0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

Gene adet oldum ben anladim artik benden bi cacık olmaz ya ugrasmicam artik tek cocuk yeter napsam olmuyo:'(kimse linclemesin cok uzgunum zaten..

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aklından ne zaman çıkarsan ve ne zaman boşverirsen o zaman olur
(1,785 puan) tarafından
Cok doğru stresten olamadigima eminim ilk kizim eğlendiğim 1.ay oldu ama hic stresim yoktu tabi bunda bu kadar cok stres yaptigim icin olmuyo
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Vardır Allahın bir bildiği canım rabbim gönlüne göre versin inşallah 
(1,785 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bi vakti saati var sultancim sıkma o tatli canini hiç annelik duygusunu tatmayanlar napsın sabret Allah büyüktür askm
(1,785 puan) tarafından
Evet ben hep isteyen herkese nasip et yararnbim diye basliyorum duaya canim en son kendimi söylüyorum yoksa nankorluk olur biliyorum ama ilk cicugumda ilk ay olan simdi niye olmuyo aklım almiyo
0 oy
tarafından
Kız 2 çocuğum varken 3.ye 3 sene uğraştım ben zamanı vardır sabırlı ol 
(1,785 puan) tarafından
Benim 2.de olsa zaten baska istemez esimde bende  ama stres yaptigim icin olmuyo anladm
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Korunmayı bıraktıktan sonra 1 yıla kadar normal kafaya takma belki döllenme oluyordur ama stresten tutunamıyordur 
(1,785 puan) tarafından
Aynen oyle dusunuyorum gün saya saya bittim bn cunku
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sultannn ne zamandir konusamiyoz kiz sen cocuk.mu seyediyon❤
(1,785 puan) tarafından
Evet seherimmm ama o da olmadi zaten kizimda ayina kalan ben simdi 4.aya gectim olmadi
(6,053 puan) tarafından
Kafana takma.balim ne zaman takmayi biraktin o zaman kalirsin inan bu is boyle bi defa olmus sonucta bi daha olur
0 oy
(1,461 puan) tarafından
KaC aydır uğraşıyorsunuz cnm. Bnm de 4 ay olmadı ikinci. Tam ammaaaannn.dedim.oldu oğluşum. Doğdu iki aylık şuan
(1,785 puan) tarafından
Canım benimde dun tam 3 ay bitti ugrasali kizimda ilk ay hamile kalmisken şimdi olmuyo gün saymaktan bittim artik vazgectim
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kız daha dur  isteyeli ne kadar olduda ikinci benim bir sene sonra oldu bir yıl istedik olmadi
(1,785 puan) tarafından
Haklsiin canim ama insan ister istemez uzuluyor yaa
0 oy
(14,428 puan) tarafından

İnnnşallah bidahaki ay hamile kalırsın 

Hayır mübarek günde Allah'tan dileğim :)

(1,785 puan) tarafından
Allah bin kere razi olsun bende o kadar cok dua lar etmistim ki olmadi ama duanin zarari olmaz tabi yer gök dua üstüne❤
0 oy
(308 puan) tarafından
Bi cacık olmaz ne ya.. Biz kadınlar sadece çocuk yapmak için mi varız, niye kendini o kadar değersiz, yetersiz hissediyorsun? Ayrıca Allah bağışlasın çocuğun da varmış.. Hem bu dünyaya çocuk getirmek yanlış, bunca çocuklara zülum eden caniler varken, eğitim zorken, teknoloji ilerlemişken insanlar sapıtmışken
(8,328 puan) tarafından
Bu da dogru dusunce degıl hayat ımtıhan dunyası zaten bı donem sonra nesil gelmez olacak ve kıyamet cocukların üstüne kopmayacak
0 oy
(803 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmez sakın üzülme 1 seneye kadar normal olmaması bir tane olmuş gene olur inşallah sadece vaktini nasibini bekliyor rabbim tüm isteyenlere tez vakitte nasip etsin inşallah
(1,785 puan) tarafından
Cok haklisin canim zaten ben cok stres edince olmuyo
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Sabret canm zamanı vardr ama kendine benden bi cacık olmaz demen yanls
(1,785 puan) tarafından
Aynen cok yanlis ama seytan vesvese veriyor arada işte akljma kotu şeyler geliyo tovbe estagfurullah cekiyorum surekli
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Stres yaparsan zaten olmaz 

Ben 3 sene bekledim heray  dunyanin paralarının verdim testlere 

Ondan sonra artik oldu oldu olmadı olmadı dedim ve o ay hamile kaldım 

Kendi haline birak 
(1,785 puan) tarafından
Doktora gitmiş miydin 2.icin canım
(4,983 puan) tarafından
3. Canm evet 3 ay gittim olmadı doktor kontrollerini bıraktım kafamdada bitirdim ozamn oldu
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Sabret canim mutlaka zamani vardir. Bende 1 yil boyunca her adet günü kendimden nefret ettim ama şimdi hamileyim. Senin için doğru zamanda versin Rabbim. 
(1,785 puan) tarafından
Aminn insallah senin 2.Cocuk mu canim
(13,872 puan) tarafından
Evet canim. Rabbim sana da nasip etsin inşallah.
0 oy
tarafından
Üzülme canım en azından 1 çocuğun var bu hissi hiç tadamıyanlarda var bak onlarda bu postu okuyunca üzülecekler veren allah vardır bir bildiği 

Verdiğinden 1 vermediğinden 1000 hayır ara rabim inşallah bu mübarek günlerde kimin ne duası varsa kabul etsin inşallah 
(1,785 puan) tarafından
Aminnnnn Allah bin kere razi olsun canım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Akışına bıraktığın ay hamile kalacaksın.   

Kendini bu konuda illa bu ay olsun diye sakın şartlandrma.  

Stres engel oluyo olmasına 
(1,785 puan) tarafından
Cok dogrusun canım kizimda evlendigim ay hamile kaldim hatta esime kızmıştım ben daha cocuk istemiyordum ki diye o ay hemen oldu bunda cok isteyince olmuyo
(8,581 puan) tarafından
Aynenn oyle tatlım..  
Benim ilki istedigim ay oldu.

2. Sadece birgünde oldu kazayla  . Ugrasmadm :)))
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Ahsh bnden  bir  cacık  olmaz  nedir  hayırlı zamanda  olsun  inşallah  Rabbim  zamanımı biliyordur  birgün  sende  hamileyim diye  ikinciye  post  açarsın  Rabbim  olmayana  isteyen  herkese  hayırlı sağlıklı  evlat  nasip  eylesin kafanı olmuyor  diye  meşgul  etme ki olsun ;):)

(1,785 puan) tarafından
Cok teskkur ederim canım sağolun iyiki varsiniz yoksa kimse anlamaz beni
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Akışına bırak zaten o zaman olur 
(1,785 puan) tarafından
Artik öyle yapicam haklisin
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Olmuyorsa hayırlısı boyledir canım yada zamanı vardır 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Üzülme kıyamam olur inşallah ya 1 çocuğun varmış bak ona kardeş de gelir inşallah en yakın zamanda bir defa olduysa yine olur❤️
(1,785 puan) tarafından
Cok dogrusun canim hep stres yuzune olmuyo bencede

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 845 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
0 oy
21 cevap 1,116 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy