0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Herkes öz üvey konusuna takılmış bizim ayrımcılıgımız yok ama siz öyle anlamak istemişiniz 20 den fazla da artı almış tabi ilgilenecek oglu sonucta benimde oglum o canım o ama 14 yasında babası işte oldıgunda istediği zaman kendi banyo yapıyor annesini asla sevmez istemez belki anne özlemi cekiyordur diyenler olmuş ben ona annesinin yapmadığını yapıyor helal olsun yaptığım herşey herkes beni yanlış anlamış hepinize toplu cevap verdim bu evde nasıl ortam oldıgunu bilmeden yorum yapmayın öz üveymiş ne sacmalık ya

20 Cevaplar

+4 oy
(11,076 puan) tarafından
Kimseye açıklama yapmana gerek yok aslında. Çocuk ilgi bekliyosa bile, kocan başka şekilde doğru şekilde ilgilenmeli. Çocukta hata görmedim, senin isteğinde de görmedim ben, tek hata eşinde. O yaşta çocuk kendi yıkanır net. Bunun aması yok bahanesi yok
(578 puan) tarafından
+ çok doğru bi yorum. Burada baba da tuhaflık var. Çocuğun  ihtiyaç duyduğu sevgiyi yaşına uygun şekilde baba oğul aktiviteleri ile yapmalı. Bunu yapmadığı için çocuk absürt şekilde cinsel kimliğinin oluşma çağında babasının yıkamasını istiyo.
(11,076 puan) tarafından
Şimdi bana abartma diyen de olur belki ama iki gün sonra bu çocuk ben gay oldum dese şaşırmam.
(2,475 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim❤️benim ki 9 aylık oldu
10 aylik olmasına bir kaç gün var
Çok şükür büyüdü ya artık koltuklardan tutunup yürüyor .dişleri henüz çıkmadı o bizi çok zorluyor huysuz oluyor hayırlısıyla bir cikarsaydi:)❤️
(578 puan) tarafından
Olabilir tabii neden olmasın. Çocuğa mahrem eğitimi verilmemiş ki.
(1,032 puan) tarafından
Sağolasın kuzum ❤ maşallah o artık 1 aya kalmaz koşamaya başlar :))  diş çok zor çokk Allah kolaylık versin :*
-Reklam-
+3 oy
(7,250 puan) tarafından
Yuh yani 14 yaş ergen olmuş artık ne işi var babasıyla banyoda 
tarafından
Bi mutlu oluyor ki görmen lazım
(7,250 puan) tarafından
Normal bı durum değil gerçekten
tarafından
Cok rahatsız oluyorum ama laf anlatamıyorum eşime
(7,250 puan) tarafından
Sorun eşimde bencede çocuk denildiği gibi ilgisizlikten yapıyordur da babası önüne geçmeli bunun.
tarafından
Babası da bende cok ilgiliyiz
+1 oy
(1,236 puan) tarafından
Diğer postu da okudum ilgiymiş öz üveymiş saçma sapan yorumlar gereksiz romantizmler resmen. 

