0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 17 aylık 3 gündür kabız afedersiniz kızlar burası için midesi bulanan olursa hakkını helal etsin keçi dışkısı gibi iki defa öyle yaptı dünden beri yapmadığım kalmadı zeytinyağı icirdim kayısı suyu icirdim üzüm elma falan yedirdim ama bir türlü yapamıyor yarın sağlık ocağına götürcem ama başka ne yapabilirim 

12 Cevaplar

0 oy
(17,829 puan) tarafından
Bilemedm geçmiş olsun bol su içir
tarafından
Sağol kuzum evet bol bol icirmeye çalışıyorum
(17,829 puan) tarafından
İlaç yazarlar geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Benimkide oyle canım ya
tarafından
Afedersin canım keçi dışkısı gibi mi yapıyor valla ilk defa oldu korktum açıkçası
(1,448 puan) tarafından
Top top değil ama sert canm
tarafından
Bizimkide öyle sert işte valla yapmadığım kalmadı ama yapmadı bir türlü
(1,448 puan) tarafından
Benimkide öyle doğdu doğalı bizimki
tarafından
Düzelirler inşallah yaa
0 oy
(101 puan) tarafından
Canım doktorw götür çocuğu böyle şeyler tehlikeli bak bizim alt kalttaki komşu çocuğu kabız oldu goturmedi doktora çok afedersin çocuk kendini skmaktan özel bölgesi bile ikinmaktan şişti ya sonra doktora götürdüler doktor bişey sıkmış çocuk 10 dakikada yaptı nasıl rahtladi çocuk görmen lazim
tarafından
Ayy Allah korusun canım yarın goturcem inşallah
(101 puan) tarafından
Amin cnm yani bende uzun zamandır bu uygulamayı kulaniyoeum doktora gitmek inan daha çok rahatlatuyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum bir doktora göster muhakkak
tarafından
Goturcem hülyoss sağol kuzum
0 oy
tarafından
Aha benim kızım da böyle çörek otunun kaynamasina yakın rezene at biraz demelnsin içir varsa çörek otu yağı al ama sen sıktır birde osmalak şurup bunlarla düzeldi 
tarafından
Yaa kuzum kusura bakma top top mu yapıyor seninkide
tarafından
Evet canım koyun pisliği gbi yapıyor korkma ama ihmalde etme makat catlagina neden
0 oy
tarafından
ac karna portakal yedir kuzu
tarafından
Tamam kuzum akşam yedirmeyi denedim yemedi sabah yedireyim inşallah
tarafından
benimki ac karna yediği zaman mutlaka yapar  zeytinyag icir bol bol  elma da yurutur kabak yemegi aklima gelenler bunlar
tarafından
Elma da yedirdim canım zeytinyağı da verdim bide portakal deneyecem çok teşekkür ederim
0 oy
(119,388 puan) tarafından
kayisi puresi yap kayisili meyve suyu falan
0 oy
(913 puan) tarafından
Anne sütü mü alıyor hayla? Son zamanlarda neyi aşırı yedi? Ekmek filan eline verdiysen yapmış ola bilir. Pumuklu çubuklar var ya onu zeytin yağına bandırıp popo deliyine azacık sokup haraket ettirince bağırsak uyanıyo. Ben yaptım 2 kere kızıma. Elmayı da rondodan geçirip yedirsen iyi gelirdi
0 oy
tarafından
Sebze meyve yesin bolbol birde armut kabak bunlar çok iyi geliyor canm geçmiş olsun
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım çok rahatsız eder onu sağlık ocagida pek birşey yapmaz gibi ya acile gideceksiniz lavman yapacaklsr yada siz alıp evde yapacaksınız ki rahatlasın çocuk
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ahh o kabızlıktan yavrum neler çekti duphalac aldık yok sokol çözelti önerdi eczacı yok çocuk artık lavmansiz yapamaz oldu ki dulcasoft kurtarıcımız oldu çok şükür şimdi yapıyor
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sabahları aç karnına armut yedir.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 685 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu

380,520 soru

11,393,052 cevap

34,903 kullanıcı

...