0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (2,831 puan) tarafından

Merhaba hanımlar dün şiddetli öksürük şikayetiyle hastaneye gittim kalbimde büyüme.oldugunj öğrendim beni Kırklareli araştırma Hastanesi'ne sevkettiler kalp zarları da sıvı toplandığını ve genç insalarda ender rastlandığını söyledi ve beni Edirne tıp Hastanesi'ne sevketti EKG çektim dokturu bekliyoruz lütfen dua edin birşey olmasın yeni 3 bir bebem var dualarınıza ihtiyacım var:'(

13 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim acil şifalar versin 
(2,831 puan) tarafından
Allah razı Olsun  babamı kaybettim 2 ay önce kalp hastalığından şimdi kendim de kalp hastalığımin olduğunu öğrendim bebeğime üzülüyorum
(5,132 puan) tarafından
Dualarım seninle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim seni evladına bağışlasın şafi ismiyle şifa versin inşallah kuzum
+1 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşalalh. Evladınla sinamasin.yaz mutlaka sonucu 
(2,831 puan) tarafından
Ciddi anlamda sıvı toplanması olmuş bildiğin ultrasonda kalbim suda yüzüyor 5 lt ye yakın bir sıvı biran önce alinmasi lazım  yoksa hayatı tehlikem varmış tansiyonun düşerse kalbe baskı olur ve  ölüm le sonuçlanır denildi bizde şimdi İstanbul'a gidiyoruz özel hastaneye işin ehline goruneyim diye bu akşam alınır Büyük ihtimal nolur dua edin minik bana ihtiyacı olan bir bebeğim var :(((
tarafından
Dualarim seninle canım Allah yar ve yardımcın olsun
+1 oy
tarafından
Allah dertsiz derman vermesin canım 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah şifa versin canım moralini bozma Rabbim seni bebeğine bağışlasın inşallah iyi olursun
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm :(((((
0 oy
tarafından
Rabbım acil şifalar versin inşallah canim benim
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı Olsun
0 oy
tarafından
Rabbım şifanı versın kuzum moralını bozma sakın dik dur herseyın caresı var ölumden baska Allahın ıznıyle tedavını olur atlatırsın dualarım senınle
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun insaAllah
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin , seni bebeğine bağışlasın.
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı Olsun kendimden çok bebeğime üzüldüm :((
tarafından
Üzülme Allah büyük. Bazı kalp rahatsızlıkları doğuştan olabiliyor. Eğer öyle bir durumsa bu yaşa kadar gelmişsin bu saatten sonra da o durumla gidersin. Bazı doktorlar empati yeteneği olmadan ihtimalleri pat diye varmış gibi söyleyebiliyorlar. İçini ferah tut inşallah iyisindir.
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim seni evladina bağışlasın insallah
(2,831 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hepinizden
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Acil şifalar diliyorum canım çok geçmiş olsun mutlaka yaz emi yorumumun altına sonucu inşallah korktuğun gibi çıkmaz 

(2,702 puan) tarafından
Üzülme canım benimde böbrek de kitle var tümör yani iyi yada kötü huylu olduğunu bilmiyorum bende tomografi çekdirdim sonucu bekliyorum yarın bende gidecem doktora üzülmüyorum varsada napalım herşey Allah dan gelir dirayetli ol bulunur sen hastaneye gidip gelirken birileri korkma herşeyin tedavisi var artık
(2,831 puan) tarafından
Durum çok.ciddiymis bu yaşta nadir olan bir rahatsizlikmis kalbim suyun içinde bildiğin yüzüyor doktor yaklaşık 5 lt su olabileceğini söyledi bu suyun en geç yarına kadar alınması gerekir yoksa tansiyonun düşer kalbe basınç olur ve sonucu ölüm dedi çok kötüyüm şuan İstanbul'a özel bir hastaneye gidiyoruz nolur dua edin 3 aylık bebegim var ve bana çok ihtiyacı var :(((
(2,702 puan) tarafından
Offf gülüm yaaaa çok canım sıkıldı Rabbim yardımcın olsun Allah ım evladına bağışlasın seni şu anda kendini düşün lütfen sadece
(2,831 puan) tarafından
Annem için bebeğim için güçlü olucam güçlü olmak.zorundayim nolur duanızı eksik etmeyin :((
(2,702 puan) tarafından
Ederim canım Birdaha post aç şimdi görenler dua okusun
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin insallh canım  
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin canım benim hemen üzülme bazı doktorlar çat çat söylüyorlar bi bak bakalım sonucu ne olacak bize de haber ver mutlaka
(2,831 puan) tarafından
Kalbimde yüksek miktarda yaklaşık 5 lt ye yakın sıvı toplanmış ve durumum çok.ciddi en geç yarına kadar alınması lazım yoksa kalbe basınç olucak ve ölümle sonuçlanacak dendi nolur dua edin 3 aylık yavrum var:(((
(2,593 puan) tarafından
Allah'ım şifalar versin nasıl alınacak ameliyat mı gerekiyor canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 200 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 173 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 322 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Annakuzusu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...