14 yaşında ergende bilmem kaç çocuk babası erkekte ikiside beraber banyoya girmenin son derece yanlış ve rahatsız edici olacağını bilir. Bana göre resmen sapkınlık 
tarafından
Ah eşime anlatabilsem
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Oz uvey bilmem de aslinda 14 yas buyuk. Cocuk kiz olsa da erkek olsada utanir sokmak istemez anne yada babasini banyoya yanina. Kizim 7 yasina girdi istemio mesela beni. Babasi zaten yaptirmaz da. 14 yas vok buyuk  ozel alanina girmemeli kimse oz uvey kiz erkek anne baba farketmez artik kocaman insan o
tarafından
Hah iste benim de takıldıgım o küçük olsa tamam 5 yasında Bi cocugu var onu getirdi dün banyo yaptırdı tras ettirdi hiç bişe demedim cocuk çünkğ
(4,176 puan) tarafından
Dunku postunu hormedim ama cik sacma yani . Cocugun kendi musade etmemesi lazim koca adam resmen. Kiz olsa da genc kiz yani . Kendi yikanirda beceriride. Mesela ozluk uveylik demissin konuyu dunku yazdgini gormedim ama kiz olsa mesela annesinin goztermedgi ilgiyi gistersin banyo sonrasi kizin sacini tarar babasi.mevzu ilgiyse. Erkekte nasi olur bilemedim:)) buyuk oglum yok:)
tarafından
Kız yok yok birlikte banyoya giriyorlar hiç utanmıyor cocuk cok mutlu uy.uz eşim öyle alıstırmış
0 oy
(675 puan) tarafından
Diğer postuna da yazdım bu senin kötü olduğunu göstermez ama annesi babası ayrı olan bazı çocukların iç dünyası çok farklı olabiliyor komsumda senin gibi eşinin iki tane oğlu var o cocuklar da değişik 
tarafından
Kız vallaha annesi umrumda değil adını bile anmaz herşeyi dünyası babası
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Yani şey düşünmek istiyorum belki kendini temize yikiyamiyodur ve babasından destek aliyodur mahrem yerlerini kapatıyoruz belki babası sırtını ve başını yapiyodur belki 
tarafından
Kız yok yok normal banyo yaptırıyor babası olmayınca kendi yapıyor mis gibi oluyor sarılıyorum kokluyorum aferin sana paşam temiz ol diyorum gülüyoz
(1,552 puan) tarafından
Belki de ilgi görmek istiyo demek ki bu şekilde sen konuş onunla yada eşin konussun
tarafından
Eşim zaten fazla fazla ilgilenir yorgun olsa bile benden kıskanıyor eşimi o yüzen böyle yapıyor
(1,552 puan) tarafından
Anladım cnm ne denir bilemedim
tarafından
Bende bilmiyorum
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Benim oğlum 7 yaşında babasıyla duş alıyorlar ama ikisi de çamaşırını çıkartmıyor misal veriyorum 14 yaş ergenlik dönemindeki bir çocuk babasıyla yıkanmaz olmaz yani 
tarafından
Bu hepsini yapıyor ama yapmıyor babası olunca
(3,097 puan) tarafından
Benimkisi de tek alabiliyor zaten nadir ben yıkarım babasıyla da eğlendiği için giriyor
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benim 5 yaşındaki oğlum tek yikancam.diye ağlıyor 14 yaşındaki kazık kadar nasıl yıkanamas tek biryerden sonra olmaz yani 
tarafından
Sal.ak kele ikisi de yüzüne yine dedim eşimin
(1,219 puan) tarafından
Saçmalık yani
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Benim 7 yasinda oğlum kendi yikaniyor 14 yas hayli guzel yikanir yani neden babasi yaptiriyor cok sacma bunun özle üveyle alakasi yok yine canlari sklmis linclemisler takilma banada cok yapiyolar anlamak istedikleri gibi anliyor burda bi kac kisi var evde bombos bi ise yaramayan burdan cikmayan insanlari istedikleri gibi yargilayan sosyal medya hakimeleri onlar sen hic onemseme bosver 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Öz de olsa üvey de olsa 14 yaşındaki çocuğu hasta olmadığı sürece kimse banyo yapamaz haaa ateşli olur halsiz olur yıkarsın ama öbür türlüsü ciddi bir problemin olduğunu gösterir 
tarafından
Hemde cok ciddi ama anlatamıyorum beyinleri almıyor yapılı Bi cocuk eşim diyor onun bünyesine göre bakma o daha cocuk diyor kız uyurkende öyle eşim gider yatagına yatar masaj yapar uyutur gelir o cocukmuş daha sinir hastası olacam ya takmamak elde değil
(2,267 puan) tarafından
Oğlum 13 yaşında bende eşimde arada gideriz yanina uzaniriz konuşuruz yada babasına yardıma gittigi zaman akşam sırtına masaj yaparım ama banyo uç birsey
tarafından
Kız en garibi zaten banyo yaptırması
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ayyy gerçekten milleti boşverin. Ben öğretmenim ve 14 yalındaki çocukları biliyoruz. Kocaman çocuğu babasının yıkaması ne kadar ayıp 
tarafından
Hemde bunu annemgilin yanında konuşmaları cok utanc verici kalkalım bizde dedi annem akşam bizdelerdi
(1,939 puan) tarafından
Onu bende düşündüm. Ama millet saçmalamaktan omu görmemiş. Kız tabi annengilin yanında söylemesi daha kötü
tarafından
Rezil etti beni annemgili pek sevmez
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Evet 14 yasinda bi cocuk kendi banyo yapmali. Babasinin yaptirmasi yanlis. Bu konuda haklisin. Ama dunku yazim seklin cok yanlisti. Sectigin kelimeler sanki icinde ki kini öfkeyi buraya kusmussun gibiydi. Babayi sen de oglu da birbirnizden kiskaniyosunuz paylasamiyosunuz gibi. 

Cocukta sanirim her firsatta babasinin onla ilgilenmesini istiyo. Annesinden gormedigi ilgiyi belki de bu sekilde gidermeye calisiyodur. Bence sen esine bisey soyleme. Esin bu durumun yanlis oldugunun farkina varmali ve cocugu kendisi uyarmali. 

