tüm birikimizdi nelerden kıstık toplamak için
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Gecmis olsun. Dilerim en kisa surede anlasilir ve geri gelir. Ama uygulama indirdik ondan sonra oldu falan deyince bence siizide hakli bulmayabilirler. 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
tovbeler olsun bu nasi is yaa 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 199 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 173 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 348 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,532 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...