Sen kac yasindasin kac senedir cocuga bakiyosun ?
tarafından
Haklıymış gibi konuşup kendini cocugu savunuyor
(4,231 puan) tarafından
Canim sen bence bu konuda hic bisey soyleme. Sonucta oz annesi degilsin. Benim esim cocukla ilgili bazi durumlarda ben uyarinca cocugu savunur yanlis olmasina ragmen bazi seyleri belki goremiyolar.
Sen degilde esinin ailesinde anlayisli birisi varsa o soylese babasi,kardesleri,annesi vs.tam cocugu yikarken habersizmis gibi gelsin uyarida bulunsun bence.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kimse kusura bakmasin hangisi olsa gozune batardi burda yazmak kolay öz olsada 14 yasinda koca delikanli cocuk kendisi yapmalı banyosunu dusunu temizligini
tarafından
Dev kadar ya valla aklıma geldikçe sinirleniyorum
0 oy
tarafından
Dün de okuyunca aynı şeyi söyledim öz yada üvey bu ciddi bir sorun ergenliğe girmiş çocuğu kız yada erkek anne yada baba yıkamaz asıl sorun bu bence
tarafından
Bu sorunu çözecem böyle olmaz bu ne ya
tarafından
Yani bencede çok tuhaf ve tehlikeli benim gözümde bu ,7 8 yaşında çocuklar bile istemiyor başında kimseyi eşinde aynı şekilde durumun ciddiyetinin farkında değil ikiside tedavi olmalı gerekirse herkes üvey meselesine takılmış da öz oğlun olsada durum aynı ciddiyette benim icin
0 oy
(984 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

14 yaşında ki çocuk ki çocuk değil artık kendi yıkanması lazım Kendi yıkanmıyorsa hele ki babası yıkıyorsa burada bir sıkıntı vardır. Babasının ona anlatması lazım eğer kıskanıyorsa ilgi bekliyorsa başka bir şey yapmasın lazım

Erkek Kardeşim 28 aralık doğum günüdü 14 yaşına girdi kaç yıldır kendi yıkıyor ilk yıkadığı zamanlar annem sırt lifleyimn deyince kıyamet kopartiyordu annemi kovuyordu 

Sizin söylemeniz yanlış değil Ben geçen burada üvey annesi yemek istiyor okuldan gelince bekleyemiyor 1 saat diyordu ona çok kızmış ve o çocuğa üzülmüştüm 
tarafından
Ben bir yere gitsem bile yemegini yaparım Kendi okuldan gelmeden de eve gelirim
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ozu uveyi gec 14 yasinda kizim var asla kimse boyle birsey yapamaz. Koca cocuk o, ne munasebet anasi babasi yikasin. Hastalik vs extra bir durum olmadi surece mahrem alanina asla girmeyiz. 
tarafından
Askere gidene kadar banyo yaptır dedim gelincede yaptırırım dedi evlenirken yaptırmayı unutma dedim
(1,554 puan) tarafından
Ya kusura bakma da esinde bi sapkinlik soz konusu bence. Normal degil. Cocugun da potansiyeli var.
0 oy
(375 puan) tarafından
Valla ben hiç öz üveyliğine takılmadım o yaştaki babanın çocuğunu yıkaması daha dikkate alınması gereken bir konu..
tarafından
Sıkılıyorum bunalıyorum
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Canım senin kaç çocuğun var

Yani eşinin çocuğu hariç 
tarafından
1 benim 2 eşimin var ama biri bizle kalıyor büyük olan küçük olanı ayda 1 kez sabah alıp akşam annesine bırakıyoz ona biz bakmıyoz
0 oy
(533 puan) tarafından
Canim önceki postlarindan hatirliyorum sen 21 yaşında değil miydin? 14 yasinda uvey oglun var ve bence sıkıntı yani tam tartisma yasayacak iki yaş iki çocuk. Çok erken evlilik yapmışsın Allah yardımcın olsun 
tarafından
Evet 6 yaş var cocukla aramızda ama eşimi cok seviyorum çok mutluyum aramızda yas farkı olmasına ragmen
(533 puan) tarafından
Anladim canim ne diyim hakkinizda hayırlısı olsun
0 oy
(2,474 puan) tarafından
14 yaş çok büyük neden kendisi yapmıyorki çok saçma bal bizde üvey yok 3 cocugımız var ikizlerim 9 yasında iİn vermem asla zaten 7 yasından beri kendileri yapıyor baba dediğinde bir yerde durmasını bilecek  bana sapıkca geldi net

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,566 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 863 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
0 oy
21 cevap 1,116 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...